Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miskaa78

Dr Broma

Polecane posty

ja robiłam botox na kurze i lwa na kurze super na lwia nie zadziałał..teraz przy okazji cycuchów zagadam moze mi cos wstrzyknie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam do tej pory drobniejsze rzeczy typu wlasnie lipoliza, wypelnianie doliny łez juvadermem ogolnie to wciaga takie poprawianie urody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sigila, Ty masz 23 lata? zgodnie z cyferkami w nicku :) robiłaś dolinę łez? ja się zastanawiam, czy to co u mnie jest pod oczami to dolina łez czy coś innego ;) a jak czytałam w necie to w tym wieku podobno za wcześnie poprawiać :o u kogo się ostrzykiwałas i jaki koszt? :) Misia, wstrzykuje Bromek w zmarchy, któraś z dziewczyn coś u niego ostrzykiwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale doline łez sie wypełnia niezależnie od wieku :) mailowałam z dwoma lekarzami i pisali mi ze nie ma zadnych ograniczen wiekowych,chodzilo mi o wypelnienie dołów pod oczami i likwidacje cieni a nie zmarszczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio onawszpi sobie bruzdy wypełniała..a ciekawe co wymyśli mi na lwa bo wyglądam jak wiecznie zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, a ja czytałam na jakichś forach (w tym jednym bardzo mądrym ;) ) że jednak wiek ma znaczenie w tej kwestii... dobrze, że piszesz że nie ma :D napisz kochana (jeśli nie chcesz tu pisać to na maila podeślij) jakiś namiar na swojego dr i cenę, może zamiast lipolizy polików sobie dolinę zrobię.. :P bo z tą lipolizą trochę się waham.. mam takie śmieszne ćwiczenia "przeciwzmarszczkowe", może odgrzebię z kompa i poćwiczę :D zamiast tego odsysania polików samo by się spaliło hihihi :P Misia, no własnie.. coś dr pewnie wymyśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięć stówek za doliny..? ekstra! dzięki za namiar :D mój domowy budżet Cię znienawidził w tym momencie hihihi :D jeździłam dwa lata temu do łodzi na depilację laserową, teraz znowu będę wracać tam hihih :D a powiedz, czy po tym zabiegu się wygląda normalnie? można się ludziom pokazać? ;) ja mam ćwiczenia LouLou (nie pamiętam jej nazwiska), nazywają się "ageless if you dare" ;) fajne, naprawdę jak się zrobiło zestaw tych ćwiczeń to pyszczek bolał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja sie zastanawialam lodz czy warszawa ale roznica w cenach jest ogromna, na depilacje tez sie szykuje, to po cyckach ja bralam rutinoscorbin przed zabiegiem, ta babka mi tez mowila o jakims kremie ale kurcze zapomnialam nazwy, w kazdym razie nie wygladalam zle po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała jeszcze nosek i usta :) ale za jednym razem, ale to dopiero za 2 lata chyba:( Podoba mi się permament na oczach, ale nie wiem czy to dla mnie.. Sami Ty masz? bo wydaje mi się, że kiedyś czytałam, że masz:) Bolało? bo ja się boje tego bólu? A permament potem zejdzie? czy nigdy nie schodzi do końca? i kusi mnie depilacja laserowa, ale do Łodzi mam daleko, poczekam może stanieje w innych regionach.. A używacie kremy na zmarszczki? kremy pod oczy? Macie jeden krem, czy osobno na dzień i na noc? Jakie używacie? Aha, i jeszcze chciałam zapytać o celulit? Jeżeli macie to jak z nim walczycie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kreseczki :) strasznie się dygałam, żeby nie były za mocne, za ciemne, za jakieś.. w ogóle wcześniej nie malowałam górnej kreski, a teraz kurcze przyciemniłabym i pogrubiła je :) robiłam w lutym, na razie się trzyma, ja się przyzwyczaiłam i teraz już mniej je widzę :) dlatego chodzą za mną grubsze troche, ale nie za bardzo, żeby nie zamykać oka, bo takie przekombinowane też nie wygladają dobrze.. bolało znośnie, dolna bardziej. miałam znieczulane jakąś maścią czy czymś (nie emlą) i dawało się wytrzymać ja jakoś nie bardzo wierzę w te wszystkie kremy przeciwzmarszczkowe.. obiła mi się o uszy lewoskrętna witamina C (chyba jeszcze ta pani dr od depilacji laserowej mi o niej wspominała, i o retinoidach itp, że tak naprawdę to to działa, a nie te kremidełka w których w zasadzie niewiele jest tych aktywnych składników).. zamówiłam wczoraj jakiś preparat z nią.. liczę ze prewencyjnie wystarczy na razie.. pod oczy nie mogę się zmusić do regularności.. używam czasem oleju jojoba, czasem masła karite, czasem jakiegoś kremu ze świetlikiem, roznie.. zaczęłam smarować okolice oczy blokerem do opalania (bo na razie raz na 2-3 tyg opalam buźkę w solarce :O ) nie mogę się przekonac do codziennego stosowania filtrów :o nie wiem, nie przekonuje mnie to, szczególnie zimą gdy zachmurzenie jest duże.. muszę o tym więcej poczytać ;) cellulit.. brrrr 😡 idę zaraz go zmasakrować jakimś pilingiem i masazem, dobrze że mi przypomniałaś hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie tak samo jak samanta-do solarium pod oczy bloker, krem to nivea soft bo ma witamine e a to przeciez zrodlo mlodosci ;) i bardzo wazne jest samo nawilzanie co do wit c to niektore dziewczyny pod oczy smaruja kroplami z wit c dla dzieci, zapomnialam nazwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na cell i ogolne ujedrnienie chodze na