Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

hej a co tu taka cisza?? a mi znowu @ się spóźnia, ale test znowu negatywny, więc chyba kolejne wywoływanie @ mnie czeka :( chyba Gabi zostanie jedynaczką bo już nie mam do tego siły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka, a to dalej się staracie? bo pisałaś że może odpuszczacie na razie... w każdym razie nie martw się, jesteś młoda i na pewno niedługo się uda :) Kuba przespał drugą noc z rzędu :) co prawda budzi się o 6 rano, ale śpi od 20... jeszcze w tygodniu spoko bo i tak trzeba wstawać do pracy, ale w długi weekend to bym pospać chciała a tu nie da się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) No wlasnie, Kruszynka jestes mloda i masz jeszcze duzooo czasu przed sobą :) a im bardziej przestaniesz myslec o drugiej ciązy tym szybciej w nią zajdziesz:) No, nam Ala spała do 9 w weekend:D z pobudką na szybkie jedzonko ok. 4-5 :) no, ale przynajmniej pospaliśmy heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no niby się staramy, ale bez większego nacisku, ale jednak jak przychodzi ten dzień @ i jej nie ma to robię sobie nadzieje :) kupiliśmy już fotelik dla Gabi Coneco, siostra mi taki poleciła, no i cena przystępna w miarę bo kosztuje ok 350 zł... a dokładnie taki http://allegro.pl/coneco-zenith-amor-9-25-2fotelik-gratis-wys-0zl-i1572359120.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, postanowilam Ale oswajac z nocnikiem - nie na siłe, jak bedzie miala ochote to posiedzi jak nie to nie:) I np dzisiaj rano posadziłam ją od razu po wstaniu i ładnie zrobiła siku:) Za to wieczorem przed kąpaniem jak sadzam jest krzyk - ale to chyba juz przez zmęczenie. Dziewczyny, wiecie, ze JUZ za miesiac zaczniemy roczki świętowac.. jak ten czas leci :) Ja juz pomału zaczynam sie zastanawiac nad tym, bo teraz robie sama i trzeba sie bedzie jakos zoragnizowac:D Heh Kruszynka, bedziesz doradzac- co tam szykowałas na chrzciny - może sie czegos naucze od Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie ma problemu :) My dzisiaj z Gabi idziemy do lekarza bo ma straszny katar... w nocy jej się zaczął przez co były pobudki, a dzisiaj to jej ciurkiem leci... bidulka moja mała... a żeby było śmieszniej to i tak dzisiaj miałyśmy iść na kontrole uczulenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, co tu taki spokój? Kruszynka, i co tam z Gabi, katarek dalej ją męczy? Ala dzisiaj rano znów ładnie nasiusiała do nocnika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no spokój straszny... ja bym pisała, ale co sama do siebie ;) a no już jej troszkę zgęstniał ten katarek, ale i tak jest dość duży, ale Pani doktor stwierdziła że to tylko przeziębienie :) no to Ala już duża dziewczynka jak sama na nocniczek siusiu robi ;) ja nawet jeszcze nie mam nocnika ;) chyb muszę w końcu zakupić i zobaczymy jak mój leniuszek będzie się z nim obchodzić ;) a ja wczoraj była u gin, no i znowu dostałam duphaston na wywołanie @ i skierowanie na badania hormonów.. dzisiaj zrobiła wyniki za jakiś tydzień i zobaczymy co tam wyjdzie.. aha no i jeszcze jak juz dostane @ to od 16 do 25 dc przez parę cykli mam brać ten duphaston na wyregulowanie cykli, więc może nareszcie się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja miałam dzisiaj trochę pracy i nie za bardzo mogłam pisać (ale zaglądam i czytam sobie) :) co do nocnika to jak Kruszynka postanowiłam uczyć Kubę jak będzie chociaż sam stał bo tak to niewygodnie jest ściągać mu tego pampersa, zakładać... hehe, za jakieś 2 tygodnie powinnam dostać okres :) pierwszy od prawie 2 lat :D zmieniłam tabletki bo już nie karmię i gin mi przepisał inne, po których wreszcie jakiś @ się dostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam przyjemnosc po ciązy i karmieniu raz dostac @ i zas na dobry rok mam spokój :):):) heh Co do nocnika.. racja.. Ala w sumie juz chodzi, wiec duzo wygodniej sadzać :) Nawet opanowała chodzenie w bucikach kolo domu ;p i to małe nie patrzy gdzie lezie.. heh Czasami sie z niej tak uśmieje :) Kruszynka [pytam Ciebie, bo masz dziewczynke;p] planujesz, albo moze juz to zrobiliscie, przebić uszka Gabi? Ja własnie cały czas sie nad tym zastanawiam i sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no alakolo to faktycznie :) ale ja w sumie @ miałam ze 3 razy bo dostaje średnio co półtora miesiąca po tym jak mam wywoływany ;) Agulla a co do przekuwania uszu to powiem Ci że mam taki sam dylemat co Ty :) na chrzciny Gabi dostała kolczyki i od tej pory się głowie czy jej przekuć uszy czy nie, czy nie za wcześnie i czy nie będzie próbowała ich ściągać..ale chyba się w końcu skuszę i przekuję bo słodko dziewczynki wyglądają w kolczykach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My sie jednak zdecydowalismy.. i w tym tygodniu pójdziemy przebić uszka:):):) dziewczyny a macie juz jakies plany wakacyjne? W sumie jaka kolwiek podróz z małym dzieckiem to jednak wyzwanie:D Ale ja musze gdzies sie wybrac na pare dni.. odpocząć.. bo zwariuje:D Gdzies niedaleko - np w góry? :) Myslelismy o Zakopanym :) Pozatym zaczynam odczuwać uroki ciązy - złapał mnie starszny ból krocza.. i jak siedze to ok, ale jak mam wstac albo sie ruszyc - masakra! mam nadzieje, ze mi to przejdzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulla co do bólu krocza w ciąży to moge ci powiedziec ze tez tak miałam odok 25-26 tygodnia ból straszny nie mogłam wstac z łózka zeby do wc isc. Gin. skerował mnie wtedy na usg do chirurga-ortopedy i okazało sie ze mi sie spojenie łonowe rozchodzi :( to znaczy miesciłam sie jeszcze na granicy ale i tak musiałam miec przez to cesarke :( bo mi lekarz powiedział ze jezelil bedzie poród naturalny przy takim spojeniu to po porodzie moge nie chodzic. Koleżanka która rodziła miesiac wczesniej własnie tak miała... nie była w stanie chodzic przez 2 miesiace po porodzie bo sie spojenie rozeszło. Agulla jak cie bedzie tek bolec to lepiej powiedz to gin. bo nie ma co ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche mnie nastraszyłas.. ale na szczęscie nie boli AŻ tak mocno, jeszcze normalnie moge funkcjonować. Do lekarza ide za jakies 2 tyg. wiec z nim o tym porozmawiam. Pamiętam, że z Alą w ciązy tez miałam taki ból, ale bardziej pod koniec ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ale piękna pogoda :) Gabi pobiła dzisiaj rekord w spaniu :) wstała uwaga.... o 10:40 z tym że o 5 też się obudziła zjadła mleko i poszła spać dalej ;) no to agulla lepiej powiedz swojej gin o tych bólach, lepiej dmuchać na zimne... no to jak ty przekuwasz Ali uszy to ja poczekam na Twoja relacje jak to zniosła i czy później nie próbowała ich ściągać ;) a co do wakacji to my nie mamy jeszcze sprecyzowanych planów, myślę że na pewno gdzieś pojedziemy, ale my to pewnie morze wybierzemy :) my mieszkamy w centrum Polski więc czy góry czy morze to ta sama odległość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiakasia
Witajcie kobietki, bylam na początku w 2009r.postanowiłam zajrzeć tu ponownie. Też wysadzam Jasia na nocnik, czasami się udaje siknąć czasami nie ale oswajać można i posłuchać lambady :). Właśnie mały śpi w wózku w parku a ja mam chwilę dla siebie. Nadal karmię na żądanie a jak u Was wygląda z miesiączką ja od porodu nie dośtałam jeszcze. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulla współczuję mnie tez bolało ale do wytrzymania, niemniej pamiętam jak to było uciążliwe... A jak radzisz sobie z podnoszeniem Ali? Ja mam dzisiaj mało czasu bo zabiegany dzień ale pozdrawiam wszystkie Mamy :) Kasiakasia ja karmiłam 10 miesięcy i @ nadal nie mam ale brałam tabletki 28/28, teraz zmieniłam na normalne i za jakieś 1,5 tygodnia powinnam dostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o ten ból.. to najbardziej go odczuwam jak troche posiedze i mam np wstać.. bo jak cały czas jestem na nogach, ruszam sie to az tak nie boli i normalnie funkcjonuje:) i Ale dźwigam;] chociaz staram sie jak najmniej ją nosić, żeby jednak brzucha nie obciążac. Teraz jak sama chodzi jest mi duzo wygodniej i łatwiej cokolwiek zrobić:) Pozatym jak spotykam znajomych to nikt jeszcze nie zauwaza mojej ciąży:F heh Tzn. jak mam taka luzniejsza bluzke to brzucha nie widac:) i nawet sie z tym dobrze czuje, bo nie jestem taka wielka i ociężała:D Achh mi sie marzyło morze w te wakacje.. ale to jednak dla nas kawał drogi [ze śląska;p] i w ciązy wolalabym uniknąć tak długiej podróży [to jednak