Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafeDziewczyna

kiedy miłość staje się zwykłym przyzwyczajeniem?

Polecane posty

Gość Onaaaaaaa29
PODSZYW: 25.09.2009] 09:03 [zgłoś do usunięcia] Onaaaaaaa28 i W koncu z mezem jestem szcesliwa jak narazie staramy sie o dziecko ! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No ale trafił w same sedno, bo staramy sie o dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaa28
1 raz poronilam :( ale za to teraz jest dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaa29
PODSZYW!!!!!!!!!! 25.09.2009] 09:07 [zgłoś do usunięcia] Onaaaaaaa28 1 raz poronilam ale za to teraz jest dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaa28
Kafe D nie czytaj tych glupich ksiazek bo nie ma co ! widzisz ja porozmawialam z mezem i jest ok! szczera rozmowa ci pomoze... ale wiem dzis dobrze jutro zle takie sa zwiazki! my wczoraj sie kochalismy i staralismy o dziecko a dzis moze byc zle... takie zycie! najwazniejsze ze sie pogodzislimy 3mam kciuki... ktos sie podemnie podszywa!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaa29
PODSZYW!!!!!!!!!!!!!!!! Onaaaaaaa28 Kafe D nie czytaj tych glupich ksiazek bo nie ma co ! widzisz ja porozmawialam z mezem i jest ok! szczera rozmowa ci pomoze... ale wiem dzis dobrze jutro zle takie sa zwiazki! my wczoraj sie kochalismy i staralismy o dziecko a dzis moze byc zle... takie zycie! najwazniejsze ze sie pogodzislimy 3mam kciuki... ktos sie podemnie podszywa! ______________________ Przestan sie podszywac. Nudzisz sie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaa29
Chyba naprawde sie nudzisz... ale coz.. bede cie olewa to moze przestaniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaa29
Teraz juz chyba CI sie znudzi podszywanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaa29
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
także uważam że w tej książce nie jest wszystko tak do końca cacy, dobre rady jak narazie tylko dla początkujących ktorzy chca usiedlić faceta, nie zamierzam wprowadzac w zycie całej książki, niektóre rady są faktycznie pomocne jak na moje oko, wiadomo że czasem spytać wypada 'gdzie idziesz' ale nie 10 razy pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam wczoraj sałatkę z kurczaka i ananasa, pycha dziś rano widziałam, jak sobie do pracy ją bierze, ale nie pogadaliśmy stosuje jakieś dziwne sztuczki na mnie, widze po Nim że czeka aż to ja się przełamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupilek222
NIE DAJ SIE, badz wytrwala w swoim postanowieniu, ja dzis wracam do domu po 2 tyg rozlaki, ale w sumie to nie wiem czy sie ciesze, moze to zabrzmi dziwnie ale boje sie, boje sie chociazby tego jak ja sie bede zachowywac, cala nocnie spalam, ciagle jakies glupie mysli, ja juz nawet jak zasne to sni mi sie ze maz mnie zdradza, bzdura jakas normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupilek222
porazka na calej lini, paranoja zaawansowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro sobota, zazwyczaj na weekend jedziemy do Niego, moze dla odmiany powinnam zostac w domu? czy może jechac z Ni m i z moim 'fochem'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość again2222
kafe d wogole uwazam ze twoj foch jest tu niepotrzebny!!!!! szkoda marnowac czasu... macie problem w jednym wy babki! ze sie wiecznie obrazacie i dasacie i nie mowicie nam w czym problem a rozmowa wystarczy moze nie zawsze ale mowie ci sprobuj pogadac z nim a nie dasac cie.. nikt nie chce nadasanej kobiety!! jeszcze sobie znajdzie nowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z brodą
Prawdziwa miłość nigdy nie staje się zwykłym przyzwyczajeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś zobaczyłam pierwszy raz ten topik i od razu nasunęła mi się myśl kiedy miłość staje się zwykłym przyzwyczajeniem? - tak po 4-5 latach.. ja zawsze po takim czasie miałam kryzys cierpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AP AP AP AP
Onaaaaa28, Onaaaaa29, Onaaa29 i inne "Onaaaa29"- świetne podszywy:D Podszyw gonił podszyw:D Już sama nie wiem co jest prawda, a co klamstwem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AP AP AP AP
I jak tu się nie śmiać?:D 09:24 [zgłoś do usunięcia] Onaaaaaaa29 Chyba naprawde sie nudzisz... ale coz.. bede cie olewa to moze przestaniesz! 09:24 [zgłoś do usunięcia] Onaaaaaaa29 Teraz juz chyba CI sie znudzi podszywanie 09:26 [zgłoś do usunięcia] Onaaaaa29 :) :) :) 09:28 [zgłoś do usunięcia] Onaaaaaaa29 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaa29
Denerwuje mnie ten podszyw :) ale trzeba to chyba ignorowac! jak dziewczyny u was z facetami? poprawA? Mi chyba brakowalo milosci fizycznej, ale juz jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AP AP AP AP
Onaaaaaaaaa29- może to rozdwojenie jaźni?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaa29
A ja jestem pomaranczowa! ta czarna to podszyw... dziewczyny igonrujmy ja to moze sobie da spokoj! Kafe dziewczyna a na co wogole czekasZ? myslisz ze jak przestaniesz sie odzywac to bedzie lepiej? Moze szczera rozmowa pomorze? AP AP AP AP -u ciebie jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AP AP AP AP
Ja samotna:( Ale z chęcie czytam wasze wpisy tudzież wasze problemy, może coś pomogę. Czasami w życiu taki bywa, że trzeba rozstać się, odejść by móc zbudować coś nowego, prawdziwego. Ale dopóki ma się jeszcze nadzieję, że można wszystko naprawić to warto walczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec pomarancz to podszyw bo chcialam wykurzyc podszyw wiec sie zaczerniłam :) A tak w ogóle Ty podszywie to nausz sie ortografii!!!! pomoże sie pisze przez z "z" kropką ;) Pozdrrawiam :) 12 lat w związku - czekam na Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×