elektrostymulacje + pomopa valu electro cos tam, taki silny masaz prozniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam właśnie serum z witaminą C (bo to ta lewoskrętna musi być! nie wiem czy do kropli dla dzieci dają tę lewoskrętną..?) na biochemii urody.. jeszcze o tych pomidorach pamiętam.. co Omega wspominała.. ale nie mogę się zebrać zeby wprowadzić w życie heh ;) Sigila, pomagają Ci na celluli te masaze vacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki na cellulit jest świetny peling z kawy(zaparzone fusy)oraz olejki eteryczne,dostepne w sklepach zielarskich geraniowy,grejprutowy,z kopru włoskiego do masażu,można się nasmarować i owinąć folią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przepis na to serum z kroplami to podobno opracowala wlasnie ta babka z biochemii urody, pani basia czy jakos tak, na wizazu to czytalam a ta pompa na cellu jest swietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ten piling kawowy nie pomaga.. :( stosuję, bo lubię te magagładkość skóry po nim, ale na cellu nie działa nic a nic olejku geraniowego chyba nie mozna używać jak się bierze antytabsy - tak w ramach ciekawostki ;) ja kupiłam właśnie te wymienione przez Becię i dopiero na ulotce się doczytałam takich informacji :) a kombinacji zapachowej tych olejków nie mogę znieść hihi niby trzeba cierpieć dla urody, ale.. wolę wściekły masaż gąbką Syreną hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego sie nie robi dla piekna :-) na szczescie nie mam cellulitu, ale u nas to chyba rodzinne. Moja mama tez nie ma, a i babcia jest wolna od tej przypadlosci :-) Wystarczy mi peeling na gladkosc, balsam i raz na jakis czas depilacja. Jestem naturalna blondynka i na nogach wloskow mam niewiele, a te ktore sa, sa bardzo cieniutkie. Natomiast co do innych zabiegow to rzeczywiscie razem z piersiami robilam przegrode i nie zaluje. Dziewczyny, w koncu moge oddychac pelnymi plucami :-) Co tam jeszcze .... aaaaa zamykalam naczynka na twarzy dwoma laserami. Efekt super. Wczesniej pokazanie sie bez lekkiego opudrowania twarzy bylo koszmarosem. Na nosie i brodzie mialam pare widocznych naczynek i mimo, ze bliscy mowili mi, ze widze je tylko ja (znacie to ;))) to i tak czulam, ze wszyscy sie w nie wgapiaja ;) Juz po pierwszym zabiegu cera odzyskala jednolita barwe :-) Jesli chodzi o kremy p/zmarszczkowe to w ich dzialanie nie wierze. Nie bo nie, tylko nie bo skora nie przepuszcza ich "dobroczynnych" skladnikow. Wszystkie zatrzymuja sie na naskorku, a problem zasadza sie w glebszych warstwach skory. Nie mniej, naskorek trzeba nawilzac i odzywiac, wiec kupuje kremy dobrych firm, ale o prostym skladzie, bez silikonow, parabenow i z minimalna iloscia konserwantow :-) Najbardziej lubie robione przez moja dermatolog :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te od dermatologów są najlepsze, najprostsze składy i najskuteczniejsze.. bo wiedzą co naprawdę działa ;) byłam kiedyś u takiego dziadka-dermatologa.. miał ze sto lat chyba ;) ale na twarzy zero zmarszczek, skóra jak u niemowlęcia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi oj gdybyscie wiedziały jakiego ja znam dermatologa..z pewnością nie wezmę od niej recepty na krem ale bardzo chętnie przyjmę skład na maila i też sobie zrobię o dobry pomysł w ogóle teraz zaczynam przypominac pizze z dodatkami okres plus stresik operacyjny i buzia usłana pryszczykami..grrrrr jak tu przeżyć te 10 dni i nie zwariować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, zostalo Ci ostatnie odliczanie :-) Super! Zawsze myslalam, ze nowe piersi to takie nic ... ale ... ale Kochana mylilam sie absolutnie :-) Jakie tam nic ;) To super sprawa, a do zgrabnej sylwetki wrecz niesamowite dopelnienie :-) Bromowe dziewczyny raczej zgrabne i szczuple sa, wiec tym piekniej wygladaja z nowym, pelnym biustem :-) BTW nie wiem czy zdolam dotrzec na 6 czy 7 listopada. Mamy pokazy mody we Wrocku i cos czuje ze mnie tam wysla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samantha ja wlasnie znalazłam ten Panache Inferno ale pisze, ze to push up http://cgi.ebay.co.uk/PANACHE-SEXY-INFERNO-M-WAY-WHITE-BRA-BNWT-30E-36E_W0QQitemZ400070376496QQcmdZViewItemQQptZUK_Women_s_Underwear_Design_2?var=&hash=item9bff1dcfa1 i zamowilam:| mam nadzieje, ze bedzie fajnie wypuklał cycki, bo potrzebuje taki:D A co do poprawiania...ja napewno usta:D i kiedys cycki, wymieniam na okrągłe! Ps. co polecilybyscie dla kobiety ws rednim wieku (dokladniej mowiac mojej mamie) jako pierwszy zabieg odmladzajacy, bo ja sie nie znam? Powieki? Bruzdy? Bo lifting taki przerazajacy dla mnie...u kogo i za ile takie zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nawet mi nie mów, przecież obiecałyście do mnie przyjść..!!! ja sie nie zgadzam i już niech wyślą kogoś innego ja bym chciała nosek i usta jeszcze ale to może kiedyś.. Karolka dobrze ze zamówiłaś jak się wydaje że będzie spełnial swoje zadanie to tak będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska jeszcze troche i sama bedziesz buszowac po necie:D ja niestety nie wpadne, troche daleko mam:P a Omega i reszta skad jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×