by był juz 7-8 miesiąc]. I wole byc bliżej domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulla no jazda nad morze w takim stanie i jeszcze z małą to faktycznie wysiłek a nie odpoczynek, jazda cały dzień w niewygodnej pozycji z brzuszkiem nie brzmi zachęcająco, lepiej gdzieś bliżej ;) ja właśnie się zastanawiam co my zrobimy czy pojedziemy gdzieś czy co, jeżeli w ogóle pojedziemy to też wolałabym blisko, nie chcę męczyć Kuby długotrwałą jazdą... a, i szkoda że nie niani nie weźmiemy :D ja po weekendzie jestem bardziej zmęczona niż po tygodniu pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alakolo morze zaproponujcie niani wyjazd z wami :) jej jak pogoda aż chciałoby się być teraz nad jakąś wodą i się kąpać :) mam nadzieje że w niedziele też będzie ładnie bo mamy komunię męża chrześnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no trochę by nas ten wyjazd kosztował :D a ja nad wodę nie wiem czy mogę się pokazać, nadal nie wchodzę w strój kąpielowy (w stanik znaczy :O ) chociaż cycki mi już nieco zmalały... nie wiem czy kupować nowy czy czekać może jeszcze zmaleją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upał straszny.. byłysmy wlasnie na spacerku w parku:) Alakolo, ja bym jeszcze sie wstrzymała z nowym strojem :) do wakacji jeszcze troche czasu, moze ci conieco zmaleją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby... chociaż i tak jest już dużo lepiej :) no i lżej :) Kubie wyszedł 3 ząbek - na górze tym razem, a drugi się też szykuje do przebicia :) mam nadzieję że na roczek będzie miał chociaż te 4 "podstawowe" zęby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja akurat z piersiami nie mam problemu, choć miałam nadzieję że jednak po tym wszystkim zostanie mi ich trochę więcej, ale niestety wróciły do poprzedniego rozmiaru ;) ale za to mój brzuch i boczki to po prostu porażka jakaś... wyglądam jak bym była w jakimś 5 miesiącu ciąży i wogóle nie mogę sobie z nim dać rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to zawsze tak jest, jak ktoś ma np. małe to jeszcze mu się zmniejszą, a jak ktoś ma za duże i chce zmniejszyć to ni huhu... a co do brzuszka czy boczków to dobre jest bieganie albo aerobik jakiś albo coś "skaczącego" :) takie bardziej dynamiczne ćwiczenia... sama bym chętnie poćwiczyła ale ostatnio Kuba zasypia dopiero o 21 (mimo że kładę go normalnie o 19.30) a ja jestem padnięta i ledwo coś posprzątam i padam... dzisiaj mój M nie wraca na noc do domu :) idzie do kolegi na imprezę bo mu się dziecko urodziło :) w Jastrzębiu Zdroju to Agulla gdzieś koło Ciebie, o ile pamiętam, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to u mnie :D Ciekawe jak moje ciało bedzie wyglądac po dwóch ciążach.. achh :] Ale tym bede sie zamartwiać pozniej. naszykuje obiadek i zaraz na dwór idziemy - taaak cieplooo tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko Agulla moja mama wygląda bardzo dobrze (zawsze wyglądała) a jest po 2 ciążach :D co do mnie to nie wyglądam jak w ciąży :D dziewczyny w pracy mówią nawet że jestem chuda... ale troszkę przydałoby się ujędrnić brzuch tylko kiedy i czy znajdę na to siły... słońce fakt, fajnie świeci, a ja siedzę w biurze :O dobrze że chociaż klimatyzację mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no właśnie u mnie z bieganiem to tak średnio, bo mam problemy z kolanem, a na aerobik nie mam czasu, bo M pracuje na różne zmiany więc nie zawsze mogłabym chodzić.. ahhh chyba muszę się przyzwyczaić do swojego brzuchola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a co tu taka cisza?? Moja niunia sobie smacznie śpi a ja odpoczywam :) no i dzisiaj chyba ostatni dzień ładnej pogody, a szkoda ..... Wczoraj Gabrysi się zrobiły takie brzydkie odparzenia od pieluszki , powiem szczerze że pierwszy raz i nie bardzo wiem co robić żeby się wygoiło?? dzisiaj chodziła troszkę bez pieluszki i wietrzyła pupę, smaruje ją kremem, ale nie wiem może macie jakieś dobre sposoby na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie a raczej dla Kuby :D najlepszy na odparzenia jest tormentiol, jak tylko ma jakieś zaczerwienienia od razu smaruję i na drugi dzień jest już wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×