Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

No specjalnie :) Tak się cieszę 🌼 Mąż na noc znowu idzie, jutro jeszcze jazda z rana, a po południu masakra :( Normalnie... nie mogę uwierzyć w te 2 kreski ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambrozja 999 -przyjmij i odemnie wielkie gratulacje nareszcie sie doczekalas...teraz tylko zdrowka zycze :) bylam dzis w szpitalu na tescie glukozy i byłam przygotowana na ten straszny napój ktory oni fundują po ktorym caly dzien mialam mdlosci a raz to nawet malo nie zwymiotowalam w polsce jak mi polozna dala... a tu wielkie zaskoczenie dali mi butle z napojem energetyzującym..co pija sportowcy (zapomnialam nazwy) gazowany myslalam ze to do popicia a ona kazala mi to wypic...smiac mi sie chcialo ale uratowalam sie bo tamto paskudztwo nie przeszlo by mi przez gardlo pytalam o te bole miednicowe ktore od kilku dni mi sie powtarzają to podobno nie jest grozne ale jak by sie nasililo to do szpitala bo to podobno kosci ie rozchodzą i przecierają o siebie czytalam nawet ze to kwalifikuje sie czaem do cc bo to bol okropny i dzis padlam caly dzien cos zalatwialam i nawet nie mialam sily zeby tu zajrzec wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marakuja wszystko będzie dobrze, a jak trzeba rodzić CC to wiesz, dla dziecka wszystko... No żeby tylko u mnie było teraz wszystko w porządku... Teraz już lecę do małej bo jeszcze nie śpi, zajrzę jutro Miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambrozja, wielkie gratulacje !! To jednak nie sprawdzila sie nam teoria, ze im bardziej sie stara tym mniej wychodzi. U Ciebie jest "chciec znaczy miec" :))) Super ! "ambrozka a teraz powiedz mi kochana jak ci jest jak masz widz różnice wieku 2 lata u dzieci jak jezdzisz na spacery jak dawałaś sobie rade na poczatku bo jak urodze mój kuba bedzie miał 2 latka prawie i niewiem jak mam to ogarnąć bo córa juz bedzie miała 7,5 roku wiec się o to nie martwie" Ja wprawdzie nie ambrozja :) ale tez moze pomoge. Ja mam roznice 4 lata miedzy dziecmi, ale jako ze lubimy dlugie spacery, czy tez nieraz trzeba isc gdzies szybko, nie chcialam musiec sie ciagle licytowac i poganiac :) Nie wiem dokladnie gdzie mozna kupic w Polsce takie schodki, ale zobacz te strone, tak tylko zeby zobaczyc o co chodzi. Moze gdzies widzialas kolo siebie. Naprawde praktyczne i duzo tansze niz np blizniaczy wozek. http://www.twenga.fr/dir-Enfant,Equipement-pour-bebe,Buggy-board Marakuja29, we francji tez trzeba pic te okropna wode z glukoza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambrozja gratulacje !!! właśnie wstałam po gorączkowym popołudniu,wypociłam sie i jest mi troche lepiej. Jutro mnie moze nie byc bo mam urwanie głowy mój mąz kupił pół świni i bedzie znowu bałagan w domu och jak ja tego nie cierpie Dobranoc laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapka2
Witajcie. U nas pogoda się poprawiła. Ja też może odpowiem, na pytanie o spacery. Między moimi dziećmi jest 1,5 roku różnicy. Kupiliśmy po prostu wózek bliźniaczy. Teraz, gdybyśmy się zdecydowali to różnica byłaby spora, bo prawie dwa i pół roku, więc myślę, że nawet bez wózka by się obeszło. Tak mi trochę głupio, że tu u was piszę, a nawet nie wiem, czy się na pewno zdecydujemy na to trzecie. Mam nadzieje,że nie macie nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:D kapka, no co ty?? w sumie to topik jest dl wszystkich mam, a 3 dzieci to teoretyczne hasło. Zawsze możemy podyskutować;) Ja też mam tylko dwoje, a na trzecie musimy poczekać:) Zapewne za jakiś czas będę się niecierpliwić jak Ambrozja i robić testy, a może się rozmyślę? Szkoda tylko że człowiek ma tak mało czasu żeby siedzieć przed kompem, a może to i dobrze? Rusinka:D zarzuć tu do mnie jakiś udziec:D zdało by się trochę mięsiwa nie z marketu:P ja wracam do życia:) w