Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julka75

razem raźniej - odchudzanie

Polecane posty

Dlatego ze jak mam wolne to nie wiem co ze soba zrobic :) ale da rade wytrzymac, postaram sie bynajmniej. Co masz na mysli ?? oczyszczanie?? głodowka czy owoce?? Napewno jestem na jakies jedzenie uczulona ale wlasnie nie wiem na co. Ogolnie nie wiem co sie stalo,czy woda mi zeszla za szybko czy co,ale jak wazylam sie w poniedzialek to mialam 78 kg a teraz jak niedawno stanelam na wage to nagle 74 z groszami... Cos za szybko mi spadlo.Moze wiecej wody musze pic...A z waga raczej w porzadku wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja też dziś miałam udany dzień.:) Tak sobie myślałam o Was jak dzielnie walczycie i nie dałam się.:) Choć 2-3 x miałam ciężkooo... Zjadłam 5 lekkich posiłków a na kolację jajo i pomidorka.Z E R O słodyczy co najważniejsze.;)Teraz zapijam głód zieloną herbatką i wodą.:) Chyba też dzisiejszy aerobik nieco mi pomógł.:) Czy to... no jakoś chyba za szybko by Ci te 4kg ubyło...Ale pić wody trzeba dużo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Widzę, że wszystkie miałyśmy udany dzień :) Ja oczywiście trzymałam się planu no może oprócz 2 trójkącików serków topionych o 20 ale to nie aż tak dużo tym bardziej ze od 16 nie jadłam nic :P Jest mi już trochę łatwiej. Żołądek też chyba się powoli przyzwyczaja, a co najważniejsze zauważyłam że organizm się oczyszcza :) Doti ja tez jak pomyślę o was to jestem bardziej zmotywowana. To forum naprawdę pomaga :) inaczej wspiera psychicznie. Dzień bez słodyczy! Gratuluję ;) Siubasku również gratuluję :) Czy to faktycznie szybko i ładnie ci zleciało. Tylko naprawdę pij dużo wody i herbat (niesłodzonych) :D Mi po 1 dni zleciał 1 kg. Myślę, że to woda a wręcz jestem przekonana :) Ale to nic, jak wiadomo tłuszczyk spala się ostatni i to najlepiej przy intensywnym ruchu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwer
rano zjadlam i grzanke,potem ziemnaiaki z serem i cebula i jablko i koniec. musze schudnac zaczac sie mezowi znowu podobac.a aco dp przedszkola to corka miala w grudniu 3 lata,do przedszkola idzie od wrzenia takie sa u nas wymogi i bede placic 300 zl\mieciac od 7-16 ale maz ja bedzie odbieral o 14,30 bo ja juz mam nakrecona robote.co zorbic by on zaczal sie mna interesowac odchudzam sie przy nim cwicze rozmawiamy o kolegach z moich studiów a on nic.sama z uczeli wyslalam do siebie do domu kwiaty!!!!! niby wielbiciel!!!! a maz powachal kwiaty i powiedzial ze ladne i tyle!!! rycze chce zgubic kilo.damy rade babki musimy!!! ja jestem z wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze szybko ale coz... poki co czekam na ten okres przestojowy :) moze zle sie zwarzylam na poczatku,niewiem... okaze sie w praniu ... madzia2010 --> pewnie ze mozesz,tez niedawno dolaczylam i dobrze sie tu czuje :) Dzisiaj mam dylemat ze sniadaniem ale chyba wybiore zdrowe kanapki z szynka salata papryka i ogorkiem :D:D Ciesze sie ze wszystko dobrze Wam sie uklada z tym odchudzaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ja dzis czuje, ze to moj dzien powrotu na zdrowa droge:D zjadlam na sniadanie jogurt z platkami fitness, potem 3 mandarynki, obiad to miska zupy pomidorowej, a na podwieczorek i kolacje -jablko i jogurt:) Doti to super,ze sie wczoraj nie dalas i wytrzymalas zdrowo jedzac🌼 :) Dziewczyna h-te 2 serki na pewno zle nie wplynely na wage, sama widzisz 1 kg w dol, woda czy nie woda,ale to cieszy :) czy to- to ladnie spadly Ci te 4 kg, ale byc moze wlasnie to ta woda, albo wazylas sie jak waga pokazala te 78 kg, jak bylas najedzona?? Nie wazne, wazne,ze waga spadla:D trzeba sie cieszyc:) a papierosy na ochudzanie chyba nie wplywaja zle:) tylko na zdrowie :) chociaz ja sie nie znam, nie pale wiec nie wypowiem sie w tym temacie:) qwer- to smutne co piszesz o swoim mezu. Nawet kwiaty od innego go nie wzruszyly-hmm