Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

Gość sariim
kaktusowata ja zdecydowanie wolałabym dziewczynkę. To moje pierwsze i pewnie jedyne dziecko, a na córkę to zawsze bardziej można liczyć. Ale chłopiec to też będzie wielkie szczęście i radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he dziwczynki odwołuje to od mężu :) bo moj kochany mężuś jednak nie idzie na trening tylko pojdzie ze mna do lekarza :D HE HE kocham go za to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz :) Jednak dzidziuś ważniejszy :) i tak ma być.. Twój Mąż przeraził sie chyba konsekwencji :D Niunia moja rośnie :D jak siedze musze spodnie rozpinać, bo za bardzo mnie ściskają.. ale normalnie jeszcze sie w nie zapinam (większośc mam biodrówek)... co do bluzek.. teraz chodze w rzeczach od siostry.. bo moje wszystkie przykrótkawe.. :D Jak narazie zakupiłam jedne body.. ale to był preznt świąteczny dla mojego M. .. Body z napisem "Kocham Tatusia" :) .. a tak powstrzymuje sie przed kupywaniem :D myśle, ze jeszcze czas.. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jeszcze nic nie kupuje , zbieram tylko rzeczy które dostaje :) dziewczyny a wy bierzecie jakies leki bo ja musze brac , cały czas mam te skurcze i to moje cholerne rozwarcie :( ponoc niektore kobiety tak maja oby sie tylko nie powiekszało Fantasia1983 co tam u ciebie i z tym twoim brzusiem , napisz co i jak było u lekarza ja u lekarza mam kolejna wizyte za dwa tygodnie a 3 lutego ide na usg :) he he mam nadzieje ze dzidzia pokaze co tam chowa miedzy nóżkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaktusowata - lekarz powiedział że skurcze i twardnienie brzucha to normalna sprawa w tym czasie ciąży - że to macica przygotowuje się do skurczy porodowych i ćwiczy... z szyjką też wszystko w porządku nic się nie rozwiera zatem tylko czekać spokojnie na USG i kolejne spotkanie (jak to napisała któraś z dziewczyn na forum) z maluszkiem... ciekawa jestem juz płci... bo będę mogła określić się w końcu od kogo brać ciuszki :) i jakie samemu kupować... Poza tym pobolewa mnie czasem podbrzusze ale to też podobno norma, ruchów jeszcze nie czuję i zaczyna mnie to drażnić - bo ja chcę już!!! :D Strasznie często za to zaczęłam chodzić do WC... parcie na pęcherz jest konkretne - co podobno też jest normą. Dzięki kaktusowata za pamięć :) Ty się nie martw - MUSI być wszystko dobrze!!!! Co do leków to biorę FeminatalN co jakieś dwa dni... a to dlatego że podobno w drugim trymestrze już można odpuścić kwas foliowy więc nie chcę przesadzać z suplementacją i nie przykładam się do tego tak bardzo... Pozdrawiam Was i maleństwa... P.S. zobaczcie, właśnie uświadomiłam sobie, że nie ma u nas żadnej z bliźniakami a to dlatego, ze mam stały kontakt z koleżanka w bliźniaczej ciąży i ostatnio dowiedziałyśmy się ze jej siostrzenica też będzie miała bliźnięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja... Mam dobre wieści...;) wczoraj wieczorem poczułam kilka kopniaków (takie leciutkie w dole brzucha po lewej) najlepsze to to, że po przyłożeniu ręki dwa z tych kopniaków poczułam dłonią, śmieszne małe karlątko zdenerwowało się bo siedziałam skulona i kazało mi się rozprostować :) Pozdrawiam i odzywajcie się czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już chyba wszystkie czujemy nasze maleństwa:) ja jak przyłożę rękę do brzucha to dzidzia przestaje się ruszać, więc nie wiem czy już na zewnątrz ją czuć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Dzisiaj idę na wizytę kontrolną i usg (ze względu na problemy w poprzedniej ciąży usg mam robione na każdej wizycie). Mam nadzieję, że będzie widać płeć malucha :) Mam już syna więc teraz przydałaby się do kompletu córka. Ale jak będzie kolejny chłopak to też dobrze - będzie większa motywacja, aby spróbować raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, witam po weekendzie :) i znowu do