Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Gość za pierogi..
jak wspominasz wigile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz te z dziecinstwa
u babci. mamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły kierunek
ja tez wlazlam, ale juz mnie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowiem sie
przyjacielu?? dla mnie Boze Narodzenie to 8my cud swiata pamietasz chociaz smaki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wpadne tam :)... zapach roznosil sie wszedzie...ubieralem drzewko czasem wpadalem na kuchni na mala chwilke skubnac pieroga ale nie zawsze sie udalo, musialem czekac na kolacje hmmm to byla poezja smaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierozki ..
rybka po grecku, salatka warzywna sledzik w kilku odmianach, kluchy z makiem:D wiadomo, krokiety...itd. najwazniejsza jest choinka...ostatnimi czasy gosci tylko sosna, ale kazde drzewko jest super, byle bylo:) i obowiazkowo stroiki, wlasnorecznie wykonane...duzo swiec...bajka w bajce sorry..to juz wkrotce, te pierozki naprowadzily....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jak lubie takie wpisy jak wyzej :D...heheheh nigdy nie wiadomo o co chodzi :classic_cool: dzien dobry tym ktorzy tu wpadna :) 🖐️ ....ja wpadne pozniej , 3 X pozniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słucham:)... chciałam założyć temat... ale dowiedziałam się, że w tej godzinie założyłam już 10..hehe...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba wiesz, że ja wcale nie zakładałam tematów..:D jak sam powiedziałeś, tutaj wszystko jest jak bilet do Krakowa:p palisz teraz fajkę??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy wchodze na czat, pisze tylko: applet not found :( i z kim ja mam gadać. Ciebie nie moge przecież ciągle zamęczać..:( chyba że mi pozwolisz...:D niepotrzebnie pochwaliłam wczoraj storczyka... dzisiaj opadł jeden🌼 a jak się mają Twoje rośliny??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie..:D bardzo przyjemnie słucha się tego Dancing in the sunset :) w związku z tym, że mój telefon odmawia współpracy, przydałby się nowy:) powiedz co powinien miec, aby sie nie psuł... ewentualnie zaproponuj jakiś... ale wygląd jest b. ważny więc nie może nie być ładny:) w piątek w szkole, jak to po wycieczce,przyszło pare osób.. nuda jak nie wiem co.. chciałam o cos zapytac panią i trzymam łapę w górze... i trzymam..i trzymam.. z nudów, nieswiadomie zaczęłam sobie pstrykać palcami u ręki w górze:D... zamysliłam sie... a tu nagle jak nie wrzaśnie: a co ja kelner jestem???!! przeprosiłam.. a ona powiedziała ze w poniedziałek wyciągnie konsekwencje.. no i boję się teraz.. co ona moze mi zrobić..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko zaproponowac mi cos kobiecie :) ja kieruje sie innymi kryteriami wyglad nie robi na mnie wrazenia....telefon to lacznosc , internet jeden z moich telefonow to dotykowy LGku990 viwiety ...dla ciebie cosik za duzy :) heheh kelner :D...nie buj sie nic ci nie zrobi ....gdyby chciala juz by to zrobila przepros ja i powiedz ze pstrykalas nie swiadomie, odrochowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.. pewnie masz racje.. ale ona nerwowa jest.. za takie coś konsekwencje??:-o zapodaj jeszcze jakies linki z muzyką:) masz niezły gust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hytr54
kabel>>>>>>nie bUj tylko bÓj ....... ale byka strzeliłeś:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia nie martw sie,nic ci babsko nie zrobi.mi sie nie za takie rzeczy upiekało:D a telefonir kup sobie taki jak ja. szkoda kurna tylko ze za cholere nie pamietam numeru modelu i nie moge go wnecie znaleźc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×