Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

melduje ze nadal w dwupaku :-) u mnnie nic się nie dzieje srode mam wizyte zobaczymy co powie ile ta nasza myszka mini wazy ? a ja od rana walcze z wózkiem tym co zakupiłam uzywka powiem wam ze w sumie jest ładny i wogóle ale zaniedbany jak nieiwem spacerówka to prania nie widziałą jak to pani napisała w niedziele ze go pierze :-( a głeboki ok poprałam wszysko sobie spacerówka wypiore juz po porodzie jak beda upały,tylko mąż mówi ze jest wyjechana bo tak się ryloce ja móie ze dlatego ze stelaz jest składany a on swoje neiwiem nie znam się za bardzo grunt ze bezpieczna ale naprałam sie za wszystkie czsy,totalnie wszystko materacy wysciólke budke koszyk pokrowiec tylko stelaz musze wyczyscic i gotowe czeka na małą całuski dla was mumuski popisze jutro a a propo uszek to dobry liść kapusty rozbic tłuczkiem i położyc na nim głowe wiecie o co chodzi nie?położyc się na niego uchem które boli działą wiem bo moja mama mi robiła jak byłam małą a to stere zabobony naszych babc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba,a kiedy Ty zamierzasz urodzić? Zostały Ci 3 dni,spiesz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No przepraszam, faktycznie nie wzięłam pod uwagę, że moje dzieci przeszkadzają sąsiadom, więc tym bardziej z pokorą muszę przeczekać aż sąsiad skończy ciąć to drewno :P Na szczęście wczoraj skończył. A swoją drogą to aż ciarki przechodziły jak jego 6 letni syn stał tuż obok niego i przyglądał się jak tata wymachuje piłą łańcuchową. Zresztą to nie pierwszy raz, że temu dziecku jeszcze nic się nie stało to cud :( Nie wiem czy oglądałyście film z Pazurą "Nic śmiesznego" - tam miał takiego sąsiada co zapraszał kolegów z wiertarkami udarowymi, żeby sobie powiercić w ścianach - to czasami mam wrażenie, że mój sąsiad jest właśnie takim fascynatem piły łańcuchowej :D Kiedyś teść poszedł do niego, żeby pożyczyć tej piły, bo w ogrodzie trzeba było ściąć starą jabłonkę. Oczywiście nie pożyczył ale przyszedł i sam ją ściął a potem jeszcze pociął na drobne na kawałki. Dobra koniec bo to mało fascynujący temat :) Dziś chyba czeka nas dzień na dworku bo wszystko wskazuje, że będzie ciepełko. Ugotuję tylko jakąś zupę i zmykamy do piaskownicy. Goba - w zeszłym roku też kupiliśmy wózek-spacerówkę dla maluchów na allegro i chyba podobnie byłam rozczarowana jej stanem jak Ty. W opisie i na zdjęciach stan bdb a faktycznie brudna i rozklekotana. Ludzie nie mają wstydu sprzedawać takie brudne rzeczy. Wiadomo, że i tak bym odświeżyła, ale pierwsze wrażenie jednak pozostaje w pamięci Kochane buziaki dla Was wszystkich, miłego i słonecznego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej kogos krytykowaccc
"...Sąsiad od trzech dni niemalże od rana do wieczora tnie drzewo piłą, mam tak ruszone nerwy, że myślałam, że dzisiaj już kogoś pogryzę .." a jak wasze dzieci równo hałasują, bo wiadomo czym więcej dzieci tym bardziej hałasują i sąsiedzi muszą wytrzymywać i to codziennie przez tyle lat , to dobrze. Najlepiej to się widzi za miedza, u siebie już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjazna ludziom
DOnajlepiej kogos krytykowaccc Przestań babsztylu wredny wciąz tu krytykować Agal ! Nie podoba sie co tu pisze to nie wchodz i nie czytaj KTO CIĘ O TO PROSI!! zakompleksiony babsztylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam taka wredna babsztyl
