Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość HAKÓNA
Siemka LA :) lubimy takie kawałki i owszem lubimy....:) a skąd żeś sie tu wzieł.....? :) no w każdym razie ośmielam się powitać w imieniu .....nieobecnych:( ALE!!! jeśli jesteś li tylko aby przykrość sprawić......................... to ja passsssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *LA*
witam :-) przykrość ? jestem tu tylko duchem i na chwilę , do nikogo nic nie mam, lubię takie utwory. Ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Zwróć proszę uwagę że ów gościu:) nie gra ON dyryguje........:) i fakt! dobry jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Dziwnie znajomy jesteś............. muzyka orzesz Ty! :) i tańce........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Andrzej gdzieś zgubił się..... a Gniewko........????? Delfina choć oko puściła.. a reszta??? sama dryfujeee no!! LA jest jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *LA*
taaaaaaak? ty także jakoś znajomo mi wygladasz:D nie grasujesz jeszcze gdzieś...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Chyba Ty grasujesz!!! uważaj!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *LA*
tu akurat masz rację upolował bym coś słodkiego:-) jakieś słodkie ciasteczko, najlepiej z niespodzianką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Sie tematy Panu pomyliły......... see you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrego wieczorku, z uśmiechem witam radosne mam nadzieje twarzyczki;) a podroczę się trochę, bo umnie leży jeszcze trochę śniegu, ha:)...hej Hakunka, Delfinko a może doczepimy do nart - wrotki i na stok jakiś by się poszło:)...uch, ale byłby to zjazd...wręcz nowa dyscyplina sportowa, a w moim przypadku z przytulniem się do drzewa i w dół dopiero:) 🌻 http://www.youtube.com/watch?v=dk_egKybMhc&feature=PlayList&p=2BA9048BA1DE48C1&playnext=1&playnext_from=PL&index=24 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrego wieczorku, z uśmiechem witam radosne mam nadzieje twarzyczki;) a podroczę się trochę, bo umnie leży jeszcze trochę śniegu, ha:)...hej Hakunka, Delfinko a może doczepimy do nart - wrotki i na stok jakiś by się poszło:)...uch, ale byłby to zjazd...wręcz nowa dyscyplina sportowa, a w moim przypadku z przytulniem się do drzewa i w dół dopiero:) 🌻 http://www.youtube.com/watch?v=dk_egKybMhc&feature=PlayList&p=2BA9048BA1DE48C1&playnext=1&playnext_from=PL&index=24 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIE MANKO WSZYSTKIM🌼Sorki,że tak późno,ale wczesniej nie dało rady.....Hakóna jezeli nie śpisz jeszcze daj znak życia....plis:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gniewko na stok a pewnie,że bym poszła....wiesz na czym się dobrze zjeżdźa... na worku wypchanym sianem...jeździłeś tak kiedyś....tylko nie próbuj ze stoku co najwyżej z małej górki......:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×