Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobitka 36

Eks Babsztyle sa nienasycone i tego ucza dzieci

Polecane posty

Gość nienasycone są tylko nowe babs
ztyle nie te eks....ale niewiadomo z jakiego powodu te nowe uwazaja sie za lepsze... do nie mam za grosz honoru-Moim zdaniem jesteś jedyną sensownie pisząca tu osobą....ale mimo ze wypisałas ile dziecko kosztuje to i tak te wszystkie nowe partnerki dzieciatych facetow stwierdza ze przesadzasz bo dziecko nie musi miec komputera (pamietam jak ja potrzebowalam nowy bo stary mial 12 lat zreszta kupila go moja mama a na nowy nas stac nie bylo a mi byl po prostu potrzebny do szkoly a potem na studiach ale żona mojego ojca wraz z nim stwierdzili,że nie potrzebuje nowego komputera bo przecież mam jeden w domu- de facto nie moglam na nim napisac pracy licencjackiej bo po potrafił sie wylaczyć w trakcie uzywania...o nowym monitorze nie wspomne -stary miałam tak długo jak komputer bo znowu moj ojciec i jego zona swierdzili ze nowego nie potrzebuje....)dziecko nie musi przeciez tez chodzic na zajecia poza lekcyjne takie jak basen czy piłka nozna bo przeciez to zbedny wydatek a ze w tym wieku ruch jest wskazany bo dziecko po pierwsze ksztaltuje w sobie dobre nawyki a po drugie jeszcze rosnie i dla jego ukladu kostnego jest to bardzo wazne...-no ale przeciez to strata pieniedzy bo to dziecko eks partnera...dzieci nie uzywaja pradu, gazu ogrzewania-bo przeciez i tak bys musiala w domu zapalc swiatlo, wlaczac ogrzewanie i gotowac-co prowadzi do kolejnego wniosku dzieci nie jedzą....co do środkow kosmetycznych to przeciez nie musisz ich kupoowac specjalnie dla dzieci bo sama tez uzywasz wiec moga uzywac Twoje....i tak jest ze wszystkim- TO JEST LOGIKA NOWYCH PARTNEREK DZIECIATYCH FACETÓW..... Jedno co jest przykre drogie panie mozecie mowic ze matka za duzo wymaga ze to przeciez eks partnerka....dobrze ok eks partnerka ale dziecko nie jest eks dzieckiem tylko dlatego ze byl rozwod....jest tak samo wazne jak wasze wspolne wiec zastanowcie sie drogie panie czy waszym wspolnym dzieciom (lub jeszcze lepiej waszym sprzed zwiazku z dzieciatym facetem) jesteście w stanie odmowic tego wszystkiego czego zadacie dla swoich dzieci? TO SA DZIECI ONE Z WAMI NIE RYWALIZUJĄ ...ONE BYŁY PRZED WAMI I JESZCZE DLUGO PO WAS ZOSTANĄ, A JESLI NIE ODPOWIADA WAM WASZA SYTUACJA MATERIALNA TO NIE SZUKAJCIE WINY W EKS PARTNERCE DZIECIATEGO TYLKO W SAMYM DZIECIATYM BO JEST NIEUDACZNIKIEM KTORY POTRAFI TYLKO NAROBIC DZIECI A JUZ O NE ZADBAC NIE POTRAFI P.S. ZAWSZE MOZECIE POSZUKAC ZAMOŻNIEJSZEGO PARTNERA OD OBECNEGO SKORO TAK WAM ZLE ZAMIAST WINIC NIEWINNE DZIECI I EKS PARTENERKI KTORE TO WASZ DZIECIATY ZAPŁODNIŁ.... Do tanga zawsze trzeba dwojga...a zrobic dziecko moje drogie to zadna filozofia....o facecie ktory nie dba o wlasne dzieci i ma na nie po prostu wyjebane dobrze to nie swiadczy bo kiedys moze tak tez Ciebie potraktowac i nie dosc ze bedziesz nienasycona to jeszcze zgorzkniała i wyzywana od nierobow bo nie tyrasz na 4 etaty zeby utrzymac dzieci swoje i swojego dzieciatego ktory zostawil cie dla innej spodniczki... MIlej nocy zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
"a to ze ja ugotuje mezowi obiad czy wyprasuje koszule ,czy przyjdzie do czystego domu to nie znaczy ze mu usluguje ? E tam nie wierze ,takich kobiet już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaden
lekarz Ci nie pomógł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
To straszna prawda.Do nie mam za grosz honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ta pani bez honoru
nie podała wszystkich kosztów. Zapomniała pani dodać koszty własne: pranie, sprzątanie, gotowanie - SAMO SIĘ NIE ZROBI. CZAS który pani poświęca. Niech sobie szanowny tatuś sprawdzi, ile kosztuje gospodyni, kucharka, opiekunka, praczka, sprzątaczka. Więc pani bez honoru zamiast po pracy odpoczywać musi : uprać, ugotować, zrobić zakupy, posprzątać. A szanowny dawca plemników po pracy jedzie do swojej niuni, która mordę drze na eks żonę - szanowny tatuś razem z niunią zastanawiają się jakby odebrać dzieciom od ust kawałek jedzenia, bo niunia potrzebuje pieniążków na swoje potrzeby. Oczywiście zapewnienie wakacji też do żony należy- bo przecież tatuś może i wyłoży pieniążki, ale tylko da okres dwóch tygodni, zapominając że w Polsce wakacje trwają dwa i pół miesiąca, że o wszelkich innych wolnych dniach nie wspomnę. Matka wolnego do dzieci mieć nie może, bo jest matką. Szanowny tatuś widuje dziecko raz na kilka tygodni ( w najlepszym wypadku) i jeszcze się skarży że przez to spotkanie to on na nic nie ma czasu. A mamusia musi poświęcać dziecku cały swój czas wolny. Kosztem zdrowia i własnego snu oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka 36
