Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobieta Lestata

Pożegnać 10 kg

Polecane posty

Nie jem dziś kolacji!!!! Dam radę :) Teraz siadam do pisania. Później ćwiczonka. Grunt to pozytywne nastawienie :) Co do wieku i problemów z odchudzaniem to potwierdzam- niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodna jestem, ale się nie dam. Zjem może gruszkę, aby choć trochę oszukać żołądek. Idę chwilę poćwiczyć- pewnie nie długo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wczoraj biegałam jakieś 15 min. i zamiast kolacji gruszka była. Dziś ranek nie najlepiej rozpoczęty mam już sporo kalorii na swoim koncie, ale trudno teraz muszę do końca dnia już się pilnować :) Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakl mnie nie było to potem nie wiedziałam od czego zacząć czytanie, a teraz sama piszę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem jezdem... nie odzywalam sie, bo nie ma za bardzo czym sie chwalić :( tylko 0,8kg w tydzień, niby ok, ale chciałoby sie więcej czytając ile tu dziewczyny gubią... co do listy obecności, to jednak widać, że mała g napędza temat ;) dzieciaczka ma chorego to jej odpuśćmy... :) a tak w ogóle to sezon przedświąteczny to sie nie dziwię, że nas tu mniej, tyle spraw do załatwienia... ale za to po świetach jak będziemy biadolić... ja w święta postaram sie pilnować, chociaż torta będę musiała spróbować - mała bedzie miała 1-wsze urodziny :D natomiast w sylwestra nie popuszczę, idziemy z małżowinem na zorganizowanego sylwestra w restauracji i musze najeść sie za taką kasę jaką na to wykładamy... heheh ;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Paulla 81 masz racje ja równiez ide na impreze do restauracji i mam zamiar sie najeść, a Święta to juz się boje tyle kalorii jak ich ominąć 😭 Dzis po śniadańku: 2 małe kawałki ryby w otcie i kawka. wczoraj tylko 20 min ćwiczeń :( pochwale sie wam że mąż zauważył że schudłam :D:D:D stwierdził że mi żebra widać. Przymierzałam sukienke na sylwestra tą z 5 lat do tyłu i jeszcze nie wchodze 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnałam wczoraj mnie poniosło i zjadłam TOFIFI :( Zaraz sie za sprzątanie zabieram no i obiadek. W sumie wydaje mi sie że ostatnio poluzowałam i więcej jem ale również cały czas w ruchu jestem. Na wage nie wchodziłam boje się rozczarowania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki mała- to chyba presja czasu ;) No i też impreza Sylwestrowa- chcę dobrze wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co o tym myslicie dziewczyny???- Mam kolezanke ktora 2 lata temu odchudzila sie 25 kg.(niezdrowymi dietami) ale tym sposobem doszla do wagi 55 kg.Od tego czasu utrzymuje ta wage takim sposobem ze 6 dni w tygodniu dietkuje a 7-go dnia je wszystko na co ma ochote i to bez ograniczen.Powiedziala mi ze jest jej latwiej odmawiac sobie roznych smakolykow jak wie ze np. w sobote moze sobie na wszystko pozwolic.Zastanawiam sie czy po skonczeniu diety nie przejsc na taki system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala gruba
Ilona a jakie to są te niezdrowe diety bo ja znam tylko 2-3 ;) A tobie jak idzie ile już schudłaś? :) Ja jem właśnie kolacyjke bo później juz mi nie wolno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala gruba
Zaraz bieg i ćwiczenia mnie czekają :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala gruba
A to się porobilo wpisuje sie na pomarańmczowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezdrowe-jogurtowa,bananowa,ziemniaczana i inne monodiety albo 300 kcal, . Jak skoncze diete to ide na wage.Do 5 dnia diety spadlo 2.5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robila diety typu: 300 kcal jogurowa,bananowa,ziemniaczana i inne monodiety.Do 5 dnia diety schudlam 2.5 kg .Zwaze sie po ostatnim dniu diety i sie wtedy okaze jaki jest wynik po tych 10 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziś jestem z siebie dumna: śniadanie: 2 jajka, kawałek wędliny (białko) jabłko obiad: kawałek piersi z kurczaka, ogórek (białko+ produkt wszechstronny) jabłko kolacja: 3 czekoladowe cukierki (węglowodany) wszystko sciśle według planu. oczywiście te czekoladowe cukierki powinno zastapić cos innego, ale akurat nie maiałm dżemu niskosłodzonego itp na kanapkę. Podsumowując- dzisiejszy dzień uznaje za udany. nie zjadłam wiele, dania dobrze podzielone, a ja nie jestem głodna :D Gorzej będzie jutro, bo znów przedszkolne jedzenie, ale postaram sie, zeby w razie czego wybrać z posiłków odpowiednie składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwole sobie zacząć następny dzień ;) Czyli menu na dziś do godziny 16.00 : 1 kawa, 3 herbaty pur-er, 1 twaróg półtłusty, 1 jabłko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilona 1 - nieźle Ci idzie :) pędzisz jak burza :) Myśle że każda z nas już się przyzwyczaiła do mniejszej ilości jedzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i znów sama tu buszuje :( Właśnie wcinam drugą połówke twarogu :) Później jabłuszko albo kupie sobie xenne extra to będzie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja podczytuję temat, tylko mam dużo sprzątanka w domu - jak to przed Świętami, miałam dzisiaj zacząć myć okna, ale chyba sobie odpuszczę, bo pada deszcz... kupa prasowania czeka, kolejne się suszy, obiad czeka, żeby go ruszyć gotować, mała sie nudzi... i gdzie tu czas na moje ćwiczenia... nawet nie mam kiedy zjeść (a to w sumie na +), mąż ma teraz na 2-gą zmianę więc nie jem systematycznie, a obiadów to już wcale - coś tam poskubię i tyle... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, ja już jestem :) Jeszcze Mała nie przyzwyczaiłam się do jedzenia małych ilości bo od tygodnia zmniejszam je codziennie dośc skutecznie, ale ciągle czuję ssanie. Nawet teraz a zjadłam bułkę ciemną z odrobiną sera. Ciągle czuję głud:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulla81 - ja równiez nie moge się zabrać do sprzatania tyle tylko że okna mam juz za sobą gdzie reszta :( Aina - pomalutku a do celu ja to jem z przyzwyczajenia czasem nie czuje głodu a sięgam po coś do zjedzenia😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×