Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Royal Flush>>> milych snow :) 😘 mala :) caly problem w tym ze nie mam takich dloni :)....jak na faceta powinny byc bardziej ordynarne ale takie nie sa :O ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 🖐️... to ja i tylko znowu ja>>> ;) nie rozumiem tyko czemu mezczyzni uwazaja, ze kobiecie dobrze robi popychanie co jakis czas? " ;)..nie popycham kobiet i nie uwazam ze popychanie dobrze robi :P ten kijek to przenosnia ..... fakt :) byl dla ciebie, bys skupila sie na rzeczach dla ciebie istotnych a nie na sztruksach i dloniach piekarza :) magnolia2>>>nikt !? hmm bo dla swoich jestes za madra a dla starszych za mloda :).... Artefakt :) ...juz sila na olewanie jest wystarczajaca sila przebicia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ???? a co stoi na przeszkodzie ? hmm to ja ci cos powiem w sekrecie ;) ja rozmawiam tylko z zajebistymi :).....wiec skoro rozmawiamy , to musisz taka byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli mam żyć w odosobnieniu??? tak??? co to za życie?? jeśli nie ma z kim pogadać???przeciez nie da sie odizolowac od ludzi i być sobą... Wam łatwo mówić, bo nie macie takich zmartwień.. są takie dni, kiedy jedyne słowa jakie wypowiadam to : cześć, tak, nie i "jestem" przy sprawdzaniu obecności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podróżuję po świecie, nie moge byc gdzie chce więc gdzie mam szukać podobnych?? a wiecie że mnie nie powinno być na świecie??:) na prawie każdej liście, gdzie powinno się znaleźć moje nazwisko, nie ma go... nigdzie nie jestem liczona, niby przez pomyłkę...brakuje dla mnie miejsca powiedzmy że np na stołówce...zawsze czegoś dla mnie braknie... kiedyś mnie to bardzo smuciło... teraz rzadko sie to zdarza... i dobrze. przynajmniej nie odstaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia nigdy nie szukaj akceptacji tych którzy na to nie zasługują.lepiej być sobie samemu sterem żeglarzem i okrętem niż rozdrabniac sie na pseudoznajomości z ludźmi od czapu którzy nie kminią clue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie... kafe sie zapłacze....:( ale mówisz że nie bedzie Cie jakiś czas... po tym czasie.. jeśli kafe będzie jeszcze istnieć, to masz tu zawitać, ok??:) może Cie dopadnie kryzys wieku średniego i przyjdziesz się pożalić na kafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia2>>> kafe jest jak maszyna doskonala ...raz wprowadzona w ruch juz sie nie zatrzyma :)... z kryzysow to ja moge innych wyciagac ....mnie takie rzeczy sie nie przytrafiaja, nie moge sobie na to pozwolic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×