Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

Witam ale napisałyście :) Fajnie :) Zapraszam na karpatkę (moze macie jakis sprawdzony przepis bo ja zrobilam z pudelka) i galaretkę z owocami, Kamilka sobie zazyczyla pomojając fakt że właśnie rozbiłam sobie 1 salaterke ;( mąż robi dzieciakom plac zabaw, a mieliśmy jechać po farbę do pokoju dziecięcego, może jeszcze coś z tego bęszie :) Agniecha ja z blond przefarbowałam się od razu na czarno i chyba prędko do blondu nie wrócę, choć kobieta zmienną jest :) Manika, jak tam? Patinka, co z Wami? Doriana zwolniłaś troszkę? Agal co u was? Ida z tą pracą tak już jest, moja szwagierka też po 2 tyg pracy wczoraj usłyszala "dziękuje, prosze zgloscic się po wypłatę w poniedzialek" Anik co z wami? :) Pozdrawiam reszte mam! Uciekam buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik-dziękuję :) Ostatnio pochłaniam 3 część "Zmierzchu" Stephani Meyer.Świetne książki.Są 4 części. Ambrozja-ja karpatkę też robię z kartonu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha, słyszałam, że są fajne te książki, ale jakoś nie lubię tej tematyki (tzn historii o wampirach :) ), więc sie nawet nie zabierałam za nie. Za niedługo zresztą i tak nie będę miała czasu na lekturę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się uwsteczniam ;) kupujemy dzieciom literaturę dziecięco-młodzieżową i wyczytuję powieści dla dzieciaków :) dziś właśnie zrobiliśmy wyprawę do ksiegarni, najstarsza szykowała się na urodziny przyjaciółki i jej bliźniaczej siostry, kupiliśmy książki w prezencie dla kasi i ani, a przy okazji kilka dla naszej dziatwy, na dzień dziecka! gapa ze mnie, bo mogłam jeszcze coś dla siebie na urodziny wybrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ido, a jak u Was rynek pracy wygląda? duże szanse na znalezienie czegoś lepszego? bo to zawsze jest ryzyko... choć z drugiej strony, kto nie ryzykuje, ten nie ma! nam akurat wyszło na dobre pożegnanie z pracodawcami męża i praca na własny rachunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik-to w cale nie historia o wampirach.To jest opowieść o miłości między zwykłą dziewczyną a wampirem i wilkołakiem.Może spróbuj chociaż naprawdę warto.Ja też nie lubię takich historii,ale wciągły mnie na amen:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha, skoro tak polecasz może rzeczywiście spróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Miś ja właśnie założyłam własną działalność i chyba zatrudnię męża :D:D:D Będzie takim chłopakiem na posyłki :D A tak serio,on chce się zwolnić i wtedy pracujemy też na własny rachunek,w tych czasach to się najbardziej opłaca...My zajmujemy się zniczami,a można wiedzieć Gruby Miś,co robicie,jeśli chodzi o Waszą działalność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ido, ja tylko wspieram męża, bo moja branża, to dzieci :D wolę swoimi, niż cudzymi jednak się zajmować ;) dziedzina męża, to doradztwo prawne i gospodarcze :) o zniczach czytałam, tylko nie wiedziałam, czy to główne czy dodatkowe zajęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Miś,czyli jesteś nauczycielką,tak jak ja? :D:D:D Studiowałam filologię polską,miałam praktyki,ale stwierdziłam,że zaczytywanie się książkami-tak i owszem,ale uczenie dzieci-to nie dla mnie :D Tak więc jak i Ty siedzę ze swoimi i uczę ich życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z polonistyki zwinęłam się po kilku semestrach, później zrezygnowałam też ze zgłębiania filozofi przyrody, by w końcu dojść do wniosku, że nadaję się tylko do szkoły specjalnej i skończyłam pedagogikę terapeutyczną :D ale w zawodzie nie pracowałam, wystarczyły mi praktyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobiłam licencjat z polonistyki i ani kroku dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to widzę, ze ja tu koleżanki po fachu mam :) Ja moją pracę lubię, chociaż praktyki też tak mnie przeraziły, że po studiach na 3 lata poszłam do innej pracy - biurowej. Ale potem urodziła się Martynka i wpadłam w depresję prawie, kiedy wracałam z pracy jak mała już spała :( nie wytrzymałam, rzuciłam tę robotę i przeniosłam się do szkoły. Na początku wróciłam do zawodu tylko ze względu na godziny pracy i wakacje :) ale szybko się przekonałam, że to robota dla mnie :) uwielbiam uczyć :) Nie stać nas na to, żeby tylko mąż pracował, ale ja nie narzekam z tego powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, no prosze....nawet nie wiedzialam, ze tu same nauczycielki :) To ja sie dolacze, jestem po historii, nawet pracowalam jakis czas w szkole i bardzo to lubilam, potem wyjechalam i juz nie wrocilam do zawodu... W Hiszpanii sa tak duze roznice programowe, ze praktycznie musialabym studiowac od nowa...no co nie mam czasu! Poza tym postawilam na cos innego, co sprawia mi ogromna frajde - jezyki, robie rozne tlumaczenia, narazie jedynie znajomym i znajomym znajomym :P:P ale musze sie zakrecic o oficjalny tytul, a w miedzyczasie bede pracowac w tym przedszkolu....:);) Agniecha - super kolor wlosow, ja taki podobny mialam przez dlugi czas...a potem przeszlam na czarny i tak juz zostalo!!! Anik, Ambrozja - jak sie czujecie? Ida - buziaczki😘 Manika - napisz cos!!! Mam nadzieje, ze jednak tylko na strachu sie skonczy!!!!🌼 Doriana, Agal, Patinka, Goba, Marakuja, Sdee, Aga--p i reszta mam - Milej niedzieli Wam zycze!!!! A mnie dzis jakos tak "wzielo" nostalgicznie..;) Wrzuce tu Wam cos, co uwielbiam......na dobry poczatek dnia :):):)😘 http://www.youtube.com/watch?v=Xg7p3LJZngU&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nauczycielka...germanistka.. My bylismy w szpitalu z Adasiem, zapalenie oskrzeli znowu, chyba jest alergikiem.. Już brakuje mi sił do chorób i w ogóle do wszystkiego..ech, nie będę smęcić.. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny🌻 no krwawienie było tyle dni co zwykły okres, tyle, że bardzo mocno spóźniony:( dziś zrobiłam test z ciekawości i wyszedł mi negatywny. Zaczynam wierzyć że to tamte dwa wskazały mi błędnie ciążę. Nie smutam, będę się starać dalej. W środę mam egzamin na prawko i teraz mam czym głowę zajmować, ale stres już mnie zżera :O Dziś zrobiliśmy z mężem naszym dzieciakom dzień dziecka, pojechalismy nad morze, było cieplutko, bezwietrznie, pospacerowaliśmy po plaży, potem fast food i lody:) Teraz pogoda się popsuła i leje. Dziś idę na nockę, więc postaram się jeszcze dżemnąć;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziewczyny nie odwołam sie do każdej z osobna-przepraszam🌼 Wpadłam tylko napisać ,że jeszcze żyję:DMam multum pracy do jutra bo Już 01.06 więc otwieram działalność.Pokupywałam tylko część ubranek itp tak tylko na rozruch:)...Wczoraj przyjechał znajomy,wgrał mi program do obróbki zdjęć,wszystko pokazał,a dziś już nie mogę go opracować.Siedzę,wyję, co i tak nic nie daje:(Albo będę musiała wystawić je standardowo dopóki nie opracuję programu,co może okazać sie tz porażką,albo znajomy poprowadzi mnie przez GG.Szkoda ,że nie pisałam sobie wykonywanych czynności krok po kroku:(No nic zostaje mi jedno rozwiązanie.....dobrze,że w ogóle jakieś jest:) Całuję was bardzo mocno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Widzę, że niezłe grono pedagogiczne się zebrało na naszym topiku, sporo Was faktycznie :D Doriana - a w jakim programie będziesz robiła obróbkę? Tak szczerze, to trochę późno zabrałaś się za poznawanie programu, sorki ale sama wiem, po sobie, że zanim opanowałam obróbkę zdjęć (po roku i tak do końca nie znam jeszcze