Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julka75

razem raźniej - odchudzanie

Polecane posty

Na pierwszej stronie onet ( życie gwiazd ) jest zdjęcie Mel B zobaczcie : Mel B zachęca do wytańczenia zgrabnej sylwetki .:) My zaraz wyjeżdżamy na obiad do rodziców a potem idziemy do tego kina więc zajrzę wieczorem albo jutro. Miłego dnia LASKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka86
heheheh no to ja jestem dobra v_doti_v mi sie twoje rady dzis nie przydadza...hehheeh wlasnie wstalam:P od dzis dieta norweska. dzis wyjatkowo zaczne od 13.30..pewnie nic sie nie stanie potem zjem 0 15.30 a na koniec o 18.00:) u mnie pada snieg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka to tez masz dar do spania, to o ktorej sie wczoraj polozylas?? chyba pozno co?:) jestem ciekawa Doti jak ten film, czy spodoba Ci sie. Daj znac:) A ja na obiad zjadlam makaron z serem bialym i troche zoltego. Pozniej 1 michalka-co by mi sie lepiej uczylo:) I zaraz zjem sobie jogurt. Slaba sie troche czuje, ale to od tej nauki zapewne-bo dawno sie tyle nie uczylam:) teraz zrobie przerwe i sobie pomoce zrobie, zebym mogla jeszcze na cos innego liczyc, niz tylko na moja glowke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka86
o 2.00 :P jem wlasnie oststni posilek z diety norweskiej w 1 dzien.jest okei:) moze wejde jeszcze na rowerek:) dzisiaj. sie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis w sumie tez nie zjadlam duzo platki owsane miseczka i pietka makaron z serem i 1 cukierek michalek :) budyn instant troche glodna jestem, ale nie wiem co mam zjesc, na co mam ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka86
no ja tez jestem glodna ale jak mam zamiar isc do kuchni to ide do garderoby i pacze na te swoje jeansy i probuje sie mierzyc i uwierz mi od razu mi przechodzi ochota na jedzienie moj facet mowi ze jaks blada jestem......:) cos dzisiaj dziewczyny malo pisza moze zjedz marchweke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka86
mialo byc patrze :P ojej cos mi sie miesza.hehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkol
skorzystam z zaproszenia siubaska i was odwiedzam:) jak nie wiesz na co masz ochotę to lepiej nic nie jedz:) a jak na słodkie to może jabłko utarte z ryżem i miodem, lub daktyle i inne bakalie... a jak konkretne bardziej to twarożek z warzywkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOCHANIUTKIE ;) ja dziś na obiadek zjadłam gotowaną pierś z kurczaka z warzywkami nawet mi smakowało:) pewnie do czasu:P potem banan i 2 wafle ryżowe i mam z głowy jedzenie na dziś:) pije mnóstwo wody ale i tak jestem głodna i to bardzo (tak sobie tylko wmawiam że nie jestem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka86
a ja zrobilam sobie kawe bezkofeinowa z min iloscia slodzika i kropelka olejku vaniliowego....pomaga zawet sam zapach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi niestety zapach obiadu dzisiaj nie pomógł:P obraziłam się na wszystkich w domu że mi to robią i jedzą takie dobre rzeczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka86
