Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biagio Marini

Uwiodę każdą inteligentną kobietę.

Polecane posty

Baronowo... nie mozna zbyt wiele wymagać od mężczyzny...oni wolą utarte ścieżki....;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można o znajomej, nawet najlepszej powiedzieć "stara" :O Takie faux pas przy baronowej... To jest, chciałem powiedizeć fo pa :) ekskize mła madmłazel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
A jednak. On żyje i ma się zupełnie nieźle, Inna. :) Dziwisz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Dziękuję, Baronowo. Sprawiłaś mi wielką przyjemność. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa dEescalier
w rzeczy samej, Gem. choc lepiej byloby rownac w gore, a nie w dol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Baronowo... nie mozna zbyt wiele wymagać od mężczyzny...oni wolą utarte ścieżki...." - o pardą, chyba pomarańczowe namiastki mężczyzn, prawdziwy samiec nie zna strachu :classic_cool: Chyba że przeciwnik jest większy albo jest ich dwóch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Gem, pospiesz się trochę, bo koleżanki się zaczną niecierpliwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa dEescalier
Madam, malo stonowczy silwuple. jestem baronowa a nie baronówna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Baronowo, wypowiedzi Gem w odniesieniu do mnie niekiedy nasycone są lekką dawką złośliwości. Należy je czytać między wierszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niż wszystkie......
zaprzeczając sama sobie stwierdzam, że jednak się nie dziwię, w dzisiejszych czasach wszystko co durnowate ma rację bytu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS - w tej walce obie strony nie są równe... liczebnie... i nie tylko...więc nie licz na to, że walka będzie wyrównana...;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa dEscalier
Malo stanowczy, filut z Ciebie i szaławiła, jak widzę :) Dwóch! No, pardą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Jakież to cudowne kobiece zaprzeczyć samej sobie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagio... czy ty coś sugerujesz ...? ...a ja starałam się byc uczynna...:O Proszę : No dobrze. Kandydatka na moją żonę powinna spełniać następujące warunki: - być świetnie wyedukowaną, znającą obce języki, rozgarniętą kobietą; - być oczytaną i ciekawą świata w różnych jego aspektach; - posiadać poczucie humoru, bo smutna kobieta to gorzej, niż tragedia; - powinna być wielkiej urody - ale urody naturalnej, nie sztucznej, wypacykowanej nowoczesną chemią; - musi koniecznie być kobietą płci żeńskiej - co oznacza kobiecość w najlepszym, najszlachetniejszym wydaniu; - powinna mieć otwartą głowę, dzięki czemu można z nią porozmawiać na każdy, dowolnie wybrany temat; - powinna posiadać maniery damy, co wynika z bycia damą; - powinna kochać dom i rodzinę; - powinna potrafić o dom zadbać - w sensie gospodarowania; - powinna zadbać o dom, żeby można było o nim mówić DOM; - powinna być wrażliwa na wszelkie przejawy piękna, a zwłaszcza na cudowną przyrodę i piękną muzykę; - powinna być łagodna ale, w razie potrzeby - stanowcza i wymagająca; - powinna pozwolić mężczyźnie być mężczyzną a nie jedynie kreaturą męskopodobną. To mniej więcej tyle. Jeśli coś pominąłem, uzupełnię później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa dEescalier
moze wrok mnie ze starosci szwankuje, ale miedzy wierszami Gem nic nie widac. takie biale tylko.... żenespa co to...nic chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Nikt Ci, Gem, nie zarzuca braku uczynności. Zwłaszcza, jeśli dzięki niej masz okazję wetknąć w mój organizm jeszcze jedną szpileczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligencja niesztuczna
Cóż, Gem się postarała, znalazła i mówię pas - oprócz wymienionych mam kilka dodatkowych cech które mogą mnie zdyskwalifikować u autora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Baronowa, Twój wpis zapewne nie uradował Gem, no, chyba żeś faktycznie jakaś przyślepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa dEescalier
no mnie tu opisano, jak żywa. szkoda, ze barona w piwnicy zapeklowac sie nie da. nie mamy bowiem w zamku piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niz wszystkie......
Gem a te języki obce potrzebne są do wzajemnej konwersacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Poddajesz się, Inteligencja? Czuję pewne rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa
to juz zostawmy ocenie Gem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
To co to za zamek bez lochu, Baronowa. Cóś mi się wydaje, że taka z Ciebie baronowa, jak z koziej dupy rajzetasze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Madam, malo stonowczy silwuple. jestem baronowa a nie baronówna" - ekskize mła egen, że tak się wysilę na poliglotę :classic_cool: La szaler de tes je mnie tak oczarowało, że nie wiem co piszę, wybaczysz mi, czy smoka mam ubić aby zmazać swoje prostactwo? :classic_cool: "MS - w tej walce obie strony nie są równe... liczebnie... i nie tylko...więc nie licz na to, że walka będzie wyrównana..." - ale żeby potem nie było tłumaczenia, że nie fair bo ja byłem sam i w związku z tym miałem przewagę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa dEescalier
rozparcelowana baronowa. a masz tu jakąs lepszą? i nie z koziej, pardą, a z owczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagio - czy mam rozumieć, że moje słowa ci nie w smak ?...czy też po prostu nie zawsze jesteś sobą...?...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×