Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobitka 36

Eks Babsztyle sa nienasycone i tego ucza dzieci

Polecane posty

Gość koplytr
Karinka tylko uwazaj, bo skoro Twoje kochanie juz jedną ex ma za soba to jaki problem zrobic i tobie bachora i zostawic cie z niczym...?nie smiej sie dziadku z czyjegos wypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
To najczęściej od kobiety zależy jak jest w domu i jak jest w małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
Zależy wszystko o kobiety!bo mądre kobiety nigdy nie zostają rozwódkami a do tego z dziećmi! Trzeba wiedzieć jak utrzymać związek a do tego cały czas nad nim pracować ale dla niektórych kobiet starania o związek kończą się wraz z małżeństwem i urodzeniem dziecka a potem są efekty w postaci rozwodów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koplytr
karinka alez ty głupia jestes...kazdy facet, jak dasz mu pod nos młodsza dupe to na nia poleci, tak juz ten swiat jest ustawiony. i nie rob sobie nadziei na to , ze twoj jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja karinko uwierzę w sądy jak na sprawie mojego syna o podwyżkę sędzia zakończy pasożytniczy tryb życia drugiej żony mojego eks ulży mi wtedy nieziemsko że jakaś k...a nie będzie żyła na koszt mojego syna. Normalnie skoczę pod sufit. A co do ciebie to chyba nie bardzo wiesz do końca jak to jest mieć męża i dzieci jak narazie masz tylko męża zobaczysz ile ci czasu dla ukochanego zostanie jeśli kiedyś będziesz mieć dziecko lub dzieci ty będziesz dbać o związek hehe nie wiadomo o co tylko on dbał będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
ooooo Kurw.inka wróciła ha ha ha to forum jest rozrywkowe doprawdy, wypowiedzi takich Kur.winek(lelyjek) rozbawiają mnie maxymalnie, o naiwnosci i głupoto kobieca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
Te coca takie garnkotłuki to do garów i do zagrody,świnki już nakarmiłaś? idz idz i śnij o romansach bo co najwyżej możesz liczyć jutro na gorący romans z odkurzaczem lub pralką:-p a tobie AL współczuje że wolałaś dziecko w łóżku niż swojego byłego męża więc masz teraz to co chciałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
Do AL jeszcze jedna kwestia może 2 żona twojego byłego jednak pracuje a ty o tym nie wiesz,bo po prostu jest mądra i nie daje ci się ,,oskubać"! dlaczego ma płacić na cudze dziecko?! ja też oficjalnie nie pracuje i gówno mnie to obchodzi co ex mojego myśli na mój temat.Pewnie też jest pewna tego że mąż mnie utrzymuje a PRAWDA JEST INNA. Nie będe się dzielić z pasożytami moimi dochodami.Oko jej zbielało jak mnie po rozprawie zobaczyła,ale ja własnymi rękami zarabiam na ciuchy,biżuterie i kosmetyki! :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idiotko pomyślałaś może nad tym że można mieć dziecko chore może i na tyle że miesiące spędza się w szpitalu ciekawe czy bedziesz wtedy pilnować łóżka twojego męża czy życia dziecka. Moje dziecko żyke tylko dzięki mojej reanimacji a szpital był długo jak drugi nasz dom pusta laluniu,więc to co mamy teraz to i tak jest o niebo lepsze niż wtedy. Wiesz jak to jest jak dziecko przestaje na twoich rękach oddychać jak ucieka życia z kogoś kto jest najważniejszy jesteś tępa głupia lal która nic w życiu nie przeszła i cieszy że jej frajer ma w dupie własne dziecko. Co do nowej mojego eks tępa kretynko od niej syn złamanego grosza nie chce na jej kase to ja sram z daleka to on ma obowiązek wzgl ędem syna,a ona od trzynastu lat nic nie robi i to ja akurat dobrze wiem z jego rodziną żyję dobrze, a to mała mieścina z ktorej pochodzi pół mojej rodziny nie ukryje się wiedz jedno ja też nie chcę ciężko pracować by sąd dał mniej ze względu na koniecznośc utrzymywania cudzego dziecka ty nie chcesz ja też nie chce ma matkę i ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
do budy suko...... Kur.winko!!!! fantazjujesz niunia ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
a podobno tym nastepnym o kase nie chodzi tylko o miłosc a tu alimenty was su.ki bolą a one wzrosną tak jak dzieci, oj na imitacje biżuterii cie Kur,wiko stac nie bedzie, pozostaje wiec miłośc.....smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
