Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

to ja i tylko znowu ja>>>ale wpadaj co jakis czas z taka informacja bym mial pewnosc ze sie nie opieprzasz i robisz wszystko by zadbac o swoja przyszlosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal..hehe:D ale mój gość też jest motzny:D rozprasza go każdy szmer na klasie... i aby zebrać myśli potrzebuje minuty:D ma całe łapy ubrudzone w kredzie, brudzi ubranie, twarz, zaciera sobie oczy:D ciągle przywołuje do porządku: klasa! oczy! --co znaczy, żeby patrzeć na tablice:) na kartkówkach, gdy dostanie się kartkę, pole widzenia musi zamknąć się na niej. każde odwrócenie wzroku kosztuje -1punkt. i jeśli nie chce, bądź nie umie odpowiedziec na jakieś pytanie, mówi: ta rozmowa jest czcza:D przegość:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na mojego fizyka mowia Tales:D on sie strasznie wczuwa w doświadczenia. czasem nawet włazi na biurko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialem :) od gegry faceta ktory mial okulary jak teleskop hubbla :).... jego ulubionym zajeciem bylo krecenie dosc zabytkowym globusem...krecila tak dlugo dopoki nie kula nie wyleciala ze stojaka a ze skrawkow mozna bylo rozpoznac antarktyde :).....nie bylo go tydzien w pracy tak sie rozchorowal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
histeryczka za to wygladala jak mysz Aleksander :D....by la mala niezwykle seksowna mimo wieku (zawsze w mini) i niezwykle mila :).....na dodatek lubila mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal Flush>>>fajny bylby z tego nick :) zielony sweterek :) masz racje mala to byl facet typu skaner :).... takie maile nie ida do spamu wiec nie zamartwiaj sie na zapas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×