Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nelli85

najgorszy prezent

Polecane posty

Gość Nelli85

Jaki jest najgorszy, najbardziej dziwaczny, niepotrzebny prezent, ktory dostaliscie? Ja dostalam polmetrowa gipsowa figurke przedstawiajaca chlopca, z ktorej odpryskiwal lakier, kupiona w sklepie za 5 zl. kiedys mi przypadkiem spadla i sie rozbila ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kolezanki, która która wróciła z Wielkiego Swiata dostałam perfumy.... Niby nic dziwnego, ale były z tego sklepu ,,funciak,, (jeśli ktoś wie o co chodzi) z napisem FOR MEN....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Front Wyzwolenia
oooojej...ile tego bylo ;] zaczynając od badziewnych ramek na zdjęcia z kiczowatymi ornamentami w stylu kotki, pieski, kwiatki, serduszka, po jakieś figurki, wazoniki, kończąc na obrzydliwych ubraniach o trzy rozmiary za dużych i pachnących naftaliną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -AaHhAa-
O tak! Zdecydowanie figurki przodują w rankingu niechcianych prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -AaHhAa-
Ja kilka lat z rzędu dostawałam od babci pod choinkę biały komplet podkoszulka+majtki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość splicer
na urodziny od dziewczyny: zielony brzydki kubek z napisem "kubek do herbaty" jak mi powiedziała ofiarodawczyni, nie miała czasu żeby coś lepszego wybrać a nie liczy się co dajesz, liczy się pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a sama by sie wsciekla pewnie
super. pamiętała. współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od tesciowej .....
bluzka z lumpeksu i haslo ze nastepnym razem musze sie z nia tam przejsc bo sa swietne łachy;/....na dodatek dziecku tez zaczela znosic takie lachy (mala miala z 2 miesiace)...wkoncu jej zwrocilam uwage ( stac mnie na nowe lachy)...teraz wielka obraza;)...a mi to ryra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizula888
No to dziewczyny mojego prezentu nikt nie pobije. Poza figurkami okropnymi (nazywam je durno-stójkami) dostałam gobelin kolor zgniła zieleń w osty...okropny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mialam 15 lat dostalam od babci gumową zabawkę dla niemowlaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostałam na 10 urodziny od chrzestnej lalkę z kiosku :P i zdjęcie z pogrzebu pradziadka, przy trumnie :) Oczywiście figurowałam również na tymże zdjeciu w otoczeniu spłakanych ciotek (córek dziadka) i wujków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od taty 3 razy pod rząd "pożądny" długopis/pióro na święta... Eh nie wytrzymałam zwróciłam uwagę i na ostatnie święta dostałam zestaw kosmetyków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelli85
Oj Bydlaku, to taki lajtowy temat ;), a jaki byl najgorszy prezent ktory ty otrzymales?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jestesmy przy figurkach to ja dostalam takiego czlowieczka z ogromnym fiutem, wielkosci jego - okropienstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florystyka54536
od byłego dostałam kolczyki takie kuleczki jak sie daj na komunie zwisajace.. ale jak tylko sie roztalismy to sprzedałam i kupiłam wyczesana torebke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenkoś
Moja kuzynka - jak była trochę młodsza, to znalazła w skarpecie z prezentami od Mikołaja serek topiony.. taki wiecie, za złotówkę w złotym sreberku.. ;-) I to nie miał być żart jej babci (która trochę nieteges była).. :-) i mówiła, że: "bo łoonaaa taka biedna i chuda, pewnie nic nie je..." :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -AaHhAa-
Do listy dopisuję też serwetę na stół otrzymaną na 18-stkę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelli85
o jjaaaaa... serwete to sie kupuje ciotce na imieniny;)... wspolczuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja swojemu
kupilam dlugopis waterman chyba ekspert i musialam zwrocic bo do gustu nie przypadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -AaHhAa-
Dorzucam także to do puli Mając 9 albo 10 lat otrzymałam pod choinkę puzle 1500 (sic!) elementów. Popłakałam się bo młodsza siostra dostała najzwyklejsze lego. Wszyscy dorośli byli strasznie zdziwieni bo ja juz za duza jestm na lego ;) Do dzisiaj (mam 21 lat) tych puzli nie tknęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od ówczesnego chłopaka biżuterię z avonu :O w kolorze złotym, kiedy chodziłam tylko w srebrze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -AaHhAa-
Moja znajoma na 18-stkę dostała od chrzestnej mikser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś byłam na imprezie u koleżanki-przyszła rodzinka z dziećmi i koleżanka otwiera przy nich prezent zaraz po otrzymaniu-wyjmuję wazon taki trochę kiczowaty i głośno mówi-ale widać po jej minie, że nie jest zbytnio zadowolona-ale mówi, że super prezent i dziękuje itd-na to dzieciak do swojej mamy-a widzisz mamuś a cioci się podoba ten wazonik a Ty jak go dostałaś to powiedziałaś-o jezu jaki kicz :O Ale była jazda mówię Wam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -AaHhAa-
kapcie też nie są dobrym pomysłem. Chociaz ja dostałam od chłopaka takie puchate, różowe i mi się podobają - ale to dlatego, że wszytsko co od Niego mi się podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -AaHhAa-
kapcie też nie są dobrym pomysłem. Chociaz ja dostałam od chłopaka takie puchate, różowe i mi się podobają - ale to dlatego, że wszytsko co od Niego mi się podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -AaHhAa-
kapcie też nie są dobrym pomysłem. Chociaz ja dostałam od chłopaka takie puchate, różowe i mi się podobają - ale to dlatego, że wszytsko co od Niego mi się podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×