Wy dziwne panie pamiętajcie o jednej podstawowej sprawie.Rodzinę tworzy mąż i żona. Jak jest między nimi ....ma to wpływ na pozostałych członków rodziny.. Dziecko nie może być ważniejsze. Zawsze bowiem relacje rodziców będą mieć wpływ na dziecko. Dla osób wierzących ....proponuję sobie przypomnieć dokument ,który wypełniali.przed zawarciem ślubu kościelnego. Proponuję przypomnieć sobie również stwierdzenie '''''kobieta ma być posłuszna mężowi , on zaś ma o nią dbać"""" Jest to nakaz a jednocześnie informacja . Ważniejszy jest pierwszy człon tego zdania.. jest podstawą związku ...drugi zaś jest uzupełnieniem. Warunkiem drugiego jest warunek pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczkowana
niecierpliwiony wg twojego rozumowania to mezczyzna moze zone tez mniej kochac, szanowac i nawet troszke zdradzac, bo jego przysiega jest wazniejsza, tak? a gdzie masz w prawie powiedziane ze kobieta jest istota podrzedna i ma byc całkowicie posłuszna mezczyznie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza żona pierwszego męża
to, że kobieta nie jest posłuszna mężowi świadczy źle niestety o tym mężu - że jest on człowiekiem niewartym słuchania( fakt, błąd , że wyszła za maż za takiego durnia aczkolwiek usprawiedliwieniem kobiet jest to, że kierują się uczuciami) a jak chlop jest nie wart słuchania jest to dla niego porażka na całej linii bo męzczyzna rozumny to przywódca którego po prostu CHCE SIĘ SŁUCHAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
coca coca przykro mi że miałaś te 40 lat temu spięcie w inkubatorze i chyba to rodzinne taka karma twój móżdzek jest mniejszy niż móżdżek gołąbka a może nawet koliberka a co do ciebie AL alimenciaro to twój były i jego nowa żonka widać że są górą i są od ciebie dużo,dużo mądrzejsi.ja pi...e co za chołota,idę do wanny potem w satynową koszulkę+ satynowa pościel no i moje perfumy Dolce& Gabbana a wy tłumoki martwcie się alimentami bo ja mimo to że mam męża który płaci te alimenty to ja drugie tyle przeznaczam na schronisko dla zwierząt co 2 miesiąc,moja kasa moje kaprysy!:-p Ps.wolę na zwierzęta niż na b....y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachory
nie moje bachory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hołota pisze się przez H
DAMO;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczkowana
pieniądze wiedzy elementarnej nie dają, więc wybaczmy jej ten błąd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
Mam wrażenie ,że Wy obie panie jesteście pogubione. Jedna ma jeszcze szansę by spokojnie i rozumnie podejść do życia .....mam nadzieję ,że tak podejdzie ....drugiej zaś się wydaje ,że to już koniec.Zwrócę tym razem uwagę na drugą panią. Otóż to nie jest koniec. Jeżeli tylko przestaniesz myśleć złością to masz wszelkie szanse by żyć zdrowo i w spokoju. a jeśli jesteś osoba wietrzącą to również w zgodzie z Panem Bogiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz karinko na czym polega twoj problem ty masz męża satynową koszulkę i może jakąś kasę ale nie masz dziecka w tym jesteś gorsza od hołoty. I możesz sobie tu pieprzyć głupoty tępotko ja alimenciarą żadną głupia krowo nie jestem zarabiam na siebie na tyle dużo żeby zrezygnować nawet z tych alimentów ale nie dla k...y wolę by syn miał kasę na k...e staruszek jak chce na jebie po 16h mnie to zwisa z mojej kieszeni nie ucieknie nawet złotówka. I co tępa strzało skończył ci się temat pilnowania faceta w łóżku nie no może ty faktycznie tego problemu mieć nie będziesz twoje dziecko nigdy chore nie będzie bo go po prostu nie masz. I masz swoje puste jak bęben życie bez dzieci i żadna twoja kasa nic nie zmieni. Ja wolę swoje zycie może nie idealne ale mam kochającego syna i normalnego faceta. A ty tak naprawdę masz wielkie g...o i zazdrość do końca swoich dni że facet ma dziecko z inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghaskkeuiwkm
AL a twój synuś to podobno taki niemota co do 5 zliczyć nie potrafi no to nie wiem czego tu jest zazdrościć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
AL a ty jak widać też miałaś spięcie w inkubatorze...moje dziecko będzie mieć wszystko bo mój mąż wszystko przepisał na mnie dom,samochody,działke no to o co chodzi? myślisz że ja nie mogę mieć dzieci? he.he,he bo Wpadką to się w móżdzku po prostu nie mieści że dzieci można zaplanować a nie złapać na ciąże i alimenty no i kto tu jest tępy???:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karino !