kto babbsztylem to widać, a co ją obchodzi sąsiad, to tylko 3 dni i to nie robił jej na złość, bo musiał rżnąc piłą, a wy jak wasze dzieci drą japę to możecie je uciszyć, to po cholerę pisze takie głupoty na forum, moze to o mojego faceta chodzi, bo mam taki wredny babsztyl po sąsiedzku co narodziła dzieci i wszyscy jej przeszkadzają wokół tylko, gdzie z kolei jej dzieciom wolno wszystko i nie mozna jej nawet zwrócić uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Widzę, że włożyłam kij w mrowisko :( ale takie są niestety uroki sąsiedztwa. Sąsiad szarpie nerwy innym swoim upodobaniem do piły a moje dzieci krzykami. Przyjazna ludziom - dzięki :) Dziś właśnie teść po raz kolejny dał dowód na to, że nie ma nic za darmo. Mąż pojechał właśnie do teścia do firmy odrobić wtorkowy wyjazd z Bartoszem do lekarza Tak właśnie wygląda bezinteresowność moich teściów :) Pusto strasznie, wczoraj zaglądałam parę razy ale zapomniałam, że to weekend:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjazna ludziom
No właśnie tak to jest z przysługami niema nic darmo Stanełam w twojej obronie Agal bo mam bardzo podobna sytuację jak ty . I teraz napewno ktoś beedzie miał pretensje do Ciebie ,ze napisałas ,o teściu AAHH Ci podli zawistni ludziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agal faktycznie masz mocno roszczeniowa postawe,taka wywyzszajaca sie..Mieszkasz u tesciow,jestescie od nich mocno zalezni a ty tu strugasz krolowa brytyjska Troche pokory i szacunku dla starszych dajacych wam dach nad glawa i prace ludzi..A ze lubia sie zabawic i wypic.. moze im zazdroscisz? sama jestes dosc sztywna i widac ze masz problem z wyluzowaniem Tylko narzekanie i narzekanie,na wszystkich i wszedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjazna ludziom
A mówiłamm już odezwała sie mądrala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Agal....nie zwracaj uwagi na wpisy osób które poruszają twoje EGO. Jesteś jaka jesteś,ale jesteś:)Każdy z pewnością ma sobie coś do zarzucenia a innych nie powinno to obchodzić.A ,że są ludzie i ludziska toteż zdarzają się takie wpisy jak te powyżej.Nie zabronimy nikomu wejść i pisać na tym forum,więc lepiej udawać,że bezczelne wpisy nie dotyczą nas samych.........Że tak napiszę...OLEJ TO! Oj puściutko na naszym forum,ale jak już Agal napisała mamy łyki end i śliczną pogodę i lepiej spędzać wolny czas poza murami domu. Moje dzieci z babcią poszły do szkoły na Święto ziemi a ja nadrabiam sobie odpoczynkiem:P kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko dalej nagonka na mnie :o Doriana - wiem, że powinnam to olać ale jakoś trudno się opanować nad takim tekstem. likto - ... A jednak się opanuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agal....Brawo!..:) Pamiętaj,że wypowiadasz się tu dla nas ,nie dla nich:)👄 Agniecha❤️ Goba.......w dwupaku czy juz osobno:) Ida jak córeczka?Nic się nie wykluło? Sdee...co tam u ciebie?Jak przygotowania córeczki do pierwszej komunii? Całuję i pozdrawiam resztę mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mamusie:) Dorianko- u mnie juz prawie wszystko zapiete na ostatni guzik,jeszcze tylko w tygodniu podjade do restauracji podac ilosc osob i ustalic menu ostatecznie,tort zamowie tydzien przed komunia,weekend poswiecilam na zakupy komunijne,tzn.kupilam buciki,wianuszek,pelerynke,sweterek,bolerko,rekawiczki,itp. Jula szczesliwa,ja tez. Tak to wyglada na chwile obecna. Reszta po staremu,nadal czekam,juz