wszystkich możliwości programu) to sporo czasu minęło. Ale spokojnie, najpierw wystawiaj zdjęcia w realu a z czasem opanujesz i program do tego przeznaczony. Ostatnio czytałam opinie na temat allegro i powiem Ci, że tyle samo jest zwolenników zdjęć soute jak i tych po obróbce a popyt to i tak w przeważającej części kwestia szczęścia. Masz atut w ręku bo są to nowe rzeczy więc jako tako nie potrzebują obróbki wystarczy jakieś fajne tło . Powodzenia i trzymam kciuki za pierwsze sukcesy :) Manika - uda się następnym razem zobaczysz ❤️, stres to nieodpowiednie warunki do starania się o dziecko! A tym czasem powodzenia na egzaminie!!! Dziewczyny nie wiem co się stało teściowie szaleją! Prezentom i atrakcjom z okazji dnia dziecka nie ma końca. Tak jak pisałam chłopcy dostali już prezenty w piątek, w sobotę byliśmy w wesołym miasteczku, wczoraj zoo i pizza - dziadek sponsorował i podobno jutro jeszcze ma być jakaś niespodzianka dla dzieci. Już się tak zastanawiam czy przypadkiem nie trafili na nasz topik :D Chyba jakąś pokutę będę musiała odprawić w tej intencji :D Sama jestem ciekawa co będzie jutro? Oki na razie uciekam bo mąż (ma dziś wolne) ma jakieś problemy z maluchami i wzywa pomocy. Pa buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agal....to prawda późno-za późno:(Tak to jest jak osoba na której polegasz wystawia cie do wiatru:(Ale co tu gdybać ,to i tak nic teraz nie da........Dam radę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Po weekendzie nadal puski :( Widzę że same nauczycielki tu mamy, co ja tutaj robię 😭 Manika wierzę w Ciebie 😘 Zuzia się do mnie odezwała, macie dziewczyny pozdrowienia!!! Zaczęła pracować w domu i swój wolny czas stara się poświęcać dzieciaczkom, na kompa czasu jej nie starcza 🌼 Lecę buziaczki Mąż uparł się że w ramach dnia dziecka zrobi dzieciakom plac zabaw i właśnie dzisiaj skończył, kosztował nas tyle co zjeżdzalnia, jak zrobie fotki to sie wam pochwale zdolnosciami mojego lubego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Zapraszam na poranną herbatkę:) A tak przy okazji pragnę życzyć waszym pociechom DUŻO ZDRÓWKA:)Macie jakieś plany na dzisiaj? Ja idę dzis do córci na przedstawienie z okazji DNIA MATKI.Upiekłam 2 ciasta,zrobiłam córci strój a to wszystko wczoraj wieczorem,więc do łózka położyłam się dopiero o 1:00 w nocy. Dobra dziewczyny ruszam z wystawianiem na allegro:: Ambrozja mój mąż też ma zdolności stolarskie i wykonał dzieciom (z 5 lat temu)mały plac zabaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje córki miały dziś jechać na wycieczkę, ale odwołana :( w sumie dobrze, bo zosia coś zasmarkana i pokasłuje, została dziś w domu... większych atrakcji dzieńdzieckowych nie przewidujemy, mąż wracając z pracy kupi lody i ciasto :) dostały książki i tyle! plac zabaw u nas powstał rok temu, ale nasz jest masowy, z obi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, w Hiszpanii nie obchodzi sie dnia dziecka, wiec z glowy....:P Zartuje....bylismy wczoraj w Alicante polazic, popatrzec na statki, na lodach, itd....bylo fajnie, dzieciaki lubia takie wycieczki, jeszcze dzis maja wolne i jutro juz do szkoly.... Upal mamy straszny,az sie boje myslec co bedzie w sierpniu....:( Zawsze w sierpniu uciekam przed upalami do Polski, ale w tym roku mam inne plany i musze tu zostac....tragedia!! Ratuje nas basen, na ktorym przesiedzimy pol wakacji, jak zwykle...:P Przepraszam, ze nie odniose sie do kazdej z Was , dzieciaki mnie wolaja...... Jeszcze bede, a narazie - milego dnia!!!!:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Doriana - trochę spóźnione to przedstawienie ale zawsze lepiej późno niż wcale :) Jeszcze raz powodzenia na allegro! Gruby miś - jeżeli u Ciebie taka sama pogoda