Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erate

Dobra szkoła wizażu?

Polecane posty

Gość gość
Tutaj to juz warto jednak wybrac sie na Protetyke i Efekty Specjalne do Dziewulskich. Człowiek sam jednak nie jest w stanie sie wyuczyć takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszeliście może o szkole Select w Warszawie ? Szukam dobrej szkoły wizażu i ta mnie szczególnie zaciekawiła, mają bardzo dobre opinie i z tego co wiem długo są na rynku. Dzwoniłam tam ostatnio i dopytywałam o szczegóły kursu i najlepsze jest to że dowiedziałam się o promocji wakacyjnej na kurs od 11.08 i wypasionym gratisie ( szkoleniu z mayscary ) nieźle co ?;) Mają ostatnie wolne miejsca także nie zastanawiałam się dłużej i jestem zapisana, takiej okazji nie przepuszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo kurde serio ? kurs mayscary i wizażu w jednym ? wow to się na prawdę opłaca !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo atrakcyjne kursy otwierają teraz u Mydłowskiej w Warszawie. Trzeba za nie trochę zapłacić, ale podobno warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w rzeszowie jest bardzo dobra szkola wizazu http://maquillageart.pl/ Chyba nawet jedna z najlepszych. Moja wizazystka do ktorej chodze tam sie uczyla i widac tego efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A któras z was miala okazje tutaj robić kurs wizazu http://www.zdz.lodz.pl/ ? Kilka osob mi wspominalo o tym zakladzie doskonalenia zawodowego, ale jeszcze sie chcialam upewnic i poznac inne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bllumenka
Tej szkoły nie znam, ale moja przyjaciółka w Warszawie chodzi do Dziewulskich i nie narzeka. W sumie teraz jakby nie patrzec to wizaż i stylizacja jest bardzo pożądana i myśle ze nawet nie ma jakiegoś wiekszego problemu potem po takim kierunku znalezc prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra wybrała tez taką szkołe. I musze powiedzieć ze to bardzo dobra szkoła, i naprawde widze ze dużo sie juz przez ten czas nauczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli wybierzesz tą szkołe to na pewno nie bedziesz załować. To naprawde jedna z najbardziej prestiżowych szkół tego typu w naszym kraju. Warto się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusTTa
Dla Krakusów - http://www.faceart.pl skończyłam I i II pozom (makijaż fotograficzny), polecam świetne warsztaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy kierunek jest fajny pod warunkiem ze wlasnie potem mozemy znalezc dobra prace. A szkoły policealne cieszą sie coraz większym zainteresowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak własnie jest jak opisujecie. I nie bez powodu widze teraz w Studium Dziewulskich coraz więcej młodych dziewczyn które przychodza na charakteryzację i wizaż. Ida tam gdzie mozna sie czegoś nauczyć i przy okazji oczywiście jeszcze znalezc dobrą prace po skończonej szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padamento
Przecież ja wszystkiego z wizażu uczyłam się na szkoleniach. New nails mnie dobrze przygotowało, a ja później zrobiłam dobrą praktykę i wszystko było ok. Jeśli podejdziecie podobnie do szkolenia, to wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna paliska
O ile się pamięta o podstawach, czyli pełnym zaangażowaniu i ćwiczeniach, to wizaż faktycznie przynosi ogromne profity. Można zarabiać tak samo jak na paznokciach. Kluczowe zdobycie odpowiedniej bazy klientek - pozostałe kwestie nie mają tak dużego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze patrzą tylko na Twoje umiejętności. A zresztą jesli chodzi o Cosinus to tutaj naprawde mozna sie dobrze nauczyć zwłaszcza ze wiele osób poleca sobie te szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę miesięcy temu byłam na kursie wizażu w Nova i na prawdę gorąco polecam to miejsce. Prowadząca zajęcia to fantastyczna osoba, dużo nas nauczyła, wszystkie materiały, lampy, żele przygotowała szkoła, atmosfera super !! I właśnie dostałam pracę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie możesz wybrać Studium Dziewulskich ze wzglądu na prestiż szkoły, świetnych nauczycieli i samą praktyke i umiejętności jakie tam zdobędziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia3333
