Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ***** lega *****

Jeśli kogoś kochasz, puść Go wolno. Jeśli wróci - jest Twój. Jeśli nie to znaczy

Polecane posty

Gość ovieczka mądrze prawi
ovieczka pisała już jakiś czas temu - żadnych kawek, spotkań z byłym, albo wraca z konkretnymi deklaracjami, albo wcale tego się będę trzymać i Wam też radzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovieczka mądrze prawi
''potem on znów zniknie na miesiąc a Ty zostaniesz z niesmakiem do siebie" w tym tkwi sęk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie Kleopatra
przyjechał,ogrzałam zupę,własnie je.Gada cos z dziecmi...czekam na ciąg dalszy wieczoru,wpadłam na chwilke i zmykał zeby nie powiedział ze go unikam...he he.Buziaki dziewczyny i spokojnej nocy.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''potem on znów zniknie na miesiąc a Ty zostaniesz z niesmakiem do siebie" w tym tkwi sęk-i takie zachowanie to męskie kurestwo:O o klopatra ,ale cosik chyba humorek dopisuje?????he he trzymaj się kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovieczka mądrze prawi
"takie zachowanie to męskie kurestwo " większość z nich to męskie dziwki a byłemu nie raz mówiłam że jest kurwiarzem po co mi to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) po prostu stolica:D nerwy mnie pobierają,bo wieczór pełną para😭 !!!!!!!właśnie w tej chwili ta świnia się odezwała.oto co napisał Jak mały?co robicie?ja jeszcze w pracy... klnąc mi się chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovieczka mądrze prawi --------no no.zgadza sie.matko dziewczyny jak byscie znały trochę faktów z mojej przeszłości odnośnie byłego to nie wiem czy mogły byście spokojnie spać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovieczka mądrze prawi
skąd ja to znam - pisze by pisać, nieważne co, ważne żeby nie były to konkrety dotyczące sytuacji między Wami penelopee, nie pozostaje nic innego jak nie odpisywać, jak zależy to w końcu zadzwoni lub przyjedzie, a wtedy pozostaje zachować twarz pokerzysty, po co draniowi ułatwiać życie, on doskonale wie, na co Ty czekasz i czego oczekujesz ale nie zrobi tego, bo mu tak WYGODNie lub innej mu się zachciewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymajcie sie ciepło..mój sie nie odzywa..od wczorajszej nocy nic..Sobota wieczor a ja siedze i mysle o nim..sciagnełam książkę pt. "Nie zalezy mu na Tobie"..podobno ma pomoc kobietom zrozumiec zachowanie facetów hmmm...ale jestem pozamiatana..miłego wieczoru wszystkim..ide sobie poczytac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana---ze skrajności w skrajność.jak ja kocham to uczucie:O raz wesoło,zaraz smutno,później żal i to wkurwienie. jedno drugie przeplata. dajcie troche siły zebym wytrwała w postanowieniu i mu nie odpisała. w dobrym momencie napisał,czyli kiedy nie eczę i rozpaczam tylko-beznadziejnie -się czuje. urodziłam sie tu i przyzwyczajona jestem.duzo plusów ,ale i kupa minusów życia w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisz.Bo to będzie znaczyło że jesteś słaba penelopka.wiem że go kochasz ponad zycie, i wlasnie dlatego tego nie rób.im więcej mu obojętności wykarzesz tym lepiej dla tego układu.nic na siłę.niech sam zrozumie.a jesli nie zrozumie co traci to niech spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecuję nie odpisać.zawsze łajzie odpisywałam.nawet wczoraj jak zapytal o dziecko.a on mnie kurwa tak załatwił chuj jeden!:Opierdolony:O wściekła jestem. jejku,zobaczcie sobota wieczór.....a my tu swoje żale wyrzucamy,zamiast życ-normalnie życ!brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana---tak myślę,ze ten Twoj też Cie nieźle urobił.wczoraj zafundowal miły dzień,spokojna noc a dzisiaj co???zostawił samą sobie. pewnie gdybyś miała to wcześniejsze podejście to inaczej byś zareagowała,reagowała na to wszystko?ale zobacz jakie to głupie---jak facet sobie coś ubzdura ,w sensie zachowuje się tak a nie inaczej to wszelkie reakcje kobiety ,takie nie po jego myśli- olewa zazwyczaj totalnie.czyli ty reagujesz a on nic.ty reagujesz a on cisza.ty reagujesz wyjdzie awantura a później wszystko na ciebie zwali. zesz,ale to bez sensu dlaczego oni tak robia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja już nie reaguję.on jest facetem.on ma mnie zdobywac.nie to nie.ja poczekam.miesiac, dwa, ale nie dluzej...wtedy zrozumiem, że nie warto! Nie wiem, może jest zajęty, może chce przemyslec, ok, dlatego sie nie odzywam...rozumiem.ale dzisiaj już i tak sie nie dodzwoni do mnie:O to pewne...moze jutro!W poniedziałek mam nadzieję, że się miniemy na uczelni. I tak do weekendu... Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×