Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

powiadaja ze potrafie zabrac chorobe od czlowieka i samemu nie chorujac wiec jestm za :)..... poszukaj cokolwie smierdzacego nawet krople mietowe na goracej wodzie potrafia dac ukojenie na jakis czas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal >>>ale czolo masz ciut za cieple :)....bo monitor mam ok :) mala >>>i bardzo dobrze ze slesz gdzie sie da.. watpliwosci to takie brzydkie cos co nas spowalnia w dzialaniu ....pozbadz sie ich ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! boje sie sama siebie... nie moge patrzeć w lustro... nie widać mi tęczówek!!! mam OGROMNE I STRASZNE źrenice!!!!! umre ze strachu.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie atropine przy badaniu wzroku :)... wiec nic sie nie martw za kilka godzin wszystko wroci do normy a do rana napewno :).....tylko jak ty teraz widzisz literki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze jakoś... siedze 2 metry przed kompem.. bo mi sie zrobiła dalekowzroczność:D Kabel Ty co robiłeś dzisiaj ciekawego??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeej dawno mnie nie bylo siemka wszystkim i buizole magnolia ja atropine wykorzystywalam jako pretekst do nie zrobienia pracy domowej.ale tobie sie nie przyda bo weekend.co u was slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłam się powstrzymać :) i śniegu już dużo było więc dlaczego by nie zrobić sobie świąt po raz drugi, gwizadka na niebie jest, prezentów jeszcze mam od wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×