Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

Gość niewolnictwo nie istnieje
teściowa ma rację, sprzątaj po swoich dzieciach, a co ciebie obchodzi jej pies, to jej brud, a to twoje dzieci i twój brud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby nie patrzeć dzieci nie są po to,aby się na nie wydzierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wredna synowaa
a matka jest po to aby po swoich dzieciach sprzątać, a jak się jej nie chce to niech zostaje starą panna i to bez dzieci. Z tego co widać to mieszkasz u teściowej i jak ci się nie podoba to przecież możesz pójść mieszkać na sowim. Dzieci to umiałaś narodzić a już o swoje mieszkanie to nie umiałaś zadbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. stan wujka tylko ciut lepszy,bo ciśnienie wzrosło.ale to dla mnie bardzo dużo.po szpitalu pojechałam z jedna córek do mieszkania wujka i wysprzątałyśmy. napisze do was jutro,jestem strasznie zmeczona. całuje was bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe,a Ty pewnie stara panna,jadu się nazbierało przez te kilkanaście lat :D Doriana,cieszę się,że z wujkiem lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doriana bardzo sie ciesze ze z wujkiem wszystko w porzadku :) dziewczyny sprawdzilam czy ciekna mi te wody wyjelam paseczek z wkladki a tam kolor zielono-niebieski ja juz wystraszona bo to oznacza wody ale w instrukcji pisze aby polozyc na specjalny wacik i czekac 10 min i zrobilo sie cale zolte wiec oznacza ze nie ciekna :) tak sie ciesze Przepraszam ze tyle strachu tu zasialam :O jeju jak dobrze :) dobranoc i milej nocy kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor dziewczyny, Doriana - ciesze sie , ze z wujkiem lepiej, dobre nowiny!! :) Patinka - wielkie uufffffffffffffff....stracha nam napedzilas, ale super , ze wszystko idzie ku lepszemu!! Buziaki!! :) Dziewczyny, a my dopiero wrocilismy, pojechalismy do lekarza z Miskiem, zeby mu te szwy sprawdzili, wszystko ok. No i mielismy zamiar pojechac sobie na kolacje i w ogole spedzic milo wieczor.... Jak doszlismy do samochodu ,to sie okazalo , ze jakis pacan zaparkowal sobie tuz za naszym autem, doskonale blokujac nam wyjazd, musielismy dzwonic na policje, zeby to auto sciagneli, po mniej wiecej godzinie odsiedzianej w samochodzie moglismy ruszac...:P Jak dojechalismy do restauracji, do ktorej lubimy chodzic, to sie okazalo, ze oni akurat na dzis wymyslili sobie promocje i wszystko bylo o niebo tansze niz normalnie, a kolejka do wejscia ciagnela sie przez dobrych kilkadziesiat metrow...:P Kolacje zjedlismy gdzie indziej (tez bylo swietnie !! ) i wrocilismy do domu z dwugodzinnym "poslizgiem"..;) Nie ma to jak dobrze zaplanowany wieczor!! :P:P:P Ide spac, bo padam!! Dobranoc wszystkim!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko ależ mi się dostało - postarałaś się bo bardzo się przejęłam :P Witam mamuśki! Czwórki przestały nadawać i jakaś cholera przelazła do nas. Doriana - mam nadzieję, że z każdym dniem tych dobrych wieści o Twoim wujku będzie coraz więcej :) Aines - to i tak szybko policja zareagowała. Ciekawa jestem jakie wytłumaczenie miał ten co Was zastawił, bo chyba miał świadomość tego. Patinka - nie strasz więcej kochana. Dobrze, że istnieje coś takiego jak te wkładki bo masz natychmiastową odpowiedź w razie wątpliwości. Cieszę się, że nasze przypuszczenia się sprawdziły. Agniecha - gdzie jesteś? Sdee - odezwij się proszę :( Bartosz na szczęście miał tylko niestrawność po chipsach, popcornie i słodkich napojach. Może w końcu dotrze do dziadków, że tych rzeczy nie można jeść bez ograniczeń Mamuśki pozdrawiam i całuję, będę potem bo teraz lecę na śniadanie, mąż się postarał. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agal jak chjłopcy? mój kuba juz ok kaszel ma brzydko mokry oskrzelowy ale ta tempka była tylko 1 dzien wiec niewiem moze 5 mu dokuczały.nadal podaje antybiotyk bo juz zaczełam ,wziewki ,zyrtec i nebulizacje-moze pomoga poprosiłam sama lekarke bo kaszel ma serio nie tegi. sdee kochanie trzymaj sie i napisz nam co u ciebie bo sie martwimy nieiwem ale te pomaranczki niektóre to takie jakby ktos rozum odebrał :-P a u mnie ok ogólnie tylko coraz ciężej w poniedziałek skonczyłąm 36 tydzien wiec leci 37 mam nadzieje ze szybko minie bo mam chwilami buu a od taty dobre wiesci dziewczynki niema narzie przezutów i 7 kwietnia podejmuje 1 chemie :-) :-) :-) strasznie sie cieszymy ale lekarka powiedziałą ze trzustka to cholerstwo i bedziemy sie cieszyc za pół roku jak chemie wyjdzie pomyslnie :-) ale ze niema przezutów to dla nas super wiesci :-) no i ma taki apetyt ze szok dziewczyny on ja wiecej niz przez choroba i wiecej niz niewiem kto z mojego otoczenia.przez 3 tyg.przytył 7 kg :-) no chyba wszystko napisałam pozdarwiam reszte mam do których sie nie odniosłąm i całuje was mocno pootem moze jeszcze wlece,jak znajde czas bo obiecałam mężowi kluski szare i nie umieim robic wiec to bedzie mój 1 raz :-) acha i mój kuba wczotraj przewrócił komode wysoka na około metr i ciazko jak nieiwem co ale na szczescie nic mu sie nie stało dzieki bogu ale się strachu najadłam jak nieiwem dlatego mąż wczoraj przetwierdzał meble do scian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadło mi posta pisałam doriana super ze z wujkiem ok-oby takie wiesci codziennie patinka super ze to nie wody i trzymamy kciuki oby było juz coraj lepiej anik zazdroszcze ciut takich wieczorów no i pisałam ze nie przeczytałam wszystkiego niestety dlatego przepraszam inne mamy ale leciałam po łebkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :) ja dzis poslalam prawie do 12:00 :P maz dzis wraca do pracy wiec skoncza sie dobre czasy :O a tu zakupki swiateczne trzeba zrobic ale nie bede szalala dobrze ze mam Laure w domu to mi pomoze nie ma wyjscia :) od wczoraj maja wolne az do 18 kwietnia 19 w poniedzialek wracaja. Aines ty tez wspomnialas ze macie dlugie wolne :) z jednej strony sie ciesze ale z 2 giej laura lubi jak cos sie dzieje w zeszlym roku bylismy w parku i szukalismy jajek przy kazdym jajku byla literka trzeba wpisac na kartke az odnalazlo sie wszystkie odgadlo haslo i rozdawali jajka takie wielgachne czekoladowe w swiatecznych kartonikach duzo zajec w te swieta dla dzieci ale ja nie bede w stanie jej zapewnic tego bo boje sie ze znow cos sie stanie,obicealam ze do parku pojedziemy ja bede na lawce siedziala a ona bedzie szukac tych jajeczek :) zeby tylko cieplo bylo Dla olivki mam szmaciany koszyczek z jajkami czekoladowymi nic wiecej nie dam bo bedzie tym walic gdzie popadnie :p a koszyczek przeslodki :) uciekiam jeszcze sie odezwe Olivia wlasnie rozsmarowala polowke banana na ekranie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba u nas w uk bardzo popularne jest te krzeselko :) a kiedys na kafe byl nawet temat zwiazany z tym lezaczkiem i sporo osob pisalo ze jest godny polecenia i wart swej ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki🌼 Przepraszam że się nie odzywałam,ale wczoraj nie miałam sił:O Patryś jest chory i nocki mam zarwane,bo strasznie kaszle:( Dzisiaj