Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobieta Lestata

Pożegnać 10 kg

Polecane posty

mała a może zapisałabys się na basen zamiast biegać, bo mięśnie nóg jeszcze bardziej ci rozrosną. I mimo że będziesz chudla one zostaną grubsze bo dobrze uniesinione. A Może pilates?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No o basenie to ja myślałam ale brak czasu a zresztą nie zawsze mam auto a na basen mam 7 km. A Pitales co to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nocy dlugo nie spalam i zrobilam sie okropnie glodna .Nie wiedzialam co zrobic i wypilam lampke czerwonego wina i mi przeszlo.Dzisiaj jestem po kawce i jeszcze nie czuje glodu.Za godzine biore sie za kefirek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilates to naprawdę ciężkie ćwiczenia, ale doskonale rzeźbią sylwetkę. Ilona gratuluję sposobu na mały głodek :P Ja po spacerze z Małym, i na razie 100g kefiru i kawa z mlekiem. Ja dziś na kefirze a mężusiowi placki ziemniaczane z sosikiem pieczarkowym przygotowuję... wrrr co za sprawiedliwość na tym świecie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zabieram się do drugiej połówki białego sera półtłustego i herbatki pur-er :) Narazie spoko po południu jakieś jajo albo już nic więce:) 30 min biegu zaliczone wieczorem jeszcze ćwiczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala gruba- ty naprawde malutko jesz.Jak czytam twoje posty to sie motywuje i widze ze jak sie bardzo chce to sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonko nie tak mało bo ok 500 - 800 kalorii jest dziennie no tylko ok 300 spalam. A ty to też masz zaparcie dwa dni juz za toba jeszcze osiem i 6 kg mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazywajcie to jak chcecie, ale mnie też mała g motywuje :) nie ma to jak delikatna rywalizacja, nie na jedzenia, ale na kg :) Oczywiście każda z nas wygra w swoim czasie :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała g powiedz mi a jak ze stanem twojej skóry?.. w sumie dużo schudłaś w krótkim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PinkAnne pewnie :) Widzę że już od jakiegoś czasu jesteś na diecie. Gratuluję pierwszych rezultatów ;) Jakaś specjalna dietka? A może ćwiczysz? Ja kończę bo pewnie zaraz mały wstanie, do zobaczenia wieczorem ;) Mała g znalazłam że mycie okien to 240 kcal za 1 h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem czy na tej diecie schudne.Jak robilam ta diete na poczatku roku to startowalam z wiekszej wagi a teraz organizm jest juz przyzwyczajony do mniejszej ilosci jedzenia bo w sumie prawie rok jestem na jakichs dietkach.Mam jednak nadzieje ze waga ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc witam :D MAMolKA hmm to raczej żadna dieta.. :D Zwykłe ograniczenie :D A teraz bede się starała nie przekraczać 1200 kcal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No narazie z moją skóra jest OK to pewnie dlatego że ćwicze jedynie na brzuchu jest taka fałtka obwisła :( ale pracuje nad tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżanke :D Super chudłaś niby startowałaś z tej samej wagi co ja i jesteś mniej więcej tego samego wzrostu ale w bioderkach masz mało ja to startowałam z 106 a teraz mam 100 +/- 99 no i w pasie 75 cm łydki 36 i 58 w udzie 😭 chyba masz inna figurę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMOLKA - i o to chodzi żeby się nawzajem motywować :D:D:D Ciesze sie że w pewien sposób wam pomagam i tym samym wy mi pomagacie :) Ilona 1 - napewno ubedzie ci 5 kg nie trać nadzieji ;) Pomału sie zbieram bo pędze do przedszkola, napisze później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała gruba aa dziekii :D Tak w ogóle jak ty możesz tak mało jeść ?:X Chyba bym zdechła przy takich dawkach :D A moje burczenie w brzuchu słychać by było na drugim końcu Polski ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko się powiedziećCześć :) Jak na razie to mam na końcie 2 razowce i poróweczkę małą to ok. 200 kal. i na śniadanie serek waniliowy to nie wiem ile pewnie dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mi ten kefir bokiem wychodzi a do konca dnia jeszcze daleko.Wypilam do tej pory 0,5 litra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny widze ze ładnie spadają kilogramy, gratulacje u mnie wczoraj: 2 kromki chleba ciemnego z żółtym serem jabłko krokiet z mięsem i barszcz czerwony 2 kromki chleba ciemnego z żółtym serem kubek zupy ogórkowej miseczka zupy ogórkowe monte 1/2 banan kosta grzkiej czekolady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu wkleje co dzisiaj wszamałam : kromka chleba ciemnego z dżemem malinowym jabłko wołowina z warzywami i makaron sojowy z warzywami 2 kromki chleba ciemnego z żółtym serem miseczka zupy ogórkowej i 2 kromki chleba ciemnego kosta gorzkiej czekolady i od 18.30 nic juz nie jem tylko pije coś mnie jakies przeziębienie chce dopaść ale nie dam sie..mam kupe załatwiania z przejsciem do nowej firmy ..masakra ale jakos daje rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim :) poczytałam trochę na innych forach na temat tej diety 10-dniowej i mam coraz więcej wątpliwości czy się jej podjąć... dziewczyny, które ją stosowały średnio 3-go dnia rezygnowały (zaznaczam, że nie wszystkie oczywiście...) z powodu sensacji żołądkowo-gastrycznych i ogólnego oslabienia organizmu... Ponadto często pojawiały się komentarze, że jest to dieta mało urozmaicona, bez witamin i że potrafi zaszkodzić :( Nie spotkałam żadnego wpisu, żeby któraś ją polecała... Więc nie wiem sama już co myśleć :( A miałam ochotę spróbować... A może jednak po mojemu - powoli, ale bezpiecznie??? ilona - jak tam z Tobą na tej diecie? jak się czujesz? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulla81 - widze ze mamy podobną wage i wiek ten sam :) no i cel ten sam... ja mysle że może lepiej powoli a zdrowie, co do tej diety 10dniowej to boje sie jojo po niej. dobra ide spac spokojnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze sie czuje ale jestem glodna jak wilk.Przez 2 dni tylko ten kefir to sie nie ma co dziwic .Mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej.Postaram sie zrobic ta diete do konca.Jak mi sie raz udalo to i tym razem moze sie uda.Nie wydaje mi sie zeby miala mi zaszkodzic bo to przeciez tylko 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, narazie zjadłam dwa razowce z serem smażonym :/ to jakieś 200 kal. jestm już głodna, ale mam tylko jogurt w pracy więc muszę jeszcze trochę się pomęczyć (do 11). Na wadzze nie widzę zbytnio rezultatów (wczoraj się ważyłam), ale widzę po rzeczach, że jakieś 3 cm mniej. Spodnie które kupiłam miesiąc temu spadają mi z tyłka :) z drugiej strony to nie ładnie wygląda i mnie denerwuje. muszę zobaczyć czy da się je zwęrzyć bez usterek :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×