poniedziałek wracam do pracy i do ludzi, oj zacznie się kocioł:P bo córcia się przyzwyczaiła, że mamusia spokojnie, bez pospiechu do przedszkola odprowadza i przyprowadza. Teraz to już będzie szybko, z łapanki, raz babcia, raz brat, a czasem któreś z rodziców, bo ja na 3 zmiany pracuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika74 ŁAP!!! właśnie ci rzuciłam kawał mięcha i nie rozmyślaj sie nad następnym maleństwem,pipo nie rób mi tego bo co ja będę cmokała jak na jesień za rok przylecę oj jak ja za tobą tęsknie aby do grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapka2
Wy dziś świniaka, a ja wczoraj kurczaki porcjowałam. Manika nie rozmyślaj się. Poczekaj na mnie i razem zaczniemy. Chyba. Musze się brać za sprzątanie bo w domu jak po bitwie, wszędzie walają się zabawki i brudne garnki. Szkoda, ze nikt jeszcze nie opatentował domów samo sprzątających się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika nie rozmyślaj się :D Uda się, zobaczysz! Ja wczoraj nie dość że przeoczyłam sobie egzamin o godzinę, to dzwoniłam do WORDU że się spóźnię,bo po drodze samochód nawalił :( egzaminator poczekał, w drodze jeszcze pokłóciłam się z mężem i na egzaminie tak się trzęsłam że oblałam, na placu... a już tak ładnie mi szło i przy cofaniu po łuku już na prostej wyjechałam za linię :( :( :( Kolejny egzamin masakra, za kolejne 3 M-CE! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) mam dwójkę dzieci. I przed godziną dowiedziałam się o trzecim :D bardzo się cieszę, ale też bardzo boję - szczególnie ciąży, bo z drugą miałam wiele kłopotów. Ale chyba radość przeważa, bo też nas w domu była trójka i było super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIK witamy, topik się rozkręca... GRATULUJĘ POCIECH I KOLEJNEJ CIĄŻY, To może opowiesz nam coś o sobie, w jakim wieku masz dzieciaczki... Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik, witaj i gratulacje !! Ambrozja, o kurcze, kiepsko z tym egzaminem ... no trudno bedziesz musiala probowac po raz kolejny ... miejmy nadzieje, ze wtedy sie uda ! Zazdroszcze Wam dziewczyny ciezarne. Ja sobie obiecalam ze w tym cyklu zero stresu, przytulamy sie mniej wiecej co 3 dni i test zrobie dopiero 16go listopada o ile @ nie przyjdzie wczesniej ;) Jakie macie plany na dzisiaj ? Ja sama nie wiem, pogoda taka szaro-bura. Nic sie nie chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje córeczki mają 6 i 3 lata, więc akurat pora na kolejne :) chciałam trójkę, ale nie miała odwagi - los zdecydował za mnie i super :) mój mąż jeszcze w szoku ale też raczej się cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .Ambrozja gratuluje tych wyczekiwanych dwóch kreseczek.Wkońcu sie doczekałas.Termin jakos bedziesz mieć na czerwiec .A jak sie czujesz?Tatus pewnie dumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek dziękuję na razie jest ok, właśnie lecę sprzątać, mąż chyba zadowolony :) A termin z kalendarzyka wg moich obliczeń wychodzi na 02.07 no ale teraz to trzeba iśc do lekarza potwierdzic ciąże :) Zajrzę tutaj później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Oliwier jest z 5.07 a zmajstrowalismy go 23 pazdziernika w roczek od Sandry.Odezwij sie na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam ze zapytam