chyba nie wiem na co,ale zgodnie z umowa,czekam,tyle,ze juz w spokoju,zajelam sie soba,szczerze powiem,teraz mam wiecej czasu dla siebie,nie wiem dlaczego,ale tak jest i korzystam z tego. kilka razy w tygodniu wychodze wieczorem na pogaduchy do znajomych,znow latam po fryzjerach i kosmetyczkach,wrocilam do brazu na wlosach i jestem przeszcesliwa,w koncu wygladam jak czlowiek,zaczelam jesc,tylko pale straszliwie,ale mysle,ze z czasem i z tym sie uporam:) chuda jestem jak patyk,ale mam nadzieje,ze przytyje troszke:P Na moim ogrodku pelno kwiatow,az dusza sie cieszy:) juz nie moge doczekac sie pierwszego grilla:) No to znow popisalam:) Sciskam Was mocno wszystkie,do pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córeczka jeszcze kaszle ale były dziś na dworzu i nie kaszlały..zobaczymy... A mi znowu jakoś chyba więcej leci.Jutro jadę do gina mojego,miałam być po południu,przypominam mężowi,a ten wielce zdziwiony!!! Jutro ma bardzo ważną sprawę i nie może tego olać,ale ja też nie mogę,wkurzył mnie,nie pierwszy raz zapomniał o wizycie.Wygląda na to,że muszę sobie auto załatwić i opiekę nad dziećmi. Wiecie co?To już będzie moje ostatnie dziecko,więcej nie będę miała. Agal nie przejmuj się docinkami,szkoda czasu i energii na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O,Sdee,ale miałaś wyczucie,razem pisałyśmy dziś,pozdrawiam,oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sdee mam nadzieję,że wróciłaś na dobre.A ja muszę się właśnie do fryzjera wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Sdee...bardzo cieszy mnie twoje obecne nastawienie do życia:DAby tak dalej................Ja też juz wszystko kupiłam dla córci.....Nie kupowałam tylko pelerynki,bo będę miała pożyczoną na pierwszy dzień jak by było chłodno.Posiadam ładne białe wdzianko które wykorzystam na biały tydzień. Ida napisz jak będziesz po wizycie.Trzymam kciuki aby wszystko okazało się oki:)Będzie dobrze.......... Agniecha......................................puk...puk. Agal...........mam nadzieję,że nie przejęłaś się negatywnymi wpisami.Zaglądnij i pisz jak minęła niedziela❤️ Ambrozja.Anik,Aines,Marakuja,Patinka,👄👄👄 To do potem kobitki..............będę zagladać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dziewczyny dzis rano musialam wezwac lekarza,obudzil mnie tak silny bol macicy,ze szkoda gadac,bolalo jakbym rodzila,doslownie,do tego klucie i uczucie jakby szyjka sie rozwierala..dostalam przeciwbolowy ketonal i rozkurczowy spazmalgon,ale dalej cmi,zaraz jade do gina,zobaczyc co sie dzieje,moze to te moje zylaki,dziewczyny tak sie boje,bol byl strasznie mocny,do tego stopnia,ze mnie zemdlilo,zaslablam,nigdy wczesniej nie mialam takich rzeczy...dam znac jak bede po wizycie.Trzymajcie kciuki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Doriana - przejęłam - nie przejęłam w każdym bądź razie miłe to nie było ale nie będę płakał z powodu oceny kogoś kto mnie nie zna a wyciąga wnioski na podstawie kilku przeczytanych postów :P Niedzielę planowaliśmy zupełnie inaczej ale nasze palny zostały zweryfikowane przez siłę wyższą - czytaj teścia (strach używać tego słowa na forum). Nieważne będzie jeszcze niejedna niedziela więc nadrobimy. Sdee - kochana witaj i mam nadzieję, że już na dobre wróciłaś do nas. Czekam na wieści po wizycie u lekarza :( Ida - faceci to jakby przez kalkę robieni, czasami kilka razy swojemu powtarzam, że to czy tamto mamy zrobić, pojechać