Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Iza*.

Jakiej firmy obuwie polecacie ?

Polecane posty

Gość Iza*.

Chcę kupić kozaczki pod uwagę biorę buty w cenie 100 do 500 zł. Jakie polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatt albo Pollini, tylko się w 500 złotych nie wyrobisz, chyba, że po sezonie. Zresztą za 5 stów, to ciężko buty zimowe kupić.... A jeśli chodzi o Ryłko, to jestem w szoku... dwie pary czółenek i strzał w dziesiątkę. :) Zimowych jeszcze nie kupowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza*.
Czy ktoś wie ile te kozaczki i botki kosztują.. Z nowej kolekcji Anji Rubik dla quazi..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam rylko, teraz bede w nich chodzic 3 sezon, sa ok, nic sie znimi nie dzieje kiedys jak kupilam kozaki z baty to po 2 dniach odpadl mi obcas, po wymianie na drugie, po 3/4 dniach znowu odpadl mi obcas i wiecej kozakow tam chyba nie kupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza*.
A jakie miałyście doświadczenia z firmami: Kazar Gino Rossi Venezia Quazi Prima Moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza*.
Miałam buty z Venezi , z Prima Mody i z Gino Rossi. Same pozytywy.. Tylko w wygodnych bucikach z Venezii (półbuty sportowe ze skóry, i mokasyny) niestety w tych butach zawsze farbują ich wkładki. Stopy i skarpetki (stopki) miałam całe pomarańczowe,niezbyt miły widok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o venezii czytalamn niepochlebne opinie, chociaz poluje na jedne buty ale szkoda miw ydac 4stowy jesli sie rozwalala po 2 miesiaacach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza*.
Ja w takich złotych sandałkach z venezii za 300 zł przebiegałam całe lato,super wygodne i wytrzymałe bo naprawdę często je nosiłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza*.
Wiesz co to jest tak : poczytałam trochę na necie... i o każdej firmie z tych wyżej wymienionych przeczytałam niepochlebne opinie zwłaszcza o Gino Rossi Quazi Prima Modzie... że to szajs robiony w chinach i śmierdzą chińskim klejem i gumą. Moja kuzynka ma strasznego PECHA z Kazarem. Buty drogie, bo rok temu śliczne kozaczki to wydatek z rzędu ok 600zł i tak przez zimę kupowała 4x kozaki i 2x botki i zawsze coś,odklejają się... pękają... jedyny plus to to,że Kazar nie robi problemu z reklamacją. Zwrot pieniążków . Tylko,że ja jak upatrzę sobie fajne buty to chciałabym trochę w nich pochodzić a nie jeździć do sklepu (mam 60 km do Kazara) z reklamacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfvhi686
Polecam venezia gino rossi prima moda ryłko tez ma dobra buty ale kompletnie niepodobaja mi sie ich modele obowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeeaaaa
widze ze wam sie powodzi mnei nei stac na takie dorgie buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam takie firmy jak : Unisa, Peter Kaiser, Audley, attilio giusti - kozaczki kosztują dużo ale przechodzisz w nich minimum 2 sezony - gwarantuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakochana jestem w butach Converse'a :) Ale poza tym, lubię też Tommy'ego Hilfiger'a czy wspomnianego już wcześniej Ryłko. Bardzo bogatą ofertę markowego obuwia znalazłam na eobuwie.pl, zastanawiam się nad kupnem butów HD takich w stylu emu, ale nie wiem czy to cudeńko takie wygodne, na jakie wygląda...nosił ktoś z Was może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza*.
Na e-obuwie też często zaglądam,ale jeszcze nic nie zamawiałam. A Ty "Miodowocynamonowo" kupowałaś już u nich ? Jak jest z reklamacjami np ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marycha żona zbycha
wojasa polecam nie są może za tanie ale sie super noszą i trzymają długo i nie odgniatają (ryłko olip syrena np zeszły na psy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_***K
Jak dla mnie to Venezia- rewelacja, nic mi się z butami nie dzieje. Kupuje Venezię już od dobrych kilku lat. Różne-baleriny,sandałki,klapki,półbuty, mokasyny,botki,kozaki i wieczorowe. Tylko rzeczywiście niektóre trochę farbują (półbuty ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ja polecam
Simple albo D&G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasdadas
Riecker -wygodne ak kapcie. clarks - wygodne i eleganckie ecco no i czasami salamander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazara nie polecam
po miesiącu buty się rozlatują :( a kosztują często od 400 zł do 60 nawet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie dziewczyny
podniose troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wowmmmmmmmmmmmm
Ja bardzo lubię Batę... Jakieś 6 par już tam kupiłam. Z jakością bywa różnie, bo też i ceny są różne. Moje ukochane czarne balerinki całe czas się super trzymają, w kółko w nich chodziłam przez kilka miesiący, ale farbują stopę trochę (na pięcie, bo się trochę ociera). Z sandałami letnimi sportowymi miałam problem-- jasna różowa skórka, bardzo delikatna... mimo zakupu impregnatu szybko straciła kolor, zrobiła się bardziej szaro-beżowa :/ Poza tym z jakością ok. Kilka dni temu kupiłam sobie botki z jakimś patentem w podeszwie-- kocham je!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wowmmmmmmmmmmmm
ps. a botki moje 299zł kosztowały. Do 500zł jakieś kozaki na zimę na pewno dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×