tej pracy... mam już dość, ale z drugiej strony lepiej chodzić jak nie ma potrzeby siedzieć w domu, już bym chyba zupełnie obrosła tłuszczem :D i apetyt mam okropny, aż się boję ale co mam zrobić jak nie chcę się głodzić, zresztą jak przeciągnę to mnie żołądek z głodu boli... :o w ten weekend pierwszy raz zobaczyliśmy jak Kubuś się rusza :) tak mi lekko "kopał" od środka że skóra się jakby wybrzuszała - tak troszkę co prawda, ale było widać :) M. się cieszył ze w końcu coś zobaczył bo jak on przykłada rękę to Kuba momentalnie nieruchomieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Miałam wczoraj usg i moja lekarka dopatrzyła się chłopaka - nie było żadnych wątpliwości, bo wszystko jest na swoim miejscu :) Synuś jest duży jak na ten tydzień ciąży (koniec 20.) - waży około 340 gr., a serduszko pięknie bije :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja umówiłam się na USG 3D na 10 lutego, będę wtedy w 22 tygodniu... Badanie będę miała wykonywane przez znajomego lekarza (ojca mojej przyjaciółki od 17 lat) więc mogę liczyć na to ze będę potraktowana wyjątkowo:) ale dodatkowo to świetny specjalista... żałuję że nie prowadzi mojej ciąży ale znam go od dzieciaka i tak jakoś niezręcznie mi "rozkładać nogi" przed prawie wujkiem a dodatkowo daleko ma gabinet i nie chciałoby mi się jeździć...;) "Anyway" czekam z niecierpliwością jak zobacze maleństwo i moze będzie już wiadomo czy Ola czy Aleks :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kruszynka :) Mój mąż się śmiał, że w jego rodzinie rodzą się tylko chłopcy i jakby się okazało, że to dziewczynka to zastanawiałby się, czy to na pewno jego pociecha :) Będzie więc drugi syn, ale może za jakiś czas spróbujemy raz jeszcze popracować nad dziewczynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu u mnie w rodzinie rodza się same dziewczyny :) ja mam 3 siostry, a dwie z nich mają też córki :) więc jak u mnie okaże się chłopak to będzie szok dla wszystkich :) ale już w sobotę się dowiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka, a masz jakieś preferencje co do płci, czy jest Ci wszystko jedno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co na początku chciałam bardzo dziewczynkę, ale teraz jest mi wszystko jedno:) nieważne co będzie, ważne że moje, wyczekiwane i kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja też na początku chciałam dziewczynkę ale jak się okazało że to Kubuś to pokochałam jak swoje :D:D:D i teraz się cieszę że to chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie się z Tobą zgadzam :) Ważne, żeby dzieciaczki były zdrowe i że je kochamy ponad wszystko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie :) ja mam taki leniwy dzień dzisiaj w pracy, więc przyznaję się bez bicia że szperam sobie po necie i szukam jakiejś fajnej bluzki bo w przyszłym tygodniu mamy imprezę firmową i kompletnie nie wiem co na siebie włożyć... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja ostatnio chciałam sobie kupić bluzkę w normalnym sklepie ale nawet rozmiar L na brzuszku był za mały :) alakolo a jak tam Twoje zdjęcia ślubne?? miałaś nam coś jeszcze pokazać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no mam ich kilka, nawet więcej niż kilka :) ale ostatnio jestem taka zagoniona że codziennie wracam do domu około 20-21 i nic mi się nie chce... ale się zmobilizuję i wrzucę jeszcze coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze w takim razie czekam z niecierpliwością :) hehe kilka ja mam ze ślubu ok 200 zdjęć od fotografa i jeszcze mnóstwo od rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może wrzucimy sobie zdjęcia brzuszków? mogą być w ubraniu :) co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka173 sliczny brzusio moj jest troche mniejszy jak tylko odzyskam aparat to tez zamieszcze kilka zdjec brzuchola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×