Wypierdalaj z tego forum ,bo nikt nie chce z tobą dyskutować . Najpierw urodz swoje dziecko wychowaj je i pózniej będziesz mogła tu pisać. Na razie jesteś nikim i żal ci dupę ściska,ze nie masz dzieci. Swoje perfumy wsadz sobie w dupę ! Myślisz,ze inne kobiety nie stać na dobre perfumy. Realizuj się w schronisku dla zwierząt ,bo gdzie indziej nie możesz. Ktoś napisał,że w małżeństwie i w domu wszystko zależy od kobiety, a mężczyzna to od czego jest tylko od zamoczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja tez mialam taką jedną koleżankę co planowała zajście w ciąże w noc poślubną tylko że dziś ta noc poślubna trwa 17 lat i dziś pierwszy lepszy musiał jej to dziecko zrobić wolę jako matka do szkoły na wywiadówkę i na plac zabaw niż jako babcia. A ty idiotko nie wiem czemu zakładasz że wszystkie inne dzieci poza twoim są wpadką. Ale jakim twoim twoje to są plany hehe nie dzieci bo ty prorokiemjesteś już wiesz że urodzisz wiesz że mąż będzie ok może też wiesz co urodzisz? I po co ci to tępa strzało obrażanie innych w dodatku takich o których życiu pojęcia nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie
do Karinka79- czy ty i tobie podobni głupole nie mogą zrozumieć że żyjecie w państwie cywilizowanym w którym każdy pracujący obywatel musi odprowadzać podatek-z takiego podatku powstaje pula którą się dzieli na różne cele między innymi na FUNDUSZ ALIMENTACYJNY a nie na instytucję alimentacyjną jak błędnie ciemnogród tu pisze. Fundusz przeznaczony jest na pomoc tym dzieciom których nieodpowiedzialni rodzice nie płacą na ich utrzymanie. Fundusz w zastępstwie rodzica nieodpowiedzialnego wypłaca kwotę zasądzoną przez Sąd i zakłada że jest to pożyczka udzielona tym rodzicom którzy zobowiązani z jakiegoś powodu nie są w stanie płacić -nad nimi wisi dług który jest ściągany przez organy ścigania Niepłacenie nie jest wykroczeniem a przestępstwem dlatego w ściganie dłużników alimentacyjnych zaangażowana jest poza policją również prokuratura. Nie jest winą dzieci że mają rodziców uchylających się od płacenia ale obowiązkiem państwa i społeczeństwa jest pomóc takim dzieciom i zapewnić im środki do życia czy to jest jasne i zrozumiałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
A co mnie obchodzą cudze dzieci????? Kogo obchodzą moje???? To ile ja mam w końcu tych dzieci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłe panie z kaffe
już dawno badania udowodniły, że facet wymieniając model nie odchodzi od ulubionego wzorca, marki każdy facet szuka określonego typu kobiet, takiego który właśnie jemu się podoba, dlatego jest wiele nowych i starych żon/kochanek, które żyją w swoich światach, nie interesując się sobą, ale są też nowe i stare partnerki, które uwielbiają walkę i wzajemne szykanowanie się - to nawet na tym temacie się uwidacznia :D poprzez Wasze wpisy każda kobieta danego faceta ma pewien zestaw cech, które go pociągają i dlatego właśnie taką wybiera ( karoseria może być inna, tapicerka, koloryt też) pani, która założyła ten temat jest odzwierciedleniem babsztyla, który był pierwszą żoną jej faceta, niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczkowana
a to cie obchodza ze jak dorosną to beda jebały na twoja emeryture tłumoku!bo to co ty teraz zarabiasz myslisz ze odkładane jest na jakies twoje konto i bedzie wyplacana emeryturka z niego?nic bardziej mylnego. teraz pracujesz na rzecz tych nieszczesnych babeczek moherowych a na ciebie bedzie musialo pracowac kolejne pokolenie. tak ten swiat jest urzadzony. a jak nie chcesz pracowac na nikogo to idz do roboty na czarno i tyle. wtedy zadnych podatków placił nie bedziesz i bedziesz szczesliwy. najprostsze rozwiazanie dla ciebie bo nikt ci legalnie pracowac nie kaze. a idac twoim tokiem rozumowania to panstwo cie "okrada" a nie dzieci, które maja alimenty, bo to panstwo decyduje na co przeznaczy podatki. a takie dziecko nie idzie przeciez do banku i nie mowi ze chce tyle i tyle zł alimentów z podatków pana zniecierpliwionego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie
zniesmaczkowana to nie państwo okrada podatników a sam zobowiązany do płacenia alimentów!!! przecież jeśli tacy rodzice płaciliby na swoje dzieci to fundusz alimentacyjny by w ogóle nie istniał!! swoje żale i pretensje należy kierować do tych nieuczciwych za których państwo wykłada pieniądze ponownie przypomnę że FA jest FUNDUSZEM KTÓRY ZAKŁADA ZWROT WYŁOŻONYCH PIENIĘDZY NA DZIECKO ZOBOWIĄZANEGO-TE PIENIĄDZE PAŃSTW PO PRZEZ PROKURATURĘ ORAZ POLICJĘ ŚCIĄGA Z PENSJI,Z MAJĄTKÓW... ale jeśli nasze społeczeństwo daje nieuczciwym rodzicom przyzwolenie na krętactwo,chroni i broni takich to nie dziwmy się że tacy bezkarnie łażą po tym świcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczkowana
czytam sobie ja to wiem:) moja wypowiedz byla skierowana do pana "zbulwersowanego" i przedstawiala jego tok rozumowania:) tak zeby zrozumial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×