ambrozja a jak dajesz rade finansowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje, Ambrozja :) zdaje się, że razem będziemy się przygotowywać na kolejnego malucha :) wiecie, niedawno dałam wszysktie ciuszki po dziewczynach koledze. Nie przypuszczałam, że będą mi jeszcze potrzebne :) u mnie też szaro i ponuro. Leje, zimno, katastrofa... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! No i zima się skończyła, to dobrze bo będę miała jeszcze trochę czasu na odświeżenie odzieży zimowej, wszystko jeszcze na strychu. Mąż wczoraj miał wolne więc udało nam się dużo spraw załatwić, przede wszystkim złożyliśmy wniosek o zasiłek rodzinny. Kobitki jak to teraz z tym zasiłkiem jest dużo poszedł w górę i od kiedy - mąż miał się zapytać ale oczywiście zapomniał. Dowiedział się tylko, że za rok dostaniemy jeszcze dodatek szkolny 100zł (śmiechu warte, ale i to dobre). Mieliśmy również wizytę u psychologa i starszy syn od listopada zacznie chodzić na spotkania. Bardzo miła pani tylko tak się zastanawiam, czy ten spokojny ton i uśmiech na twarzy to naturalne czy wymóg zawodu. Zobaczymy jakie będą efekty tych spotkań. Widzę, że raczej wszystkie byłyście wczoraj zajęte. Miło jednak widzieć, że się rozmnażamy - witaj Anik77 i gratulacje :classic_cool:. Ambrozja przecież Tobie nie wolno się denerwować, teraz dzidzia jest najważniejsza i pogoń męża z papierochami. Twoja ciąża to chyba wystarczający argument, żeby rzucił palenie. Egzaminem się nie przejmuj dasz radę za 3 m-ce, hormony już nie będą tak szalały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu - dobre pytanie? Wczoraj miałam plany a dzisiaj zostały zweryfikowane przez pogodę, dzieci (ciężka noc) i samopoczucie. Z moich planów jak na razie fasolka po bretońsku dochodzi na gazie a dalej to się okaże. Mąż w pracy do 16:00 a ja jak zwykle z dzieciaczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny !!! ja przesadzilam z malymi ciuszkami :P bo mam ich tyle ze moglabym przedszkole cale w nie ubrac i wszystkie takie malutkie od 0-3 ja dzis mam nerwowy dzien..chlop mnie wyprowadzil z równowagi..i jest mi przykro:( mial nas zawiez do przyjaciółki na jej corki urodziny ale ze złosci przejde sie lub pojade autobusem..nie chce sie proscic...gggrrryyyy zabieram sie jeszcze dzis za prasowanie choc niewiem czy mi sie uda..i jeszcze dzieci dokuczaja bo dzis wolne od szkoly aaa i telefon stacjonarny nam nie dziala juz od 3 tyg i dodzwonic sie nie moge zeby ktos przyszedł i to sprawdzil...ggrrryyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak pisałam wcześniej prawie wszystko wydałam, ale cóż może ze mną też sie ktoś podzieli jak nie to będę kompletować wszystko od nowa... ale najpierw muszę isć do lekarza chyba za 2 tygodnie pójdę bo teraz to raczej za wcześnie nie? Zaraz sobie obliczę przewidywany termin, teraz tylko się modlić żeby wszystko było w porządku... A moja córa nadal dopytuje kiedy będzie miała siostrzyczkę... tylko już nie wiem jak jej tłumaczyć że jak nie będzie siostrzyczki to będzie braciszek, a ona "ale ja braciszka już mam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co znalazlam
ten post gdzie napisalas ile macie dochodu i powiem szczerze ze nie wiem jak dajesz rade i jeszcze kolejne dziecko tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapka2
Hej dziewczyny. U nas też szaro buro i zimno. Posprzątałam domek i teraz mam wolne. Gotuje ziemniaczki na kluski leniwe. Moje dzieciaki się położyły w łóżeczkach i oglądają bajkę. Taka pogoda to i one senne są. Mam w planach wyciągnąć jutro rodzinkę do kina. Ambrozja głowa do góry. Ja zdawałam 3 razy i też za każdym razem oblewałam plac. A jak już wyjechałam na miasto to się udało odrazu. Ale to było kilka lat temu i inne zasady. Ja też nie mam już zadnych ciuszków po dzieciach, ale resztę rzeczy mam więc gdybyśmy postanowili to wystarczyłoby dokupić tylko kilka par śpioszków na początek i w zasadzie tyle. Co do dochodów to ja się tego najbardziej boję. Gdybyśmy nie mieli kredytu to bym nie myślała, aż tak bardzo bo na pewno byśmy sobie poradzili, ale martwi mnie ten kredyt. No cóż. Zobaczymy. Witam nową mamusie. Zazdroszczę Ci wpadki. Przynajmniej nie musisz się decydować świadomie. Napisz proszę w jaki sposób wpadłaś? Zapomniałaś tabletki czy poszliście na całość? Szukam sposobu dla nas :P Żartuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×