..,,I tak mozna wymieniac ile jeszcze dzieci kosztuja. Dzieciom trzeba uprac i uprasowac, trzeba ugotowac, pomoc w lekcjach i porozmawiac, zawiezc tu i tam (paliwo kosztuje !!). '' My nowe zony i mamusie dzieci,takze prasujemy,sprzatamy,gotujemy........mamy tez WYDATKI !!! Nie tylko Wy je macie....!!!! Nie mozemy Wam dawac,dawac,dawac........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty kobitko nie zapominaj
ze masz meza,ktory cie wspiera w opiece nad dzieckiem.I jeszcze jedno .To nie ty dajesz .Ojciec daje na dziecko,wlasne dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja o konkretach
kobitka a ile ten twój daje na dzieci że za taką wykorzystaną się uważasz? Na ile dzieci i w jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie 300 zl
i dlatego bidula tak placze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj kobieto36
NIE MUSISZ NIC MI DAWAĆ. JA OD CIEBIE NIC NIE CHCĘ. ANI MOJE DZIECI. TO OJCIEC DZIECKA MA ZOBOWIĄZANIA NIE TY. Więc ty sobie pracuj na swoje dzieci, a on niech pracuje na swoje. Chyba to jasne. A jeśli z rozpędu tobie już zdążył zmajstrować jakieś - o ile to w ogóle był on - to przecież nie powinnaś się od nikogo domagać pieniążków na to dziecko. Bądź honorowa jak każesz nam być. Sama zadbaj. Bo przecież wiąż powtarzasz że ojciec ma obowiązki wobec dzieci. Więc ma - wobec swoich prawdziwych i pierworodnych,. Chyba jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Wszystkie dzieci są tak samo równe. Jednak ex powinny pamiętać ,że ich dzieci nie są pępkiem świata.Przy tym też nie powinny robić z nich parasola ochronnego dla siebie -wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd jest wtedy
jak ojciec na dzieci swoje nie chce płacić .To jest dopiero wstyd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka 36
..,,nie powinnaś się od nikogo domagać pieniążków na to dziecko.'' Niby dlaczego mam nie domagac sie pieniedzy na nasze dziecko (Pewnie,zeby Wasze wszystko zgarnialy...buhaha)..? Zyjemy razem,jestesmy rodzina...Moze nasze dziecko nie jest ,,PRAWDZIWE..''??? HA HA HA Co za BZDURY. Nasze dziecko jest jak najbardziej zaplanowane i wyczekane.:) Moze Ty nie wiesz (jak wyzej do mnie piszesz)z kim Ty ladujesz w lozku.,co ? Ja sobie nie wyobrazam ,ze matka moze nie wiedziec czyje jest jej dziecko.? Moze Ty nie wiesz z kim masz dzieci.? Moze trzebaby tym dzieciom Bylych zrobic Testy na Ojcostwo.? Tak,tak..Wy to jestescie te Swiete,co nie zdradzaly swoich mezow...ha ha,a potem do kogo pretensje,ze malzenstwo sie rozpadlo.? Do nowej..? PRZY DOBREJ ZONIE MAZ ZOSTANIE.:)TAKA JEST PRAWDA.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobitka 36
ty sie schlalas od rana? czy nacpana jestes? :D:D:D bo twoj post to sie kupy nie trzyma, jakas rozchwiana emocjonalnie kobitko jestes :D :D :D oj, cos nie gra w zyciu, gdzies emocje trzeba wyladowac :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to przy
tobie napewno nie zostanie buhahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka 36
No tak, nic Wam nie zostaje jak interpretowac moj post po swojemu....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka 36
Juz nic Wam do glowy nie przychodzi...??? Najpierw jedna mi zarzuca,ze moze nie wiem,czy dziecko nasze jest napewno meza...potem,ze nachlana lub nacpana jestem... Ej ,w jakim Wy towarzystwie sie obracacie,ze takie mysli Wam do glowy przychodza ??? Nie przyjdzie Wam do glowy,ze mam dzieci dookola mnie.? Milej niedzieli Wszystkim.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhmmm
a co powiecie o mamusiach ktore pozucaja rodziny i wtedy ojcowie wychowuja potomstwo a o alimenty tez niemoga sie doprosic , bo niestety tez tak bywa ja jestem takim dzieckiem i ta 2 kobieta mojego ojca dala mi wiecej uczucia niz matka mojenu ojcu tez bylo ciezko w zyciu bo znalazl sie w sytuacji gdzie musial wszystko pogodzic ,prace i wychowanie 2 latka czyli mnie mama ani raz nie dala kasy a mieszkala doslownie 20 km od nas nie mowiac juz o odwiedzinach dzis jestem prawie dorosla osoba i dziekuje mojemu tacie za wszystko i jak mnie wychowal i uwazam ze nie wszyscy ojcowie sa zli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrana
Nie pij juz kobitko. Musisz byc trzezwa zeby pilnowac dobrze pieniedzy twojego meza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka miałaś odpowiedzieć
na pytanie ile twój płaci alimentów na swoje dzieci z byłego związku. Ijeśli piszesz że masz prawo domagać się od niego kasy na wasze dziecko to czego się drzesz jak ta druga matka domaga się na ICH dziecko? Tobie wolno, twojemu się należy a ona ma się unosić honorem żeby dla ciebie więce zostało? I wyobraź sobie, że w wielu byłych małżeństwach dzieci również były planowane i oczekiwnane. Przez oboje rodziców. Mieści ci się to w głowie?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zaraz zaraz
Moze trzebaby tym dzieciom Bylych zrobic Testy na Ojcostwo.? A czemu tylko byłych? Jak wszysstkich, to wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja o konkretach
kobitka a ile ten twój daje na dzieci że za taką wykorzystaną się uważasz? Na ile dzieci i w jakim wieku? Oppowiedz kobieto zamiast pyskować na każdego. Jakiez to kokosy twój płaci na tamte dzieci skoro piszesz co.s takiego? "Nie mozemy Wam dawac,dawac,dawac........" Ileż to miesięcznie twój "traci" na te " błędy przeszłości', jak to malowniczo określiła dzieci z byłego małżeństwa jakaś pipa wredna na jednym z tematów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla takiej jak ona
i złotówka to za dużo. Dawać...jeden złoty, dawać....dwa złote, dawać...trzy złote i na tym sie dawanie kończy bo ją krew zalewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te kobita36
piszesz: ".,,nie powinnaś się od nikogo domagać pieniążków na to dziecko.'' Niby dlaczego mam nie domagac sie pieniedzy na nasze dziecko" BO TO DZIAŁA W OBIE STRONY. MY MAMY I PRAWO I OBOWIĄZEK DOMAGAĆ SIĘ ALIMENTÓW NA NASZE !!!!! DZIECI. ZROZUMIESZ TO WRESZCIE? WZIĘŁAŚ FACETA Z PRZESZŁOŚCIĄ, ON PONOSI KONSEKWENCJE. A TY.......... SKORO CHCIAŁAŚ UŻYWANEGO, MASZ DWA WYJŚCIA: ALBO SIĘ POGODZIĆ ŻE CZĘŚĆ DOCHODÓW TEN PAN MUSI ODDAWCZA ALBO ODEJDŹ, I WTEDY BĘDZIESZ PO TEJ SAMEJ STRONIE CO MY TERAZ. JASNE?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda czy fałsz
Pani pisze: "Tak,tak..Wy to jestescie te Swiete,co nie zdradzaly swoich mezow...ha ha,a potem do kogo pretensje,ze malzenstwo sie rozpadlo.? Do nowej..?" Proszę pani. Nie zdradzałam i nie zdradzam. Ale pani się ujawniła. Pani zdradza. Dla pani jest nie do przyjęcia, że można nie zdradzać? Że małżeństwo się rozpadło, bo to właśnie mąż zdradził? Przecież jest z panią, więc swoją żonę i dzieci dla pani, z pani powodu zostawił. Pani się puknie w swój pusty łepek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tegogskgjasdgsajd
do: nienasycone sa tylko nowe babsztle..: wspolczuje ze masz takiego chooja ojca co jest : NIEUDACZNIKIEM KTORY POTRAFI TYLKO NAROBIC DZIECI A JUZ O NE ZADBAC NIE POTRAFI :D biedne dziecko z ciebie, poskarz sie na mamusie leoiej ze niewlasciwie nogi rozkladala, ze musial sobie inna znalesc, w mamusi poszukaj przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzebabyło mysleć
zanim związałeś się z facetem z dzieckiem. Nie ważne co robi matka czy jest leniwa czy nie....TO SĄ JEGO DZIECI i ma obowiązek dbac o ich przyszłosć i na nie płacić tak żey niczego im nie zabrakło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyzejjjj
a ty poszukaj jej w sobie zawistna babo,jad ci sie z gaci wylewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyzejjjj
to bylo do tegogskgjasdgsajd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka 36
To nie temat.Pisalam juz,ze poznalam go kilka lat po rozwodzie. Ludzie co Was tak iteresuje ile kto komu placi.... Mieszkamy wszyscy zagranica,wiec nie w zlotowkach.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×