Jakby to powiedzieć, nie da się poznać teorii bez praktyki i praktyki bez teorii. Skomplikowane? Niekoniecznie! Ja na przykład szlifuję od lat wiadomości i umiejętności z www.artystyczna-alternatywa.pl a jest to na pewno doskonała szkoła. Dodam tylko, że modą zajmuję się od strony dziennikarskiej. Jednak muszę znać branżę od środka, by dobrze ją opisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei jestem mega zadowolona ze szkoły Select , jestem z Łodzi i kawałek do tej Wawy mam . Mimo to, uważam że warto było tu przyjechać , jestem aktualnie na kursie weekendowym. Już od pierwszego dnia zajęć byłam podjarana :D tyle kosmetyków, extra prowadzące, pokazy makijaży i ta radość kiedy w końcu można było zacząć malować koleżanki z kursu ;) coś niesamowitego ! Już nie mogę sie doczekać sesji łaaaa zaszaleję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wybrałam szkołę Select i polecam. To był śwetny wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jesienia postanowiłam równiez pomyslec o sobie,a le bardziej od takiej sfery duchowo-naukowej. Zapisałam sie do Studium Dziewulskich na nowy kierunek Protetyka i Efekty specjalne. Mam juz skończoną charakteryzację, wiec teraz tylko postawie kropkę nad i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam ze to jest tak ze trzeba wybrac to co pozwoli odkryc nam nasze talenty,a to niewatpliwie dotyczy wszystkich kierunków takich własnie jak stylizacja,wizaz,projektowanie strojów.Zreszta sa to bardzo popularne teraz kierunki.Tak jak pisałam własnei w stolicy duzym powodzeniem cieszy sie Studium Dziewulskich. I znam wiele osób które decydują sie na tą szkołe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jak zobaczyłam prace dyplomowe dziewczyn z kursu wizażu w Select to oniemiałam i film jak wygląda sesja .. wow wymiatają ! ;) Byłam pod wrażeniem , tam to się dzieje !;) Jestem już po drugim dniu szkolenia i jestem bardzo zadowolona i już nie mogę doczekać się tej sesji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybralam studium w którym mogłam się uczyć wizażu i stylizacji, czyli tego co kazda kobieta uwielbia i chciałaby robić. Dlatego postawiłam na Strudium Dziewulskich. I mysle ze jest to naprawde bardzo fajne rozwiązanie dla kobiety. A to czego oni sie ucza mozecie podejrzeć w programie Twoja twarz brzmi znajomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ładnie to wygląda i rzeczywiscie jesli takich rzeczy mozna sie tam nauczyc to nie dziwie sie ze potem nie maja oni problemów ze znalezieniem pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, Klika informacji o szkole Select. Nie będę wypowiadać się nt kursu wizażu, ale fryzjerstwo, to wielkie nieporozumienie. Idąc do szkoły, która firmuje się jako EUROPEJSKA spodziewałam się czegoś więcej, dużo więcej. W szkole sprzęt z jakiego się korzysta, to odzwierciedlenie zakładu fryzjerskiego p.Zeni w piwnicy na osiedlu z lat 70-80-tych. Na 8 stanowisk są 2 myjnie do dyspozycji na wszystkie kursantki 2 pary degażówek. Nie spodziewajcie się, że poznacie zasadę działania infrazonów czy atuoklawów, jedyna forma sterylizacji sprzętu to płyn, który ciągle jest na wykończeniu. Tak jak wszystko inne. Suszarki z demobilu, prostownice z nadtopionymi obudowami, grzebienie bez zębów, czy rozwalające się szczotki do modelowania oraz pocięte, brudne peleryny. Tak wygląda europejski poziom kształcenia. Jedyne czego nie można zarzucić tej szkole, to pracy na żywym organizmie, czyli klientach, którzy nie boją się oddać w ręce kursantów. Choć jeśli policzymy, że farbowanie z modelowaniem w tej szkole to koszt 40zł, to niewiele mniejszy jest koszt farby, którą kupimy w Rossmannie. Zajęcia tam, to rzucone na głęboką wodę osoby, które mają pasję do fryzjerstwa, nie wiem czy po zakończeniu kursu nadal będą ją miały. Wszystko niby pod okiem instruktorek, które nie zawsze mają czas, aby każdemu poświęcić tyle uwagi, ile potrzebuje, bo na jedną godzinę jest zapisanych tyle osób ile uczniów, więc wszystko tak naprawdę robi się intuicyjnie, choć nie wiem, czy zawsze dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja ukończyłam nową szkołę wizażu w Warszawie Pro Make Up Academy prowadzoną przez znanych w Polsce wizażystów Karolinę Matraszek i Daniela Sobieśniewskiego. Jestem tak przeszczęsliwa, że wybrałam się na kurs, że zapiszę się na kolejne ponieważ są tam przeróżne stopnie zawaansowania. Zrobiłam tak wielki przeskok w dziedzinie wizażu,że polecać będę wszędzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczestniczka kursu w Good Look
Z pełnym przekonaniem odradzam kurs w Good Look / Akademia Metamorfoz (Warszawa Mokotów). Bardzo nie podobało mi się nierzetelne podejście do uczestników np zamiast 8 godzin dziennie kurs trwa 4,5h bo najpierw się okazuje, że z tymi godzinami to chodziło o lekcyjne (może to mój problem bo na etacie 8 godzin to 8 a nie 6 ;) , potem że prowadząca już w sumie po 4h omówiła cały materiał zaplanowany na dany dzień i "nikogo nie trzyma na siłę". Oferta nie pokrywa się z realnym programem - kurs ma dość rozbudowaną ofertę natomiast nam w ciągu 2 dniu udało się omówić tylko 3 typy makijażu - dzienny/pin-up/smoky. Materiały szkoleniowe są dość skromne i nieatrakcyjne (lepsze znajdziemy w internecie czy kolorowej gazetce). Jestem mocno rozczarowana. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kursantka select
hej skończyłam select w maju i jestem bardzo zadowolona. Nie zgadzam się z opinią, że mają braki itp. Sala jest wyposażona super! farby (bardzo dobrej jakości), ful akcesoriów, kosmetyków do układania. serio każdemu polecę ten kurs bo naprawdę warto. Jak na fakt, że my się dopiero uczymy to rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×