wiesz co, jest taka ksiazka-mozesz nawet w necie ja znalezc sobie - DLACZEGO FACECI KOCHAJA ZOŁZY! Byc moze jestes dla niego za dobra i tego nie docenia??? pomysl o tym!!! madzia2010 -pewnie ,witaj :) napisz cos o sobie, ile wazysz ile chcesz schudnac i w jaki sposob?? No to widze,ze juz przestawiamy sie na dobra droge po tych swietach :) oby tak dalej :) ide jesc moja zupke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i moj dzien chyba nawet sie udal, bo zjadlam to co planowalam, zero slodkiego. Ale na kolacje zjadlam 2 kromki razowca, zamiast jogurtu,bo bylam mega glodna:( chyba mam rozepchany zoladek bardzo:( Ech Wy tez tak macie,ze ciagle o jedzeniu mysliecie?? Wiem,ze to choroba, nawet kiedys bylam z tych u specjalisty i przepisal mi tabletki, ktore sprawily, ze nie myalalm o jedzeniu ,tylo w mojej glowie wazniejsze byly inne rzeczy, I bylo dobrze i je przestalam brac:( bo to jakies depresanty byly czy jak to sie tam nazywa. Echh nie wiem czy nie wrocic do tego, bo to chore,aby myslec ciagle o jedzeniu:( ono zawladnelo mna... a tak mi sie chce slodkiego,ze oszaleje zaraz... ale nie dam sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz koncze na dzis z jedzeniem :) rano zjadlam kaszke,w poludnie piers z kurczaka gotowana z warzywami i na kolacje o 17 troszke zupy ogorkowej,po czym pojezdzilam na rowerku stacjonarnym ... siubasku --> tez o jedzeniu mysle ale jak sie czyms zajme to jest w porzadku,ja robilam zawsze blad ze w ciagu dnia malo jadlam a na wieczor glod mnie odwiedzal,i przez to ze wieczorem duzo jadlam rano nie przelknelam nigdy sniadania... Sadze ze ta mysl o jedzeniu powinna zniknac po jakims czasie diety.Wczesniej jak sie odchudzalam to po miesiacu,poltora nawet na slodycze nie mialam ochoty, i wlasnie wieczory spokojne mialam. Tylko wrocilo sie do nawykow i koniec. Przyczyna na pewno byly imprezy, byly slodkie czasy to teraz musza nastapic gorzkie :):) Ale kostke czekolady mozesz zjesc,nie sadze by to cos mialo na znaczeniu,tyle ze nie zawsze konczy sie na kostce,jak np.w moim przypadku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to ..dokladnie, jak juz zjem kostke, to skonczy sie to cala czekolada. Wiec nie ma to sensu :( no w sumie racja co piszesz,bo jak juz chudlam, bylam w tym ciagu diety, to nie chcialo mi sie w ogole slodkiego!! a dzis kupilam sobie parowar i warzyw duzo mrozonych! zobaczymy co z tego wyjdzie, oby szybko mi sie nie znudzil. Wiec jutro na obiadek warzywka z mieskiem gotowane na parze :) czy to a ile jezdzisz na rowerku?? jak czesto i po ile minut??? ladnie dzis zjadlas jedzonka, a wydaje sie tak malo, nie jestes glodna??? znasz jakis dobry sposob co robic, jak chce sie slodkiego ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam warzywa z mieskiem i to z piersia z kurczaka :P pychota :) Lebiej mi z ryzem smakuje ale poki co to ryzu nie dodaje do tego z wiadomych wzgledow. Ogolnie to pod koniec dnia jezddze jak mam ochote,ale wypada to tak 2 razy na tydzien,wczesniej zawsze jezdzilam zeby rozladowac emocje,zeby sie zmeczyc ale co z tego jak pozniej poszlam jesc ,hehe ,dokladnie nie wiem ile jezdze ale tak zeby spalic te min.200kcal. Byc moze jak sie wprawie to wiecej bede jezdzic :) No niby malo ,nie liczylam oczywiscie herbat,uwielbiam biala herbate :) i tych marchewek ,owocow. Ale zauwazylam ze jak zapcham sie woda to nie odczuwam glodu,mysle ze juz sie organizm przyzwyczaja. Sposobu jako tako na slodycze nie mam,bo mam ta silna wole,ale slyszalam w TV ze jak chce sie cos podczas diety to znaczy ze czegos brakuje w organizmie ,jakis skladnikow, to moze jak slodkie to magnez?? niewiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No widzę, że Wszystkim nam w miarę idzie.Oby tak dalej.:) Ja też dziś zaliczam dzień do udanych choć na II Śniadanie zamiast owoców była drożdżówka ale potem już b.dietetycznie i miałam sporo ruchu. Na kolację (przed 20.00 jak zawsze) chciałam zjeść sam serek wiejski lekki ale obłożyłam sobie nim kromkę razowca i dodałam papryczki. Teraz popijam herbatkę z aromatem cynamonowym.Szklanka wody następnie.:) Siubasku ja też często myślę o jedzeniu ale zgadzam się z czy to ..