Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Artefakt >>. wczoraj taka nightmare latala za mna .....i co ? qrfa pokazalem jej ze moje skrzydla sa czarniejsze niz jej.....zrezygnowala Royal Flush>>>>no to juz wiesz ktory jako pierwszy obejrzalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha Kabel żebym to ja umiała takie rzeczy robić:D ale dziś to ja już na to nci nie poradze,nie mam siły po prostu.zaraz idę spać i mam nadzieje ze jutro jakoś normalniej będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt_Diabła>>>pewnie ze bedzie normalnie ...slonce ma zamiar jutro wejsc na nieba jak zwykle :) jesli nawet pod klodra chmur :) wiec kompem zajmiemy sie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym lewo prawo te nie jeste jedyna :D zauwazylem to u swojej znajomej ktora czasem zabieram nza wieksze zakupy ...heheh tak mi mota zwlaszcza na skrzyzowaniach ze czasem mam ochote w biegu wysiasc ...ale niechce staruszki zostawiac bez kierowcy ..... dla czego pytam ? bo zastanawialem sie czy w takich sytuacjach jak Artefakt dzis , nie masz ochoty wsiasc do auta i jechac przed siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja i tylko znowu ja>>.zadnych qzwa sztruksow pfu pfu ... :) 🖐️ ....to dopiero pierwszy dzien :)....gdybys do mnie napisala tez bym z tydzien zwlekal bys na stracie nie zadzierala nosa :) wiec tzytzki do przodu i czekaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal Flush :)....a ja wlasnie w taki sposob odreagowuje....zbiornik do pelna i jade....nie zastanawiam sie gdzie skrecam i dokąd jade zbieram plyte z ulubionymi kawalkami i nie mam mnie czasem wiele godzin GPS tylko na droge powrotna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedzie ci taki 50 na drodze gdzie jest 80 ,>>>> heheh a para z nozdrzy osiada na szybie :D tak blisko niej siedzi :) znam to heheh dostac sie w ciag takich kierowcow i dol zamienia sie w zawal :D :classic_cool: hmmm moze to i jest jakies rozwiazanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja i tylko znowu ja>>>> a teraz moje drogie dzieci , otwieramy zeszyty i pieszmy "to ja i tylko znowu ja" ma nieuzasadnionego stracha :) Royal >>no tak to jest przeszkoda ....ja w tym roku zrobie sobie raczej kilka krotkich wypadow zamiast jednego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala>>> ty nie potrzebujesz ani jednego ani drugiego :)....tylko kogos kto Cie bedzie kijem popychal :) od czasu do czasu :) ...ale do tego tez sie nadaje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×