faktycznie nie fair z tym obiadem...ja dzieki bogu nie mam takich przygod ale jak dla mnie najgorsze co moze byc to sama JA :P moje zachcianki:) ale ratuje mnie forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja też mam te moje zachcianki ;P najbardziej kocham frytki zawsze i wszędzie:( ale jak na razie muszę z nich zrezygnować! dzisiaj zakupiłam tabletki z zieloną herbatą może też mi jakoś tam pomogą:)na to licze.na całe szczęście że nienawidzę słodyczy bo wtedy była bym wszystko-chłonem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Myślałam, że to będzie bardzo udany dzień a niestety nie mogę go do takich zaliczyć :( Na obiad zjadłam udko kurczaka z sałata lodową skropiona cytryną :) (tu jest ok) Potem 3 kawałki ciasta!!! 😭 –tłumaczę sobie, że to do nauki bo milky way ma w sobie czekoladę :( Na kolację znaglam sałatkę z gyrosa – nie jest źle mogło być lepiej. No i na koniec 3 kieliszki wina :) przynajmniej trochę poprawiły mi humor. Ładnie wam dzisiaj poszło dziewczyny. Gratulacje dla każdej z osobna :D Oj te moje zachcianki :) mogę łączyć ciasto z ogórkiem kiszonym albo kapustą :P a najgorzej jest z frytkami w ogóle z czymś smażonym. No i tak jak napisała Kassiunia stronę wcześniej najgorsze są przyzwyczajenia i najtrudniej je zmienić :) Od jutra zamierzam wrócić do jogurtów i serków :) a w tym tygodniu zobaczyć na wadze 64 🌼 taki mam cel na najbliższe kilka dni :) albo się uda albo nie zobaczymy :) Uciekam dalej do książek bo nie mam weny żeby dzisiaj cokolwiek pisać. Miłego początku tygodnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello - Moje wczorajsze menu : 8.00 - pieczywo ciemne pełnoziarniste z wędlinką i pomidorem 11.30 - płatki owsiane (na mleku ) z rodzynkami,cynamonem, słonecznikiem i jabłkiem.Plus mandarynka 14.15 - filet z indyka ( bez panierki ), surówka z kiszonej kapusty 17.30 - w kinie do kawki pozwoliłam sobie na orzeszki nerkowca,żurawinę i ananasa w polewie czekoladowej ( kilka kuleczek). 20.00 - miałam w kinie jedną małą kanapeczkę z białym serem i papryką dla zaspokojenia głodu. Avatar - super !:) Ja też nie lubię filmów fantastycznych ale tu poszłam dla efektów specjalnych i 3d.Polecam bo opowiedzieć się nie da.:) Dz.H - nie przejmuj się.W weakend najtrudniej z dietą więc dziś już będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mogę się do Was przylaczyc? moj topik niestety z niewiadomych przyczyn umarł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczeta:) jestem kasiunia jak to mozna nie kochac slodyczy?? jeju wytlumacz mi, bo ja nie rozumiem tego:) przeciez slodycze sa taaakie pyszne-zazdroszcze Ci :) To co jest Twoim najwiekszym problemem, jakie jedzenie?fast foody? dziewczyna H-nie martw sie:) potrzebny jest cukier, szczegolnie podczas nauki:) dzis na pewno poszlo Ci lepiej,wiec zapomnij o wczorajszym odstepstwie:) zreszta pewnie juz dawno zapomnialas:) cel na pewno ujrzysz szybciej niz sie spodziewasz:) Doti-oo wiec jednak potwierdza sie,ze to dobry film:) wiec teraz dalas mi do myslenia,ze moze tez sie wybiore, bo tyle osob sobie go chwali:) tylko czy go jeszcze graja u nas:) kkkkkol- witaj :) dzieki za podpowiedzi, dobre na przyszlosc beda:) a juz nawet nie pamietam czym wczorajsza ochote zapsokoilam :) oliwka86- my na topiku nie pisalysmy baaardzo az tak duzo, jak co niektorzy na topikach, co chwile cos pisali :) bo tu zakies zajecie, uczelnia itp. ale na pewno sie pojawiamy kadego dnia , raz wczesniej, raz pozniej stad moze Ci sie wydawac,ze tak malo piszemy:) ale na pewno nasz topik nie umrze smiercia naturalna:) przychodzily juz leski,ktore chcialy zostac,ale po jakims czas konczyla sie ich kadencja:( ale my we 3 z dziewczynami bedziemy zawsze:) i oczywiscie mam nadzieje,ze