Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Kabel przecież jesteś też człowiekiem, tak myśle..:) i nie mów że nie możesz sobie pozwolić... to okropne! to tak jakbyś odmawiał sobie prawa do urlopu ! każdy może a nawet musi mieć jakiś dołek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dolek moge sobie pozwolic ale nie na jakies pieprzone dlugotrwale kryzysy :D.... tym bardzie wieku sredniego :P...przeciez ja mlody jeszcze jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakimś sposobem, trafiłam na pewnien topik... nie moge powiedzieć jaki:p był bardzo długi. czytałam i czytałam i wciągnęłam sie w to:D sama zczęłam produkować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze sie cieszymy :).... ja ? nie wiem ...przegladalem o2 ....znalazlem "kafeteria" pomyslaem ze wirtualna kawiarnia :D....jak beda stoliki wolne to usiade :) wprawdzie kawy nie uswiadczysz za to wolne miejsce znalazlem :) cieszycie sie ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, poszłam się trochę pomoczyć:) na pomarańczowo nie pisze, bo nie moge..:-o i cieszę się że piszecie na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie może ochote rozwiązać taką malutką zagadkę??:D Masa samochodu ciężarowego jest trzy razy większa od masy samochodu osobowego, który porusza się trzy razy szybciej od samochpdu ciężarowego. Który samochód i ile razy ma większą energie kinetyczną? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z fizyki:-o ja uwielbiam słuchać nieziemskich teorii i hipotez z fizyki.. ale nie umiem i nie lubie rozwiązywać zadań..:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w czym wyraża się energie?? w dżulach i kWh?? ------------------- prędkość wyrażę w km/h a mase muszę przedstawić w kg. 1 tona to 1000 kg, więc musze masę pomnożyć 1000 razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego nie da się obliczyc, nie znając prędkości... bo gdy przyjęłam, że ciężarowy ma prędkość 1, a osobowy 3 to wyszło mi że to osobowy ma większą energię kinetyczną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×