a jak przychodzi co do czego to strasznie zdziwiony bo mu nie mówiłam. Mój mąż ma niedosłuch na jedno ucho i często w takich wypadkach powołuje się na to jakoby miał usprawiedliwienie. Dobra ja tu o mężach a ważniejsze jest jak się czujesz? Mam nadzieję, że znowu jakiś fałszywy alarm i po powrocie od lekarza ogłosisz nam tylko same dobre wieści :) Obowiązki wzywają, jeszcze będę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki POMOCY!!! siedzę na zwolnieniu, Maja ma ospę!!! niby nic, syn też kiedyś miał, ale nie taką!!! już wariuję, lekarza standardowo przepisał płynny talk, ale ona tych krost ma codziennie więcej, teraz są już miliony drobniutkich, nawet na języku!!! najgorzej jest z cipcią i odbytem. Znacie jakieś inne środki, może jest coś w sprayu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika - nie jestem pewna, ale wapno do picia chyba też pomaga - mniej swędzi. Okolice intymne to najgorsze miejsce przy tej chorobie niestety:( Obawiam się, że będziesz musiała zadzwonić do lekarza i spytać o środek na te właśnie miejsca - biedna maleńka :( Ja przeszłam wiatrówkę w wieku dwudziestu paru lat i też byłam zsypana dosłownie wszędzie - radziłam sobie częstymi prysznicami części intymnych i wiedzą, że muszę to przeczekać ale wiadomo, że z dzieckiem jest trudniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agal, no problem w tym że 4-latce brakuje cierpliwości, drapie wszystko i nie rozumie co to takiego blizny:( Sytuacja patowa, bo ja smaruję krosty, a ona wyciera i tak spedzamy dnie, bardzo cyklicznie. na dodatek z tyłu głowy i na szyi pojawiły jej się zgrubienia, więc chyba węzły chłonne się powiekszyły, gorączka co i rusz wraca, potwornie kaszle i smarka, myśle że to nie sa objawy ospy, chyba jej cos się przywlekło przy okazji. Dziś jest 5 dzień odkąd się krosty pojawiły, i nadal wyłażą, ciekawe ile może trwać okres wylęgania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej powinnaś iść czy zadzwonić do lekarza, bo przeziębiona wiatrówka może dać poważne komplikacje :( O ile dobrze pamiętam, to na 3 czy 4 dzień miałam już strupy ale było to tak dawno, że mogę źle pamiętać. Manika lepiej dmuchać na zimne, wiatrówka to wbrew pozorom bardzo niebezpieczna choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem,okazalo sie,ze mialam torbiel na jajniku,dosc spora,i pekla,stad ten bol,dostalam czopki rozkurczowe i wszystko ma byc ok,zreszta sama czuje sie juz troszke lepiej:) manika nic ci nie poradze,Jula miala ospe ale tylko pare krostek na lydkach,poniewaz byla szczepiona,przeszla poronnie:( dziewczyny,ale mi ulzylo,bo naprawde sie wystraszylam,teraz ide na spacerek,do potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika moja córka przechodziła ospe 2 miesiace temu. W miejscach intymnych smarowałąm ja zwykla masciom cynkowa. A miala ich naprawde sporo i na dupci.u niej krosty wychodzilły 4 dni a po 7 juz miala strupki ze mogla wychodzic na dwór.W buzi jak miala to psikałam jej haskoseptem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wróciłam właśnie ze szpitala. Byłam w piątek na wizycie i lekarka stwierdziła, że rozwarcie się pogłębiło, więc lepiej jednak podać te zastrzyki na płucka. Przeleżałam weekend i dzisiaj mnie wypuścili, z czego się bardzo cieszę, bo dziewczynki bardzo tęskniły. pozdrawiam was wszystkie i życzę zdrowia chorującym mamom i dzieciom 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×