Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biagio Marini

Uwiodę każdą inteligentną kobietę.

Polecane posty

Gość Biagio Marini
Mam, Baronowo, ale z owczej nie wolno. Bo Of_ca tutaj bywa i może się doczytać a potem na mnie obrazić. A nawet, jeśli nie doczyta sama, to jej pewnie Luśka usłużnie doniesie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa dEescalier
Na takie diktum, Malo Stanowczy, to stanowczo i gniewac sie nie godzi. zaraz tam smoka. kogut jakis wystarczy. albo sikorka, w ostatecznosci, niech wszyscy maja troche zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Gem, na litość! Przecież dobrze wiesz, że ja zawsze jestem sobą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baronowo...coraz bardziej mnie zadziwiasz ...pozytywnie...:D MS - sądzisz, że przestraszysz mnie tym stwierdzeniem...? ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligencja niesztuczna
Nie poddaję się, tylko czuję obawę patrząc na listę cech inteligentnej kobiety. Swoją drogą czy autor nie umie czytać dokładnie? Napisałam że oprócz tych wymienionych mam parę dodatkowych i co wtedy? Jak okażą się nie pożądanymi, choć w pewnych kręgach uznawane jako zalety mądrej istoty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa dEescalier
a dajze spokoj kawalerze. nawet jak przeczyta, to przecie nie zrozumie. w koncu to tylko owca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagio - miałam na myśli...że czasami pojawiają się twoje cienie...bywa, że całkiem udane...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Chętnie się z nimi, znaczy - tymi dodatkowymi cechami zapoznam, Inteligencja. A więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Of-ca jest inteligentnym przedstawiciele parzystokopytnych, Baronowo. Nie ma głupich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa dEescalier
mersi Gem, mersi boku :) a czymze tak Cię zadziwilam, dziecko, jesli straszej pani wolno zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Fakt, zdarzały się w historii całkiem udatne i fajne podszywy, Gem. Nieźle się dzięki temu nie raz bawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
No i zostałaś dzieckiem, Gem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligencja niesztuczna
Dobrze, dobrze, ale to ma być transakcja wiązana. Więc co z tego że deklarujesz że uwiedziesz? Chcę jednak wiedzieć że warto spróbować dać się uwieść :) Na zachętę (albo do odstraszenia) jedna z cech dodatkowych - ambicja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Na takie diktum, Malo Stanowczy, to stanowczo i gniewac sie nie godzi. zaraz tam smoka. kogut jakis wystarczy. albo sikorka, w ostatecznosci, niech wszyscy maja troche zabawy " - Azaliż wdzięczność wielką czuję i uniżenie do nóżek padam za przychylność ku mej skromnej osobie okazaną:) Co tam kogut - cały kurnik przetrzebię i gąsiora, tego zbója jako pierwszego w ofierze pod topór złożę. Twe słowa Madamme są jak pieśń anielska i w gardle zaschniętym brakuje określeń na uczucia, które wskroś mnie przeszywają....:) Gem - bardziej liczę na konfrontację, aczkolwiek muszę przyznać, ze nie bardzo wiem o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa dEescalier
niemozliwe kawalerze. mamy jedna owce w naszym majatku (jak juz wspomnialam, rozparcelowanym) i ona jakas nadzwyczajnie madra nie jest. owszem, mowi jezykami, ale ta wymowa! o akcenci, przez grzecznosc, nie wspomne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Aaaaaaaaaaaaaa, Inteligencja, dziękuję za podpowiedź. :-) No więc, koleżanko, chciałem zakomunikować, że mi jeszcze nie zaimponowałaś dostatecznie, abym uruchomił uwodzenie Ciebie. :) No i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Aha, Luśka, więc "Luśka z Windsorów" jest Twoim indiańskim imieniem, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baronowo ...nie chcę tutaj wyliczać twych zalet - ponieważ sama najlepiej znasz swoje atuty ;) ... imponujesz mi jako kobieta... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligencja niesztuczna
Buhahahaha - koleżanką nie jestem Twoją na pewno. Imponować nie zamierzam nikomu. Wolny kraj, wolny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
To nie świadczy specjalnie dobrze o Tobie, Baronowo. Mogłabyś jej poświęcić nieco więcej czasu, tej Waszej ofcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Donosiłaś coś właśnie, Inteligencjo, o swojej ambicji. :-) Więc tak wygląda ta Twoja ambicja. Zadarty do góry nos przy pierwszym, nieznacznym niepowodzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Moje gratulacje, Luśka. To dość rzadka umiejętność. A co zrobiłaś ze swoim oksfordzkim akcentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa dEescalier
Lusiu, jako pannie z dobrego domu (a wez ze sie dziewczyno ogarnij troche!) nie wypada Ci tak bezposrednio propozycji czynic. wiecej kokieterii, wiecej krygowania i w ogole wiecej! Malo Stanowczy, az lza sie w baronowej oku zakrecila. stare czasy sie mnie przypomnialy, kiedy pan baron (co teraz tylko llezy jak kloda i baki puszcza...pardą..zbija) nie tylko kurniki okoliczne przetrzebial, ale i oborki i stajenki. i wszystko bral, co bylo.. nie tylko kurki i gaski, ale i cielęciem nie pogardził, ani gosiąrem, byle młody. ach, mlodosc, mlodosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligencja niesztuczna
A jednak nie czytasz ze zrozumieniem drogi autorze :) Ja tam nosa nie widzę w górze. Stwierdziłam że koleżanką nie jestem, no bo i jak? Stwierdziłam też nie muszę nikomu imponować - czy gdzieś tu widzisz tzw focha? Niepowodzenie? Mój drogi czy to można nazwać niepowodzeniem? Ot, grą słów, bo czymże więcej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×