Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafeDziewczyna

kiedy miłość staje się zwykłym przyzwyczajeniem?

Polecane posty

Gość Pupilek
KOBITO! Co Ty piszesz?,nie wiem czy to powaznie,czy jaja sobie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupilek222
jak poruszam temat to mowi ze najlepiej go zamknac w domu, i ze dla mnie najlepiej by bylo jak by wogole z nikim nie gadal itd itp, no i ten tekst o monogami, wlasnie wtedy sie pojawil po paru dniach jak byla mowa o zdjeciach z wyjazdu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupilek222
to nie sa jaja, niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopa w jaja mu zapal
aż mu bokiem ta dobra zabawa wyjdzie! Co za prostak i cham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RB rose
Dla mnie zdrada to koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupilek222
bardzo dziekuje za odpowiedzi, naprawde dobrze mi ta rozmowa robi, teraz mam w palnie upic go i wydusic czy kiedys cos zrobil takiego, nie mam zadnych dowodow, ale jakies taki cholerne przeczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jednak nie bedzie o 19, bedzie pozniej, sam nie wie o ktorej ale po gadce wiem ze juz wkurzony ze musi siedziec w robocie, i jeszcze te gary i zero zarcia w domu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda mi Go :( zrobbila bym Mu cos jesc, dziewczyny trzymajcie mnie zebym tego nbie robila :( zebym sie nie uchylila przed moim postanowieniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupilek222
przegrzebalam jego poczte, sprawdzilam telefon, nic nie ma, coprawda poczte mozna sobie zalozyc nowa, a telefon ma tez sluzbowy ktorego nie sprawdze, nie mam zadnych dowodow tylko moje chore mysli,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupilek222
kafeDziewczyna, trzymaj sie i nie poddawaj, musisz byc twarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pupilek222 staram sie, nie wchodze do kuchni nawet nie patrze na drzwi czekam, potem dokoncze wino i pojde spac a On niech se robi co chce, taki mam plan na dzis a Ty co zamiezasz z tym zrobic? znasz te laske spod koldry ze zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupilek222
nie znam jej, ona byla na wycieczce integracyjnej, z innego miasta pochodzi, ale w sumie niedaleko naszego, nie wiem co robic, znow walkowac temat czy odpuscic i juz z nim o tym nie rozmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupilek222
dzien po powrociemial zaproszenie od niej na nk, fotki wrzucila ale te co moj maz robil, bo w sumie byl tam jednym z2 fotografow, na nk nic nie ma, na gg tez, poczta tez nie, ale wszystko mozna pozakladac od nowa, on wie ze nam hasla do jego kont, wiec chyba nie bylby taki glupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupilek222
no wlasnie, on w sumie nie gadal tylko sluchal mojego monologu, co ja czuje, dziwne, chociaz jak by zapewnil ze jestem jedyna i wogole, a tu nic wysluchal, powiedzial ze muprzykro ze tak mysle i koniec gadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupilek222
zreszta nigdy nie byl wylewny w rozmowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez nie jest wylewny ale kiedys podczas popijawki powiedzial ze mial w pracy fajnego rudzielca, a jak sie skapnol ze nie gada z kumplem tylko ze mna to sie zatkal, meczylam go tym rudzielcem 2 lata , do niczego nie doszlo przypuszczam i zywie sie taka nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupilek222
a po siedzialas w domu, idz do knajpy z kolezanka, nie czekaj, poszalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupilek222
juz sa jakies postepy, gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spytal sie mnie czy Mu wypiore jutro ciuchy do pracy bo bedzie je potrzebowal na pojutrze, odpowiedzialam ze sie zastanowie, On :dobrze i dał mi piwo ........ a ja milcze nie posprzatal w kuchni ja tez jutro nie zamierzam tego robic sciaglam sobie wlasnie "dlaczego mezczyzni kochaja zolzy" i czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanski sklep
Zapraszamy do zapoznania sie z marokanskim rekodzielem ... Niepowtarzalne elementy wystroju wnetrza i ogrodu ... Meble, lampy, lampiony, ceramika, tagine, bizuteria, galanteria skorzana ... Energia wyplywajaca z rak marokanskich rzemieslnikow ... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AP AP AP AP
Kabel- jakie mądre słowa!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabel- przytulamy sie w nocy, aczkolwiek kiedys czesciej, teraz juz mniej ja Go nie przytulam juz 2 noc, ale dzis sam sie przytulal... zazwyczaj jest tak ze jak On mnie przytula to ja potem Jego, juz taki odruch.... zdziwil sie chyba wczoraj w nocy jak mnie przytulil a ja potem Jego nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×