Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

Kuba też ma kawałki marchewki w kupce :D hehe więc to pewnie dzieci tak mają... niania mi właśnie sprzedała newsa, że wczoraj stał sam tak ok. 20 sekund :) zapatrzył się na bajkę i puścił się, i sobie stał :) ale po południu jakoś się tym nie chwalił, bo gdyby mi nie powiedziała to nie domyśliłabym się że próbuje już sam stawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dlatego, że Kuba do południa ma wiecej siły :D Jest wyspany i wypoczęty:D Sciagnełam sobie ksiązke z przepisami siostry Anastazji i tam jest duzo ciekawych propozycji na np. schabowego.. i jest ten własnie z pieczarkami, ten z ananasem:) Rózne, przeróżne pyszności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja musze sie pochwalic ze adi juz chodzi :) nie mam czasu tu zaglądac wogóle bo jak adi spi to ja padam tez a jak nie spi to trzeba cały czas go pilnowac zeby sobie guza nie nabił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo dla Adiego:) moja Ala ma teraz tak odrapane nózki ajj.. teraz cieplo to krotkie spodenki koło domu, a ta to wszędzie włazi:) Jaki tam upał.. Gdyby nie ciąża i Ala to juz bym tam leżała plackiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla Adiego :) a ja mam już dość... M codziennie robi nadgodziny bo musi zdążyć z terminami... wychodzi o 6 i wraca o 20 :O i jeszcze w przyszłym tygodniu cały tydzień też tak będzie... a ja dobrze że sobie chociaż w pracy odsapnę ale jakieś wyjścia, zakupy po południu odpadają :( no chyba że spacer z małym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, wszyscy ogląają X factor :D mamy 4-tego zęba :) udało się, zdążyliśmy na roczek :) no i Kuba już coraz częściej sam staje zobaczymy kiedy ruszy do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo... zapomniałam o x factor :P heh Mój mąż zajął tv i chyba zrobił to specjalnie i nic mi nie przypomniał, a on nie lubi takich programów;) heh Alakolo, nie obejrzysz sie jak Kuba zacznie chodzic.. wtedy dopiero bedziesz musiała mieć oczy dookoła glowy:) Do tej pory bralismy Ale do naszego łóżka po nocnym karmieniu.. ale postanowilismy nauczyc ją spać całą noc w łóżeczku.. bo w koncu niedługo bedzie drugi dzidziuś i bedzie trzeba jakos sie pomiescić. A niestety drugie łóżeczko do sypialni nam nie wejdzie, wiec Ala pójdzie chyba juz do swojego pokoju spać. Zobaczymy jak to bedzie achh :) No i 2 noc i nawet nam sie udaje.. z tym, że prawie pół godz. Ala popłakuje, wierci sie zanim zaśnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja się nie odzywałam przez ostatni tydzień bo M miał urlop i tak całe dnie były zajęte ;) No to ja powiem że Gabi ma 6 zębów i chyba 7 w drodze ;) a najlepsze w tym wszystkim jest to że 2 górne dwójki wyszły jej na raz :) a ja je dopiero zauważyłam jak już były takie dość spore ;) póki co jeszcze nie chodzi.. jakoś nie ma odwagi, ale prawie całe dnie stoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też bierzemy Kubę do łóżka po nocnym karmieniu ale to bardziej z lenistwa (nie chce mi się czekać aż zaśnie żeby go przenieść) niż dlatego że płacze, bo szybko zasypia znowu. Ale i tak planujemy kupić elektroniczną nianię i przetransportować go do swojego pokoju. Kruszynka a Gabi sama stoi czy trzyma się jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak biore Ale do łózka to od razu by zasneła.. w łózeczku nie chce, bo sie nauczyła juz z nami.. :) O własnie.. tez planujemy zakup. A masz juz upatrzoną nianie elektr.? Czy któras z was ma i moze polecic z jakiej firmy brac? Czy warto kupować z tych najprostszych i najtanszych, czy lepiej zainwestowac w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że nie ma co szaleć - ważne żeby działała :) a bajerków nie potrzebuję bo w końcu to tylko w nocy żeby słyszeć jak się obudzi :) a te obie fajne są... tylko jak ją "schować" w pokoju żeby nie zaczął się nią bawić? :D nie wiem jaka odległość od dziecka wystarczy żeby usłyszeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulla a powiedz przekułaś w końcu Ali uszy?? jeśli tak to powiedz jak się zachowuje i czy jej się nie paprze :) Ja na szczęście problem przeprowadzki Gabi do swojego pokoju mam już za sobą ;) zamieszkała w nim jak tylko się przeprowadziliśmy i bardzo dobrze jej poszło ;) no i jestem konsekwentna że jak wstaje w nocy to jej nie ruszam, tylko daje butelkę, zjada i wychodzę, wtedy sobie sama zasypia :) a co do