że najlepiej wtedy się czymś zająć albo pić dużo wody czy herbaty.Myślę, że nie są Ci potrzebne żadne tabletki tylko inne myślenie i słońceeeee.:) No i może rzeczywiście brak jakiejś witaminki.;) Ja wczoraj jak miałam straszną ochotę na słodycze to zjadłam 2 suszone morele i mi przeszło.A czasem pomaga mi łyżeczka miodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wrocilam ze spacerku.Szkoda ze krotkiego ale zimno wyraznie czuc :) Jestem sama w domu wiec nudne te zimowe wieczory,trzeba sobie radzic. Ide troche Tv poogladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co tam ciekawego wczoraj w tej tv obejrzalas?? :) Ja jeszcze w lozeczku sie wylegiwuje :) Chyba dzis wstalam lewa noga, bo juz mam 1 sprzeczke za soba. echh wiec moj poranek jest taki sobie,ale mam nadzieje,ze dzien bedzie lepszy, chociaz pogoda u nas straszna. Zimno, szaro, ponuro, wietrzenie. Zima daje sie we znaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj Szeregowc Ryana :) fajny film. Jestem dzisiaj pod wrazeniem bo nieodmawiam sobie chleba pszennego ani maki, poprostu wszystko jem a na wage 72,7 i to bez wiekszych sprawek.Dobrez ze na wadze poki co ubywa,pozniej po miesiacu zacznie tluszcz ::P albo moze i szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ograniczanie do tysiaca kalorii zawsze bedzie dzialac? nawet jak bede wazyc te 65 kg? tak sie zastanawiam ,bo nigdy dluzej jak 3 miesiace sie nie odchudzalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to ...napisz co Ty jesz dokładnie bo Ci naprawdę te kg ubywają szybciutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam na innym forum do Naked w związku z moim głodem wieczornym i nie możności zaśnięcia moje menu - może mi coś poradzi bo nie wiem w końcu czy jest dobre. Moje wczorajsze menu : ( dieta mż ) 9.00 - I śn - 3 kromki razowca z wędliną chudą i papryką 11.00 - II Śn - banan i mandarynka 13.30 - obiad : zupa jarzynowa 16.00 - podwieczorek - jogurt naturalny z otrębami,jabłko,baton musli. 19.30 - serek wiejski lekki i pomidor . Dzisiejsze : 9.00 - nestle fitness z melkiem1,5% ( plus kilka rodzynek i orzeszków) 11.00 - pomarańcza i baton musli 13.30 - obiad ryba z makaronem (mała porcja) Będzie: 16.00 - jogurt 19.30 - ser twarogowy chudy ( 1/2 opakowania ) z odrobiną papryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nas na południu prawie całkiem zasypało..Tyle śniegu to dawno nie było.W dodatku padał też deszcz i wszystko przymarznięte, że nawet odśnieżyć ciężko bo taka skorupa się zrobiła niemal pod kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np. wczoraj rano zjadlam talerz kaszy mannej w poludnie zjadlam piers z kurczaka gotowaną z warzywami i wieczorem talerz zupy ogorkowej,dodatkowo w miedzy czasie 2 marchewki i jabko,po 18 juz nic nie jem. Pije herbaty i wode. Pewnie cos zle robie ale tak jest,tez wydaje mi sie ze za szybko i to bardzo szybko,teraz po malutku pewnie bedzie spadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle ze ja nie jestem zwyczajna do drugich sniadan i podwieczorkow, obowiazki i warunki mi na to nie pozwalaja,i zero slodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja tez jestem w szoku,ze tak szybko Ci te kg spadaja-oczywiscie fajnie masz, zazdroszcze, ale to dziwne... No ale w sumie malutenko jesz i to pewnie dlatego... Ja dzis zjadlam: sniadanie-kubek manny 2 sniadanie-2 mandarynki obiad-2 kromki razowca planuje owoc i jogurt jeszcze dzis zjesc Doti Twoje menu jest bardzo dobre, czy to... je malutko i dlatego moze jej tak waga leci. Zreszta Tobie juz nieduzo zostalo do celu, wiec pewnie tez dlatego wolniej te kg