jest już ciut lepiej,ale nie wiem jak w nocy znowu będzie. Patinka-całe szczęście że ktoś coś takiego wymyślił. Cieszę się że wszystko oki:) Goba-cieszą mnie również dobre wieści o tacie:) Dorianko-jak stan wujka,dzisiaj? ❤️ Sdee-czemu się nie odzywasz?? Agal-jak chłopcy?? Dziewczyny trochę ciężko mi o tym pisać bo jeszcze nic nie wiem,dopiero 10 poznam wyrok,że tak powiem:) Obawiam się że mój zostanie bez pracy:O Mają podpisać umowę bo właśnie się wczoraj skończyła i .............................. On sie tym pierwszy raz od 6 lat już nie przejmuje,bo wie że znajdzie prace bez problemu,ale .................................... Ale jest jeszcze jedna strona tego wszystkiego,która najbardziej mnie przeraża chce wyjechać za granicę do pracy.Boję sie tego strasznie,ale z drugiej strony wiem że tak było by nam dużo lepiej. Kochane mam straszny mętlik w głowie i wszystko mnie przeraża:O Buziaki dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ida-też się tego panicznie boję,bo wiem jak to jest, byliśmy w rozłące 4 lata i nie chciałabym tego znowu przerabiać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,że ludzie się wtedy od siebie bardzo oddalają,nie wiem,czy nie narusza taka rozłąka nawet silnej miłości,chciałabym w to wierzyć... Potem ciężko się przestawić,że mąż jest w domu,jemu też nie jest łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ida-dokładnie:( My po dzisiaj nie możemy w pewnych sprawach się porozumieć,a jest w Polsce już 8 lat:O Ciężko było na początku.Nie wiem czy jak by wyjechał,bylibyśmy razem po jego powrocie.Strasznie ciężko mi o tym pisać,bo nie wyobrażam sobie żeby ta się stało:( Gdzie reszta mamusiek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ida-też tak myśle,ale nie wiem czy byłabym w stanie patrzeć jak się zamęcza:( Może źle zrobiłam,ale decyzje zostawiłam jemu:( Uciekam już spać. Dobranoc kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, przepraszam że się nie odzywam ale święta za pasem :) Właśnie wstawiłam sernik do piekarnika, i zrobiłam sałatkę z tuńczyka, jeszcze mam pranko do układania, więc nie będę się rozpisywać, wczoraj cały dzień zeszło nam u moich rodziców, bo robiliśmy wyroby swojskie ze świnki na pól :p A dziś zrobię co mam zrobić i wrzucam na luz, gdyż dla mnie to szczególny dzień 02.04. nie tylko dlatego że to 5 rocznica śmierci Papieża, ale i 5 rocznica naszego ślubu!!! Więc 02.04.05 był dla mnie najszczęśliwszym dniem, a zarazem bardzo smutnym, dobra lecę, a gdzie reszta z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambrozja wszystkiego najlepszego Wam życzę,jeszcze dużo lat razem,najlepiej do końca życia :) Dopiero wstałam,łeb mi pęka,ale mam dobry humor,święta za pasem,nie wiem,czy będę miała czas,więc już Wam wszystkim życzę Wesołych Świąt Wielkiej Nocy! :) 🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ambrozja........życzę abyście wytrzymali ze sobą jeszcze długich naście lat,dochowali się gromadki dzieci:P-wnuków:PA przede wszystkim żyli w zdrowiu i dostatku:) Dziewczynki.....nie piszę dużo bo bardzo sie śpieszę.Mam do zrobienia co nie co ,a po 15-tej jade do wujka do szpitala. Napiszę do was jak wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼 Ida-jeszcze nawiąże do naszej wczorajszej "rozmowy" pokręciły mi się lata:P On tam siedział 7 lat a nie 4.Cztery po ślubie jeszcze:O jest malutka szansa że jednak nie wyjedzie,ale zobaczymy.Ma iść dzisiaj do sąsiada który ma firmę między innymi jeździ beczkowozem.Ma po świętach przyjmować ludzi więc może.................. Patryk dzisiaj obudził się w nocy z płaczem że uszko go boli:O Rano też płakał,więc wieczorem muszę mu podać niestety antybiotyk:( Kasper ma jakąś dziwną wysypkę po sobie,a Julcia strasznie kaszle😭 Więc święta zapowiadają mi się "bardzo przyjemnie". Doriana-pisz zaraz co z wujkiem.