jak u mnie to faktycznie wycieczka by się nie udała. Ida - nasze bliźniaki miały chyba 4 m-ce jak mąż stracił pracę. Szefem męża był dobry kolega, nie raz razem imprezowali, bywał u nas w domu ale bez żadnych skrupułów zwolnił mojego P. , na dodatek zrobił to przez telefon. Przez większość czasu mąż był jednym z najlepszych pracowników, wprowadził markę na rynek, zdobył odbiorców a jak na rynku zrobił się zastój to okazało się, że jest mało efektywny i nie opłaca się trzymać jego etatu. Zostaliśmy bez stałego źródła dochodu w rejonie najbardziej zagrożonym bezrobociem :( Na szczęście to już przeszłość. Już po czasie okazało się, że nie chodziło o redukcję etatów tylko był już ktoś nowy na miejsce mojego męża po prostu . Jak macie własną firmę a Twojemu mężowi fundują takie atrakcje to może faktycznie lepiej zająć się własną działalnością, bez szefa nad sobą i tych wszystkich wstrętnych manipulacji. Nam dzień się zaczął nieciekawie bo teściowi pracownik nagle zrezygnował z pracy i już wiadomo, że mój mąż będzie musiał każdy wolny dzień począwszy od tego czwartku spędzać u teścia w firmie, dopóki nie znajdzie kogoś nowego, kto szybko się wdroży. Mój mąż nie ma nic do powiedzenia (nie wspomnę o sobie) bo teściowie traktują to jako jego obowiązek, do tego stopnia, że nawet sugerowali, żeby wziął wolne w swojej pracy na kilka dni. Kurwa mam dosyć tej zależności, podległości tym bardziej, że wszystko dzieje się z winy teścia bo na wszystkich się obraża, ze wszystkimi się kłóci a potem w takich kryzysowych sytuacjach dziwi się, że nikt nie chce u niego pracować. Dobra kończę, dziś dzień dziecka a moje dzieci domagają się uwagi. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki. ja tylko z życzeniami dla wszystkich dzieci:dużo zdrówka,słoneczka i uśmiechu na buziach:D u mnie pogoda pod psem,więc nawet nie mam ochoty pisać. Wczoraj pokłóciłam się z P.więc mam wszystkiego dość :O Dzieciaczki moje dostały pakiet 100 gier a najmłodszy książkę z puzzlami. W piątek jadę Kasperkowi zdjąć gips i do znajomych na grilla i wracamy w sobotę.Dzieciaczki będą miały zapewnioną wycieczkę i na pewno jeszcze cos się wymyśli na miejscu. Dorianko-powodzenia i trzymam kciuki❤️ Agal-mogę się tylko domyślić jak jest ci ciężko.Tulę cię mocno.❤️ Dziewczyny nie gniewajcie się że tak oględnie wszystko........ ale nie chcę wam smutać,a naprawdę nie mam siły żeby cokolwiek sensownego pisać. Ale obiecuję że jak tylko pogoda się znowu zmieni i wyjdzie słoneczko,opuści mnie mój wisielczy humor na pewno napiszę więcej. Buziaki dla wszystkich😘 Anik-co tam u ciebie?????Jesteś jeszcze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agal,masz rację,lepiej na swoim a nie czekać na łaskę...Mąż przybity i nerwowy,głowi się,skąd kasę wziąć... Życzenia dla Waszych dzieciaczków przesyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Agal to twój mąż pracuje u teściów, czy jeszcze gdzieś bo się pogubiłam Twój teść ma chyba jakąś firmę? WSZYSTKIM DZIECIACZKOM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 😘🌼😘 Pogoda u nas do bani, a myśleliśmy że dzieciaki poszaleją na "prezencie" od taty :) ale nadrobią :) W niedzielę odbębniliśmy dzień dziecka i spóźnione urodziny u R-dostał piłkarzyki, puzzle i słodycze Moje pociechy dostały prezentów co niemiara :) Kamilka 2 lale, żelazko (marzyła o nim), hula hop Filip samolot, skrzynię klocków, taczki i oczywiście słodycze :) Dziś byłam u lekarza zrobił usg i jak na razie on widzi córeczkę mam nadzieję że już jej nic między nożkami nie urośnie i że niczego nie przeoczył :) Skurcze mnie łapią, on stwierdził że przy 3 ciąży to norma i mogę urodzić wcześńiej... a ja chcę już być po wszystkim! Buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×