Wy tez:) mloda15-witaj, pewnie ze mozesz:) jak sie odchudzasz??? :) w tydzien schudlas 3 kg?? jakim sposobem??? No ja dzis zjadlam tak: sniadanie 1,5 kromki z wedlina i serem i maslem 2 sniadanie-activia obiad-1 kotlet mielony i 3 ziemniaki, 1 nalesnik maly, usmazony na pateli bez tluszczu :) a co potem to jeszcze nie wiem,bo te moje plany sie zmieniaja czesto :) w ogole mialam dzis miec egzam i nie mialam go, wkurzylam sie, bo tyle sie uczylam, a tu lipa:( babka zawiodla, bo przygotowala zly test, nie z tego materialu co mial byc;/ czaicie?? to tylko sie chyba na mojej uczelni moze zdarzyc. I mam za tydzien. I jak tu sie nie denerwowac i znowu nauka w weekend, niby tylko powtorka,ale nauak:( buuu a teraz jak po obiadku codziennym relaks zasluzony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka86
siubasek ja wierze ze tak sie moglo stac na Twojej uczelni skoro na mojej to czasem nawet profesorowie sobie zapominali o egzaminie a ludzie czasem 6m km jechali na uczelnie tylko na egzam:) ja ise odlamamlam znajomi powiedzieli ze przytylam:((((((( ja dzis zjadlam 2 jajka i grejfruta o 10.00 i 0 15.00 a potem mam zjesc mięso wołowe, pomidor, seler naciowy, ogórki i inne warzywa, kawa lub herbate wiec zrobie sobie wypasiona kolacje a potem pojde na spacer. musze to dupsko swoje ruszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kolejny dzień prawie za nami :) czas tak szybko leci (:P wzięło mnie na refleksje :P) Za mną dwie buteleczki kefiru (jak na razie nie mogę bez nich żyć) i sałatka z gyrosa (praktycznie sama pekinka). Macie racje zapomniałam o wczorajszych grzeszkach i dzisiaj zaczęłam nowy dzień :) jestem zadowolona chociaż brzuszek jakiś większy się zrobił (pewnie po weekendzie). Usłyszałam dzisiaj w sumie miły komplement, że jestem strasznie chuda i mam małą dupkę :P (ciekawe w którym miejscu). Poza tym rano trochę się załamałam. Kolejny stanik jest na mnie za duży w miseczce 😭 a ja nie chcę tracić moich piersi!! lubię duże „D” :D Doti zachęciłaś mnie do tego filmu. Również słyszałam kilka pozytywnych opinii. Tylko zanim trafi do mnie do kina to pewnie marzec będzie :D Mloda15 witaj :) zapraszamy, zapraszamy :) Powiedz coś więcej, na jakiej diecie jesteś? No i oczywiście co zrobiłaś, że tak szybko schudłaś? Siubasku masz racje my zawsze tutaj będziemy :) (przynajmniej ja się postaram :P chociaż wiadomo, nie zawsze jest czas żeby cokolwiek napisać) To nieźle wrobili was z tym egzaminem. U mnie też raz tak było. Na szczęście my wykorzystaliśmy ten czas „po studencku” :P:P Oliwko nie czujesz się głodna na tej diecie norweskiej? A jak z przemiana materii? Aha kupiłam dzisiaj skakankę także znowu zamierzam się ruszać (a przy skakaniu znowu biust mi spadnie :() Wyczytałam wczoraj na konkurencyjnym forum, że nie powinno się skakać na skakance codziennie. Po pierwsze bardzo rozbudowujemy sobie łydki a po drugie szkodzi stawom. Najlepiej jest skakać 3 razy w tygodniu albo na przemian z hula hop. Ciekawe ile w tym prawdy – a hula hopem nie umiem kręcić! Buuu I jeszcze jeden wniosek (proszę o wasz komentarz w tej sprawie). Skoro śniadanie jest najważniejsze (dla „ruszenia” materii) oraz ostatni posiłek powinien być 2h przed snem – nawet jeśli idziemy spać o 24 (bo inaczej materia się spowalnia) może będę piła rano przed wyjściem do pracy oraz zaraz przed snem szklankę soku marchewkowego? W sumie jest gęsty więc chyba mogę go uznać za posiłek. Co o tym myślicie? Przynajmniej będę miała ciemniejszą karnację od marchewki :P:P Czy cos mnie w Majce ominęło? Tv zajęte i nie mam gdzie oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka86