❤️ Ambrozja-wszystkiego najlepszego i jeszcze dużo lat razem. Sdee-co z tobą.Mam nadzieję że pojechałaś do mamy i dla tego sie nie odzywasz. Agal-chłopaki juz dobrze?? Patinka-jak u ciebie? Goba-cieszę że z tatkiem dobrze. Dziewczyny nie wymieniam wszystkich [za co przepraszam],ale myślę o was cały czas. Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY __________________ .._..,._ ________________.__.'.._) _______________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde zeżarło mi posta:( spróbuję jeszcze raz. Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY __________________ .._..,._ ________________.__.'.._) _______________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic z tego nie będzie😭 Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY W te piękne Święta, gdy Pan Zmartwychwstanie. Życzę smacznych jajek na śniadanie, żółtego kurczaczka, białego zająca i oby te święta trwały bez końca Tęczowych pisanek, na stole pyszności, mokrego Dyngusa i wspaniałych gości, niech to będzie czas uroczy Życzę miłej Wielkiej Nocy A taki śliczny baranek był:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kochane za życzenia! Powiem Ci moimi słowy, że dziś Chrystus zmarł spragniony, Pragnął wody - octu dali, pragnął życia - śmierć zadali, Śmierć ta była tak okrutna, że Jezusa trzykroć gniotła, Więc zastanów się człowiecze, jak Pan twój Cię kocha szczerze, I nie pragnie nic od Ciebie, a Ty błagasz Go w potrzebie..., Błagasz wtedy kiedy chcesz, a czy dzięki składasz też..? On za Ciebie umarł także, świat zbawiając przy tym jakże..., Jak? Tak, że teraz w wolnym kraju, masz możliwość iść do raju, Gdzie? Do kościoła możesz iść, oddać Bogu się za nic.. Zostaw koszyk, usiądź w ławce, zrób znak krzyża... wróć na stancje.. Następnego dnia poranka zwróć uwagę swą na jajka - bo to symbol kulturowy, w którym zło znajdzie przeszkody... wesołego alleluja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambrozaj - wszystkiego najlepszego, samych dobrych i radosnych chwil razem :) z mężem oczywiście :) Agniecha - to nic dobrego nie wróży, ja nie miałabym tyle odwagi, żeby męża wysłać do pracy gdzieś daleko z różnych względów. Wiadomo są różni ludzie ale większość nie przechodzi takiej próby :( Życzę Wam oczywiście jak najlepiej ale to bardzo ryzykowna decyzja. Może powiedz mężowi, że przemyślałaś wszystko i jednak masz wątpliwości. Rozłąka jest sprawdzianem uczuć i czasami przyśpiesza tylko to co miałaby się i tak zdarzyć. Ale przecież Was nie musi to wcale dotyczyć. Bidulko znowu te cholerne choroby. Czytałam dziś, że jest strasznie dużo przeziębień szczególnie wśród dzieci. Jeszcze ten miesiąc i powinno być już lepiej, trzymaj się kochana. Ida - wzajemnie :) Goba - moje chłopaki niby dobrze ale jeszcze kaszlą, szczególnie Kubuś nie może wykaszlać tej przeklętej wydzieliny. Twój Kuba chyba ma podobnie. Odnośnie tego bujaczka wydaje mi się, że to świetna rzecz. Widzę, że tata zrobił Wam niespodziankę na święta więc teraz spokojnie możecie je spędzić :) Patinka - co tam w brzuszku słychać :) Doriana - :) Aines - :) Sdee - ❤️ ❤️ ❤️ - chyba tracę nadzieję :( i reszta kochanych mamusiek buziaki na dzisiaj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×