spadaja. A na poczatku zawsze szybciej leca one-ja to tak tlumacze :) Tez ogladalam wczoraj szeregowca :) dobry film. U nas sniezycy dzis nie ma, tylko jest wietrznie. Dopiero usiadlam,bo od 12.30 ciagle w ruchu,to sprzatanie, to ugotowanie obiadu itp. Czuje juz bol w plecach :( wiec relaksuje sie juz tylko. Moze wreszcie jakos pocwicze. Zaczne od brzuszkow :) musze do nich wrocic, bo brzuszek wtedy byl superowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to...to malutko jesz.A o której chodzisz spać i czy nie męczy Cię głód wieczorny ? Bo niby mało nie jem ale wieczorem nie mogę zasnąć bo taka jestem głodna.... Mi w sumie też jak zaczynałam z 76 to nawet szło nieźle. Schody zaczęły się poniżej 70kg.Mimo, że w zasadzie jem tak samo no oprócz świąt to waga już nie spada tak szybko. Czy to ...to na słodycze Cię nie ruszają ? Ehhh...zazdroszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam pójść na basen ze znajomymi ale za późno się dowiedziałam że idą. Następnym razem już na pewno się wybiorę. Też bym musiałam poćwiczyć w domu ale jakoś nie umiem się zebrać.Idę jeszcze sprzątać bo mały pojechał saniami do dziadków.;) Znacie może jakieś ćwiczenia dobre wyszczuplające nogi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti no moim obiadem dzis byly 2 kromki razowca:) Chleb to moj pan i ja nie potrafie zyc bez niego:( zrobilam dzis warzywka w parowarze:D ale takie jakies byly normalne-ja mialam nadzieje,ze jakies beda pyszne, ale zwylke jak gotowane. Wiec to jednak nie dla mnie jedzenie :) zrobilam jeszcze dzis 200 brzuszkow. ech W ogole czuje sie tak nabrzmialo i juz wiem czemu-bo w tym miesiacu nie dostalam okresu (sama to spowodowalam tabletkami anty bo nie chcialam miec okresu w Sylwka,a tak by wypadl) i stad moj orgaznim zatrzymal w sobie wode i tak sie czuje jak sie czuje. A pamietam, jak ginekolog mnie ostrzegaz przed tym. No, ale cos za cos. Jeszcze 1,5 tyg musze sie przemeczyc i wszystko mam nadzieje wroci do normy. No wlasnie przylaczam sie do Twojego pytania Doti o cwiczenia na nogi. Ja swojego czasu robilam cwiczenia 8 minutes na nogi-nie powiem, chwalilam je sobie,ale teraz jak len mnie ogarnal to juz 8 minut to dla mnie za dlugo:D ale powiem Ci (teraz mi sie przypomnialo) kiedys skakalam na skakance, 1000 podskokow dziennie i po tygodniu wiem,ze zauwazylam efekty i sie cieszylam. Hmm chyba musze skakanke wyciagnac z szafy. Ja cwiczylam tak,ze nie ciagiem 1000, bo ni edalabym rady,tylko 200 albo 150 i przerwa minutowa- w tej przerwie najczesciej robilam brzuszki. I tak az do 1000. Kurde ale to jest mysl, musze zaczac skakac:) dzieki Doti,bo dzieki temu pytaniu Twojemu przypomniala mi sie dobra skakanka :) polecam To Twoj Maluszek juz chyba powrocil z wyprawy sankowej do domu co??? pewnie do spania sie szykuje? o ktorej chodzi spac?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze taka uwaga co do skakanki-byc moze wiecie to,ale nic nie szkodzi napisac mi :) bo czytalam kiedys, ze jak sie skacze na skakance, to nalezy skakac na przemian, tak jakby sie bieglo,raz jedna noga, raz druga. Bron Boze zabka, bo wtedy bardzo stawy sie obciaza:) ale to tak na magrinesie :) ale moze inne dziewuszki znaja cos sprawdzonego jeszcze na nozki?? przede wszstkim uda, bo z lydek jestem nawet zadowolona :) a uda to tragedia :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole ogladalam "Majke" - dzis 5 odcinkow bylo wiec mialam maraton:) i powiem Wam, ze wciagnela mnie bardzo. Wiadomo,ze to nie to samo co Brzydula,ale bede to ogladala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :D ja juz po sniadanku:) platki fitness z mlekiem. samopoczucie mam w miare dobre. Powoli brzuszek sie robi fajny:) a dzis czeka mnie cd pisania pracy mgr... wiec dzien pewnie zleci szybko i nijako:) a co u Was?? widzialyscie juz w kinie film CIACHO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×