Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobieta Lestata

Pożegnać 10 kg

Polecane posty

witam szanowne koleżanki - nowe i troszkę starsze ;) u mnie lekki zastój, poprzez lekki rozumiem: 0 ćwiczeń, kawa za kawą i leżenie z książką w łóżku - korzonki jednak mnie rozwaliły, może przez to schudnę, bo nie mam siły stać przy garach i gotować... hehe pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała gruba
Mój jadłospis prawie codzienny 6.00 pół grachamki i pół kostki sera białego (półtłusty) z smietanką do kawy i łyżeczką cukru do tego kawa. 7.00 herbata pur-er 10.00 - 11.00 drugą połówke tego co o 6.00 i do 14.00 zjem jeszcze jabłko i wypije szklanke wody i filiżanke pur-er jak jestem głodna to w biurku mam wafle ryżowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis okejj...ćwiczonka były, bez obżerania, mam coś ochotę wtrąbić, ale się dziś nie dam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloa 1
U mnie tez wszystko idzie jak do tej pory zgodnie z planem.Bilans dzisiejszego dnia to 750 kal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała gruba
Mój wczorajszy dzień nawet Ok, gdyby nie przyszła siostra z piwkiem a wiadomo do piwka paluszki, chipsy no ale waga dalej stoi w miejscu dobrze że w górę nie podskoczyło :). Przed snem 30 min biegu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała gruba
Dziś po pierwszym śniadańku czyli pół grachamki, 100g białego sera z 15g mleczka i łyżeczka cukru do tego czerwona herbata i kawka bez cukru . Teraz jem jabłko :) Najgorsze dla mnie było nauczyć się pić kawy i herbaty bez cukru bo dawniej to 3 łyżeczki słodziłam :( Od 3 miesięcy nie słodze i dobrze mi z tym. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitać :) dzionek zaczął się dobrze. Wczorajszy wieczór też ok- poza małą odrobiną białego wytrawnego winka (to chyba nie ma tak wiele kal.) no i niestety nie ćwiczyłam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała gruba
No drugie sniadanie zaliczone. "No ainaa wino nie jest tak źle ja to piwko lubie" 😘 Ale mówie ci najlepsze są ćwiczenia lub spacer ja to przez godzinke biegam bardzo wolno :) i polecam wszystkim naprawde waga może stoi w miejscu ale po ubraniach widać jak ubywają cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala gruba -powiem ci ze masz dar przekonywania.Wybiore sie dzieki tobie dzisiaj na bieganie. Juz sobie przygotowalam buty i ubranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała gruba
Aina, ja jak nie mam czasu gdzies wyjść na bieganie to biegam poprostu w domu w przedpokoju zawsze coś. Biegaj powoli bo zbyt szybkim bieganiem budujesz mięśnie fakt spalisz mniej kalorii. Ja znalazłam kalkulator spalania kalorii i w ciągu 1 godziny wolnego biegu spalam 500 kalori czyli tyle co jem w pracy czyli 1 grachamka , 200 g sera półtłustego, jabłko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała gruba
Kupiłam sobie w Lidlu piłkę gimnastyczną kosztowała 19,90 zł i równiez polecam ja lubie ogladac telewizje i zamiast siedziec w fotelu siedze poprostu na piłce lub wykonuje jakies nie męczące cwiczonka oglądając szybciej czas leci i nie zwracam uwagi czy ćwicze 5 min czy 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała gruba
Odchudzam się od kąd pamiętam czyli mówie że od poniedziałku tylko nikt nie wie którego ;) Stosowałam rózne diety i wogule szybko sie nudziły :( Dlatego polecam jeść wszystko tylko po troszku i ruch to jest 100% prawda bo widze po sobie trzeba byc cierpliwym. Zrezygnowałam z białego pieczywa ale od czsu do czasu tez sobie pozwalam. 🌻 To co zakazane najlepiej smakuje dlatego jedzcie wszystko a nie jecie nic a potem sie nawcinacie czegoś zakazanego :) Gaduła zemnie ale takie wspieranie motywuje :D Pozdrawiam was laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również jem wszytsko, ale z dużym ograniczeniem, skutki są. Co do ćwiczeń to też zarzywam ruchu, ale nie jestem w tym systematyczna, jeden dzień ćwiczę drugi już mi się nie chce itd. itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z ćwiczeniami dość xd Codziennie ćwiczenia na nogi, brzuch + treningi taneczne 2x w tyg. Właśnie na niego idę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj sobota.Jak zwykle wiele pokus.Ciezko mi w takie dni.Postaram sie nie przekroczyc jednej lampki wina wytrawnego.Co tam u was drogie kolezanki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)), jestem nowa na tym forum,muszę zrzucić 13 kilo,do sylwestra z 8kg, dużo pracy przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz mam tylko 6 dni by zrzucić 2,5 kilo do przyszłego weekendu. Jakies porady???Pozdrawiam wszystkie dietowiczki, dołączając do grona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna 67-mysle ze uda ci sie tyle schudnac.Najlepszy sposob to chyba dieta mz.Ogranicz kalorie i to cala filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem , jestem. nie pisałam bo prawie nie było mnie w domu. praca:O ostatnio z dieta było ciężko, ksiądz mnie zmuszał do jedzenia obiadów(pracowałam w kościele przy konserwacji malowidła ściennego) od dzis przechodzę na owocowo warzywną. zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same owoce i warzywa. miało byc od dziś, ale uległam pokusie i zjadłam kromkę chleba z pesto😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wolala tylko jedna kromke dziennie zjesc niz same owoce i warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powodów do dumy raczej nie mam. Wczoraj cały dzień zjadłąm nieweile, jedank wieczorem rodzinna imprezka, jedzonko no i winko. Trochę jednak saliłam tych sporzytych kalorii w tancu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:) Ja póki co pł kilo mniej- waga 76kg, do piatku chciałabym jeszcze zrzucic 2 kilo, wyjeżdżam na weekend i dobrze by było...Pozdrowionka:)A właśnie-stosuję diete Mniej Żreć:)i na obiad pałaszuje talerz kapuścianki, na sniadanie jogurt , mandarynki, ogórki kiszone, kiwi- w ciągu dnia, na kolacje- przed 19 dwie małe skibki z polędwica. Staram się też nie łączyć węglowodanów z białkami,ale róznie z tym bywa. Jak jem chleb to z wędliną najczęściej-produkt neutralny. Tłuszczy, soli i cukru praktycznie( czasem troszkę oleju) nie używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze codziennie wieczorkiem piję Figure na przeczyszczenie:)Nie wolno tego stosować dużej niż 11 dni, ale działa.ładnie wymiata. łykam też cidrex- kwas jabłkowy w tabletce, średnio raz-dwa dziennie przed posiłkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko xd wiecie co...chyba schudłam xd Jak ważyłam z początku 69 to teraz 66 z porywami 67 xd Widzę po sobie, po ciuchach. Nic nie pozostaje jak jechać dalej z tym koksem xd Ktoś tam coś o chlebie gadał..ja lubię bardzo ale nie mogę, jak zacznę to nie mogę skończyć, więc u mnie lepiej wg nie zaczynać xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie onaa? juz tak schudła że nie chce z nami gadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×