dziewczyno H no w sumie nie chodze glodna co najwyzej czuje niedosyt slodkosci ale jak mnie co s takiego bierze to robie sobie kawe bezkofin z olejkiem vaniliowym, cynamonem i troszke slodziku 1 tabletka i mi pomaga:) Tez ogladam Majke....dzis sie dowiedizalam ze Ta Ola zona tego co sie w nim Majka kocha usunela kiedys ciaze w ktorej byla z nim:) Dla mnie najgorszy jest brak slodkiego, zdalam sobie sprawe ze jestem uzalezniona od slodkiego, uwierzcie mi dziewczyna potrafilam i jadla codziennie 1 soliczek 350 ml mleka taka wersja karmelu, czy toffi do smarowania chleba.W 100 g 450 kcal wiec bylo ze mna zle wiec .jak policzylam ile bym zrzucila w ciagu roku przez samo odrzucenie slodkiego to byscie sie zdziwily:) Mam nadziej ze dotrwam, zle sie czuje w tej wadze, w chwilach slabosci ide przed lustri i wszyskie zachcianki mi przechodza. Dziew H tak piersi to duza strata ale ty masz D a ja male C:P i mi tez pierwsze leca..coz jaks cene trzeba poniesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz coś o mnie bo chciałyście więc tak : 04.01.2010 było 79kg 11.01.2010 76,1 18.01.2010 74,9 Mam 160 cm wzrostu Nie stosuję jakiejś konkretnej diety . Staram się jeść mało , a często i o tych samych godzinach . Śniadanko jem 7.30 II śniadanie o 10.30 Przekąska 13.30 Obiad: 15.00 Kolacja: 18.00 Tak w tygodniu od pon do pt jem . A w weekendy sob i nd. zamieniam miejscami obiad z przekąską :) Jem wszystko tak na prawdę , bo wszystko jest dla ludzi prawda? :) Teraz sobie chodzę na siłownię ,bo mam karnet. 2 godzinki dziennie jestem na siłowni W tygodniu ćwiczę wieczorkiem 30 min na rowerku brzuszki i a6w . a6w mam dziś dzień 5 ; ) Na obiad jem tak ,że jak wszyscy jedzą ziemniaki to ja je zastępuję kaszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta:) ja mam chyba obsesje na punkcie jajek na śniadanie:)znowu je zjadłam z chlebkiem razowym a tak mi się nie chce jeść tego śniadania że szok a na obiadek gotowana kasza na kostce rosołowej-nie pytajcie jak smakowało bo mi tak smakowało że zjadłam pół miseczki i podziękowałam:P na kolacje sałatka z pomidorków i na dziś koniec :) też się martwie że mi się zmniejszy biust a tak go lubie:D Siubasek uwierz mi że na prawdę nie lubie słodyczy jest tylko jeden dzień w miesiącu przed okresem kiedy mój organizm chyba potrzebuje wtedy kostka czekolady i mam spokój:)u mnie fast foody ponad wszystko ale na razie nie mam padaczki na ich punkcie na całe szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka86
kkasiunia ja tez uwielbiam jajka, dlatego jestem na diecie norweskiej:) jutro zaczynam 3 dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna H- Doti chyba nawet zamiescila artykul,ze sniadanie powinno sie sie zjesc max godzine po wstaniu. Wiec jak wstajesz o 8 to do 9 sniadanie zjesc. I najlepiej cos pozywnego, co bedzie trzymalo Cie przez 2 h przynajmniej A szklanku soku myslisz,ze da Ci energii?? A jedzenie przed spanie to na 3 h przed polozeniem sie-ja tak slyszalam. Wiec jak spac idziesz o 24,to do 21 zjesc mozesz:) Ja Majke ogladalam niby, razem z pisaniem na kompie pracy i nawet nie wiem,co sie tam dziala,bo nie skupialm sie na filmie:( tylko slyszalam cos,ze poszla do