Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobieta Lestata

Pożegnać 10 kg

Polecane posty

Gość dorota23
dziewczynki polecam bardzo na zaparcia czerwona herbatke!Ja tez mam problemy z wydalaniem!Od kiedy zaczelam ja pic widze we wszystko pomalu sie reguluje.Dzis np 30 min po sniadanku wypilam herbatke,nie zdazylam jej dokonczyc a juz wyladowalam w kibelku:)Rano jak se wstaje tez jest dobre wypicie czystej niegazowanej wody-tez pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota23
wydaje mi sie ze nagminne stawanie na wadze nic ci nie da!Poczekaj pare dni moze tygodni!Wtedy napewno wskazowka sie ruszy i bedziesz miala mile zaskoczenie!Bo tak jak bedziesz sie wazyc caly czas to wlasnie tak bedzie ze bdziesz mylalam ze wskazowka sie nie rusza albo moze i przybiera ci kilogramow:)Moja rada odczekaj troszke zanim znowu wskoczysz na wage:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota no ty to masz silną wolę do 6W ja to miałam motywację 1 dzień ćwiczyłam wydrukowałam sobie rozkład i po drugich ćwiczeniach zrezygnowałam. 😭 No wczoraj cos poćwiczyłam 30 przyśadów :D zawsze coś dziś bieg wolny 🌻 Jak narazie pije herbatke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota23
no sama sie sobie dziwie ale zaparlam sie i bede cwiczyc:)Dzis 3 dzien,wczoraj strasznie mnie bolaly miesnie brzucha ale dzis juz jest oki.I tak siedze w domu wiec moge sie troszke pomeczyc:)Ale czy wytrwam nie wiem,ale bardzo bym chciala:):)PS>Jaka herbatk pijesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wspomne o tym że jabłko 1 dziennie. Jedynie xenna mi pomaga ale przecież nie wolno brać cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie zauważyłam poprawę, gdy jem regularnie idę nawet kilka razy dziennie :) Jak nigdy wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota23
No mam nadzieje ze dam rade!dzis 3 dzien cwiczen(tez mam wydrukowany rozklad).Po pierwszym dniu strasznie bolaly mnie miesnie brzucha ale dzis juz jest oki!Strasznie chcialabym wytrwac mam nadzieje ze to mi sie uda!!A tak na marginesie-jaka herbatke pijesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota23
acha,no widzisz mi pomaga wiec chyba zalezy od organizmu!!dziewczynki zaraz napisze bo ide cwiczyc 6w:):)napisze jak skoncze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś też miałam plan ćwiczyć 6w, ale zaniechałam go. Mi się nic nie chce ćwiczyć, ale zacznę dzięki Wam :D Meczy mnie, że Wy potraficie się zmotywować, a ja nie więc pewnie ruszę do akcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to motywacji do 6w nie mam wcale i narazie nie zanosi się zebym miała ale życze powodzenia i wytrwałości ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na zakupach, wypatrzyłam taką pysznie wyglądającą sałatkę sycylijską w pojemniku. Pomyślałam "mam na nią ochotę". po paru kęsach znowu urosła mi "gula" w gardle:( to wszystko co dzis zjadłam... ja jestem z Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, właśnie sobie dzisiaj wydrukowałam rozkład a6w, nie czytając Was tutaj wcześniej, ale wyczułam zmianę tematu... mi po ciąży też został flaczek i może 6-tka coś na niego poradzi, tylko mam pytanie jestem 11 m-cy po cc i czy a6w mi nie zaszkodzi? co do picia to ja piję tak: 2x kawę, 2xherbatke zwykłą, 2xherbatkę ziołową, pu-erh ograniczyłam do 1 dziennie jak mam ochotę, ale wyczytałam gdzieś, że wypłukuje bardzo dużo mikro i makroelementów z organizmu i lepiej z nią nie przesadzać... a tak w ogóle czy bierzecie jakieś suplementy witaminowe w trakcie diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota23
no to ja juz jestem po kolejnych cwiczonkach!nakarmilam corcie i juz jestem!dzis tylko po 2 powtorzenia!Od jutra zaczynaja sie 3 powtorzenia!Zobaczymy jak bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota23
Ja mam 23 latka i jestem z Krakowa,ale obecnie jestem w Irlandii,moj maz tu pracuje a ja siedze z corcia w domku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota23
Paula,ja uwazam ze o to czy mozesz cwiczyc 6 w powinas zasiegnac opini lekarza!Wiem ze z cc jest duzo gorzej,bo jednak jest to blizna a przy tych cwiczeniach napinasz bardzo miesnie brzucha.Ja rodzilam naturalnie i w miare szybko sie zagoilam i juz po 3 miesiacach robilam pomalutku brzuszki a jak z cc to nie wiem.PS.Tez jestem z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota23
Ja bralam kiedys bio cla z zielona herbata,linea,therma line ale na mie to nie dzialamoze przed ciaza tak ale teraz juz nieDlategio postawilam na zdrowe jedzenie w mniejszych ilosciach i herbatki ziolowe,cwiczenia no i ZERO slodyczy i wogule malo weglowodanow.Teraz biore tylko witaminki-centrum z luteina i witaminy na wlosy i paznokcie:)po ciazy krucho z nimi jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota23
hmm czy ktos tam jeszcze jest??czy zostalam sama??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszno :) Paula masz rację z tą pur-er, ale i z zieloną nie można przesadzać. Napewno wolno jej wypić więcej niż czerwonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to brzucha aż takiego nie mam 76 w pasie to jeszcze nie tak źle ale biodra io uda ogromne. Ja z woj. śląskiego do Krakowa to jakieś 2 godziny mam. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już kończę linea, ale szału nie ma więc już nie będę nic brała wiecej. Też stawiam na naturalne metody. Muszę wyleczyć wypadanie włosów :( więc na to zacznę coś zarzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to po ciąży na dietę nie wybierałam się bo sama szybko schudłam. Później sie tak zaniedbałam nie zwracałam uwagi co jem. Też brałam CLA z zielona herbatą i nic mi to nie dawało, figura slim system to tylko brzuch bolał. Wiec z tego wszystkiego co narazie dawało mi efekt to więcej ruchu chociaż należe do leniwych osób. Kiedyś jeździłam na roweze i łyżwach i to był efekt :D Teraz brak czasu 😭 i widać to po mnie ale na szerokość 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to spadam zająć się sobą :D Pozdrowieńka i ❤️ do dalszej walki z naszą nadwagą 😘 Piszcie co jest najlepsze na grube nogi jaka dieta czy ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×