Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

biegam, lub pracuje, zmeczam sie fizycznie i nie mam siły mysleć , rozmawiam z bliska memu sercu osoba :) słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka ziemniaczana z kawałkami wedzonego boczku lub kawalkami kurczaka, sos pieczarkowy mmmmmmmmmmmmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieganie działa??:) czasami stres mnie zjada. i wtedy żałuje że sie wogóle pojawiłam w tym miejscu w którym sie znajduje. czasami potrafie zapomnieć podstawowych wiadomości. w nielicznych przypadkach sobie z nim radzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptasie mleczko :D o i gotowanie tez uspokaja :) taka pasja .. chyba wrodzone ;) jeszcze jesli ktos o karpiu mówil to niedawno jeszcze byl kawalek karpia w sosie smietanowo koperkowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie zdziwlbys sie Kabel bo dom Zuzi jest zawsze szeroko otwarty dla wędrowcow, głodnych, samotnych i innych na zakrecie.szkoda tylko ze ja nie mam takiej przystani,ale widac taka karma...wypalam fajka i ide spac.moj ksiąźe sie rozpycha tak ze szok,zaraz miejsca dla mnie nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazienka >>>teraz bleee ? za pozno moja droga ...tych buziaczkow troche bylo od ciebie :P magnolia2 zęby mam wporzadku....no moze poza jednym ktory sobie gdzies poszedl :) ale nie tesknie za nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po raz kolejny musze powiedzieć że Kabel ma szczęście..:) nie wszystkim szkodzą papierosy... moja pani nauczycielka w podstawówce paliła na każdej przerwie... i przez cały okres swojej pracy tam.. teraz jest na emeryturze i też jara:D zęby ma wszystkie, cere nienajgorszą, nie ma raka płuc i chyba żadnych poważniejszych chorób...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ciepło:):):):) ale nie potrafie sie tym cieszyć:( uslyszałam dzisiaj wyrok i humor spadł do 10%:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie powiem kto tak na mnie działa ;) :):) Jesień jest piękna, co stworzymy w naszej głowie i sercu tego nie zburzy kiepska pogoda :) palenie nie smakuje :P - ale podobno odstresowywuje.. nie ciągnie mnie więcej :D całe szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę się rozpisywać o mojej wadzie wzroku... pewna pani doktor, dała mi złe okulary... już dawno.. pojawiły sie bóle głowy, oczu... teraz czekam na nowe... wada będzie zawsze:( ja rosnę, wada też:( obecny lekarz mówi, że to jest przepowiednia na dzień dzisiejszy.. nie wiadomo nigdy do końca, kiedy się pogłębi,kiedy przestanie..i to jest mój wyrok:( i najgorsze jest to, że ja nic nie moge zrobić, bo to nie moja wina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×