niani elektronicznej, to też planowałam kupić, ale okazało się że bez niej, nawet przy zamkniętych drzwiach bardzo dobrze ją słyszę :) chyba to jest jakieś podświadome, bo czasami jak mamy gości i np jest głośno to nikt po za mną jej nie słyszy jeśli już się obudzi :) a przyznam że ma bardzo mocny sen i żadne hałasy nie są w stanie jej obudzić :) np. dzisiaj w nocy była straszna burza, ja mało zawału nie dostałam, a Gabi nawet nie zajękneła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej bede zwracała uwage na zasieg działania.. Jak jeden dzidziuś bedzie spać, to żeby np. spokojnie z drugim wyjsc koło domu:) hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do niani to powiem Wam ze my dostalismy od znajomych taka zwykłą, nie znanaej firmy i niestety... nie da sie jej uzywac... trzeszczy jak nie wiem :/ czasem nawet sama włącza sie jak mały śpi - powiem wam beznadzieja :/ I nie mamy niani przez to przynajmniej narazie :) Wiem ze koleżanka ma z firmy AVENT i jest bardzo zadowolona nie wiem ile kosztowała ale sądząc po firmie tania nie była - ale ma mnóstwo bajerów melodyjki wygrywa, mierzy temperature w pokoju dziecka, ma lampkę nocna wbudowana i można mówic do dziecka nie wchodząc do pokoju ... Może i fajna jest ale jak dla mnie przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka jeszcze nie przekłuwałam.. jakos nie po drodze mamy do salonu, a też zawsze coś jest innego do zrobienia.. Jak przekłujemy dam znac :) mysle, ze do urodzin sie wybierzemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj Kuba podobno zrobił pierwszy krok, niestety nie przy mnie tylko przy niani... ale i tak się cieszę :) jak wróciłam z pracy to już nie chodził (sam), ale umie już sam stanąć z siedzenia :) tak się fajnie podnosi i taki dumny że stoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi Ale wysypało na brzuszku.. i albo to pomidor, albo oliwka w żelu z johnsona :/ jak bedzie tak fajnie ciepło to na weekend rozłoże Ali basen koło domu [taki mały] :D Ciekawe czy wejdzie do wody :) Wiecie, ze moje dziecko bawi sie autami:D To jest wpływ starszych kuzynów;p Więc kupilismy jej wczoraj taką dużą wywrotkę.. Biega za nią aż jej sie nóżki plątają:) Pozatym zarezerwowalismy sobie juz długi weekend w Zakopanym:) Nie moge sie doczekac.. achh w koncu odpocznę od tego domu, kuchni itd. Jedziemy 16-19 czerwiec - oby pogoda była niedeszczowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no alakolo to tylko patrzeć jak Kuba zacznie biegać ;) Agulla wykąp ją dzisiaj w mące ziemniaczanej, na prawde momentalnie pomaga na wysypki :) No ja właśnie planuje zakupić taki mały basenik dla Gabi :) a co do samochodów to Gabrysia też lubi :) No to super że wyjeżdżacie :) ja też bym chętnie gdzieś pojechała, ale niestety.... trzymam kciuki żeby pogoda wam dopisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka jak zrobic taką kapiel, ile tej mąki? Do wody ją dac czy bezpośrednio na cialo? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.. i zapomniałam sie pochwalic, ze Ala bardzo ładnie spi całą noc w swoim łóżeczku (niestety jeszcze z przerwą na butelke, ale juz od razu zasypia :) ). Myslalam, ze bedzie trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie pamiętam ile się tego sypie do wody, ale tak żeby woda zrobiła się mętna i taka troszkę gęściejsza :) no i jak ją już w tym wykapiesz, to jej nie wycieraj tylko pozwól samej wyschnąć, no i nie smaruj jej niczym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh teraz jak was czytam to zorientowałam się że Kuba nie ma żadnego autka... takiego jeżdżącego :) ale za to świetnie sobie radzi z odkurzaczem - dzisiaj rano przetransportował go sam z pokoju na środek przedpokoju :D lubi też przesuwać krzesełko do karmienia albo obracać je wokół własnej osi :D a czy wasze dzieci chodzą w skarpetkach po mieszkaniu czy boso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala tak samo ma.. najchętniej by wszystkie meble poprzestawiała.. krzesła i jej krzesełko cały czas jeżdzą:) Albo ostatnio znalazła sobie zabawe włazic pod krzesełko czy pod stół:) Co do odkurzacza.. Ala sie boi go jak jest włączony.. kiedys tak nie było, a teraz jak chce odkurzac to z nią nie mam jak bo strasznie płacze. A po domu zazwyczaj w skarpetkach:) Czasem z rana polata na bosaka.. wogóle na golaska.. bo zanim przyniose ubranko to ona już ucieka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×