przychodzi i chciala z kieronikiem gadac o jej ciazy :) A z ta skakanka,to nie wiem jak jest. Ja kiedys skakalam co dzien i bylo ok. A hula hopem tez nie umiem krecic-hehe:) witaj w klubie:D Ale jak sie bedzie skakalo nie za dlugo,to mysle,ze bedzie dobrze. Ja skakalam kiedys dziennie po 1000 podskokow i bylam zadowolona,a na lydki nie narzekalam :) Dziewczyny bo cycki pierwsze leca jak sie chudnie. Moje staniki wszystkie tez sa za duze:( a tez mialam duuuze C, a teraz juz male C:) ale to dobrze,bo tamte byly za duze,a te sa fajne:) mloda15- no to w super porach jesz posilki. I ta silka 2 h dziennie-to jest wlasnie podstawa. Wiec juz mamy odpowiedz,w jaki sposob tyle schudlas:) kasiunia- a czemu na obiad zrobilas sobie gotowana kasze na kostce??skoro nie lubisz jej?:) cz nie mialas wyboru bo nie Ty ja robilas?? oliwka-witaj w klubie Majki:D a Brzydule ogladalas?? bo my mialysmy tu jej fanklub:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś jestem wyonczona i tylko 1.5 godziny siłowni i 30 min na rowerku w domku . Zle sie czuje i dlatego ;| po za tym poniedziałek i nic się nie chce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa bezkofeinowa z olejkiem waniliowym i cynamonem? Brzmi nieźle :) nigdy nie piłam takich rarytasów. A jakie tabletki łykasz? (Wybacz jeśli wcześniej pisałaś a ja tego nie doczytałam :)) Oj … tak karmel czy toffi takie mleko skondensowane i ugotowane w puszce miodzio! :P Kurcze zaczynam żałować że Majki nie widziałam :D mimo tęsknoty do Ulci, Majke tez polubiłam :) Mloda15 super, regularne posiłki to podstawa. Gratuluję! Ja bym tak nie mogła :) Waga też ładnie ci spadła. No i ruch. Też zastanawiam się nad karnetem na basen albo siłownie ale nie mam czasu, a raczej motywacji :D Kassiunia mało dzisiaj zjadłaś :) Uważajcie na jajka bo one podnoszą cholesterol :) ale można sobie z tym poradzić jedząc grejpfruty (tak jak w d. norweskiej) albo szpinakiem gdzieś w gazecie wyczytałam. U mnie na kolację szklanka soku marchewkowego :P w ogóle nie czuje głodu, a wręcz przeciwnie po tym gyrosie jestem taaaaka pełna, że szok :) Wracam do nauki gdybym się nie odezwała to miłego wtorku dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siubasek-z tą kaszą to myślałam że bedzie dobra bo kiedyś jadłam ale oczywiście zapomniałam że ta kasza była kiedyś z boczusiem:P i szukałam go ale nie znalazłam:/ powiem wam szczerze że lepiej się czuje jak mniej jem i jakoś się tak lepiej wstaje i żyje !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka86
ja bralam tabletki BIO CLA z zielono herbata i l-karytynina. najlepiej brac 15 min przed wysilkiem wtedy wiecej spalasz:) jeju co ja bym dala za to swoje 55 kg:( czlowiek jest glupi, najpierw sie obzera, folguje a potem beczy, uzala sie nad soba...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Siubasku masz racje sok nie jest bardzo pożywny. Tylko, że ja nie umiem jeść śniadań tak wcześnie i szukam jakichkolwiek rozwiązań :P No tak ta nasza Doti jest niesamowita :) A myślałam, że tylko ja nie potrafię kręcić ;P W sumie przy skakance grunt to dobre rozciągnięcie :) przed i po skakaniu. A ja lubię swoje D :D i nie chcę mniej! Z drugiej strony będę wyglądać proporcjonalnie i nikt mi nie powie że mam sztuczne :) Mloda15 - 2h ruchu?! Zazdroszczę :P bo ja to raczej do rodziny leniwców należę :D Wiem, wiem miałam iść się uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×