Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

zawsze taki tajemniczy :D jak pierwszy raz sie z tym spotkałam to sie mocno zdziwilam , teraz juz coraz mniej :D udanej podróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel nie bój źaby,topic nie upadnie a co do twego wyjazdu w grudniu...nie wierze ze forume opuścisz,mam taka czutke ze bedziesz tu czesciej niz myślisz he he ja dzis barszcz z burakow ugotowalam...tak mi swietami zapachnialo a pan na bazarze tak sie (chyba)reklamowal ze podluzne to zawsze lepsze;P lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt_Diabła>>>>lubie taki zupek :) i tez chcialbym moc tak optymistycznie myslec :O....ale nie moge :(.. wiem ze nie wroce na takich zasadach jak dotychczas nie bede mogl podzielic czasu na real i na marix ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kablu o czym Ty mówisz... zawsze wygrywasz... więc w Twoim przypadku możliwe jest wszystko:) więc spokojnie podzielisz czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóz Kabel,jak widac to dosc drastyczna zmiana w zyciu.grunt to sie ich nie bac...ja przed kazdą trzese gaciami he he.mam nadzieje ze dla ciebie to dobra zmiana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**** najwyżej mniej czasu bedziesz wpadal na kafe :) i kontakty z tąd przeniesc do reala, lub mozliwie na rozmowy na gg :) czy maile, telefon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel prosze Cie... aż tak naiwna nie jestem już się przyzwyczaiłam, że wszyscy mają mnie w dupie... i nie będę tego na siłe zmieniac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie pogratulowac Kabel. ja coś takiego moge powiedziec tylko o moich rodzicach i o nikim wiecej.z wzajemnoscia zreszta. owszem mam wielu przyjaciol...ale to tylko symbole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×