Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

myśle nad tym.... i nie moge rozkminić czy jakieś ciało może w tym samym momencie mieć różne wartości ek np w róznych układach odniesienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam ostatnio taki art.jak to firmy rekrutacyjne sprawdzaja kandydatow do pracy i jedna znich sprawdzila 126osob w 5dni (do poniedzialku do piatku). Znaczy sprawdzili 21.2 kandydata dziennie i juz wiedzieli, ile kto naklamal w cv i ze 32%procent klamalo. Czy takie firmy nie zdaja sobie sprawy, ze bywa, ze komus pracodawca nie zaplacil i nawet jak wynajmna firme zajmujaca sie szpiegowaniem przeszlosci kandydata to im to nic nie da? PRzeciez pracodawca, ktory kolowal pracownika nie powie "tak, on u mnie pracowal, ale go oszukalem a klientom, ktorzy dzwonili mowilismy, ze taki tu nie pracuje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteś... nic mi nie dasz na tacy😭 ciężarówka ważyła 9000 kg prędkość ???????81 m/s????? z tego wyszło mi 364500 J jezu zabijcie mnie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kablu nie zaznaczyłeś że wynik z ciężarówki ma być dobry:D jest zły, ale jest:D jak mi podasz osobowy, to ciężarówkę obliczę z proporcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 m/s do kw dla ciezarowki i 9m/s do kw dla osobowego magnolio 1000 kg razy 3m/sdo kw=1000*9m/2 4500 J :) osobowy 300 razy9m/sdo kw=300*81/2 12150 J :)...czyli prawie 3 razy :)wieksza jest EK osobowego :) prawie bo waga nie jest idealnie 3 razy mniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby ...moze ze trzy dni temu :)....probowala ale nie wyszlo a pozniej z duma napisala na czarno ze to ona :).....sam nie wiem dlaczego wyjechala z jakas zadra z przed lat ? ....nie chcialem drazyc bo i tak niewiele miala do powiedzenia :)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa juz sie domyslam :) napisala z przed lat bo uznala pewnie ze to powinno byc przedawnione :) tylko ze ja mam pamiec znakomita :D....ostatecznie to 3 lub 4 dni temu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×