Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

Rzuciłeś bez niczego... Czym się tu chwalić, zobacz jakie są tego społeczne efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEDE SIE ZA CIEBIE MODLIL DO NAJSWIETSZEJ PANIENKI...O POKOJ W TWOIM SERCU..KAKA .PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello , Rheia , doszłaś już trochę do siebie ? Czekaliśmy z Mariem na znak od Ciebie w nocy. 💤 Ja bardzo źle spałam - koszmary ,wybudzenia co godzinę, jakieś paniczne lęki.... Brak Champixa w organizmie ? Może macie rację z Mario - bądź silna ! Te czary działają i odpędzają złe moce. Jak się myśli źle - to źle się dzieje.... Od dziś będę zadufana w sobie, naj ,naj ! / to w kontekście nocnego bredzenia z Mariem o sile / , będę przyciagać dobre fliudy i ... rozsyłać je dookoła 😍 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEBUDZENIE Rano i wieczór - od dziś, będę stawać się lepszym człowiekiem. 1. Dzisiaj nie popadam w złość 2. Nie zamartwiam się 3. Będę wdzięczna 4. Będę pracować solidnie 5. Będę uprzejma dla ludzi ................. 😍 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM ! JESTEM POD WRAZENIEM.....:-) KAKA ! ......WSZYSTKO CO WCZORAJ MOWILEM TO STEK BZDUR.......JA DZISIAJ NIE MOGE ZNALEZC DROGI DO DOMU :-( ........SNILEM O PALENIU..PRZBUDZILEM SIE NIE MOGLEM ZASNAC !!!! KOSZMAR...SZUKAM KOGOS KOMU BEDE MOGL DOKOPAC !!!! MOZE MI ULZY......CZY JE JESTEM SADYSTA ? TO NIBY DLACZEGO MA MI ULZYC ??? RHEIA ??? DAJ ZNAKA....CO Z TOBA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymodlilem z rana dla kaka, kto wymodli dla mnie ? jestesmy jak jeden organizm...na tym etapie,potrzebuje drugiej nerki :-)....ma ktos na zbyciu...moze byc dializa..............cokolwiek, oczyszczenie...jest niezbedne,,pacjent wymaga natychmiastowej..reanimacji..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ZASADZIE MAM CALE OPAKOWANIE CHAMPIX....... MOZE ZARZUCIC....ZE SZTUKE ?.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Wychodzę właśnie. Trzymaj się - nie pal. Mellissana Klosterfrau - w Aptekach jest, inne... Ja dziś też emocjami rzucam, jak błyskawice. Teściowa zadzwoniła - od 2 lat / jakieś czary ?/, płakała - ja też. Oczyszczenie..... Wiesz, jak ktoś kłamie w Sądzie, że ja dziecko biłam ..... Jak żyć z tym.... Nie życzę nikomu źle, Bóg widział moją krzywdę i On uleczy serca innych, moje też. Tak do tego podchodzę.... Będę po 21..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario , weź Champix - jeśli tolerujesz to znośnie. Ja już nie mogę... 0,5 zacznij od początku. Ludzie po 3 razy brali. Tylko z dużym posiłkiem połknij !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poratowalem sie ziolowym proszkiem :-( ...mam nadzieje ze podziala jak trzeba.....moze potem ? ktos zagladnie.....kto wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! ehhhh wzielam 2 tabletki dopiero a juz mi glowe rozwala, wczoraj nie umialam zasnac;/ nie mam apetytu, a papierosy mi jakos dziwnie podchodza;/ niby ide zapalic ale jak zaciagne sie ze 3 razy to mnie odrzuca...ale oczywiscie pale dalej :D i zmeczona jestem, i to bardzo. nawet drzemki popoludniowe sobie zrobilam:D pozdrawiam i zajrze pozniej i nadrobie zaleglosci bo cos nie w temacie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM ! ZIMA,,ZACZELAS KURACJE ,,JAK WIDZE ? BYLEM NA CHAMPIX 11-DNI, JARANKO DZIWNIE SMAKUJE, TO FAKT GLOWA TEZ POBOLEWA......MOWISZ ZE SENNA JESTES ? DZIWNE Z REGOLY SPAC NIE MOGA CO NIEKTORZY !!!!.....FACHOWA POMOC, POWINNA SIE ZAMELDOWAC, ZA JAKIS CZAS :D.....TYMCZASEM MOZEMY SIE ZAJAC SOBA .....:D..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ MUSZE CIE PRZECZYTAC Z PIEC RAZY...NIE BIORE CHAMPIX, ANIE MOGE ZROZUMIEC CO PISZESZ !!! MYSLALEM ZE SPISZ DOBRZE PO CHAMPIX....SORYYY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U MNIE WINTEER, DO PRZODU!! NIE PALE OD 16-GO, PAZDZIERNIKA WLASCIWIE TO DO PRZEDWCZORAJ NIE CZULEM ZE ZUCAM !!! OSTATNIE DWA DNI, TO KOSZMAR !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario byles na tabletkach tylko 11 dni? mnie lekarka powiedziala ze bede je brac przez jakies 3 a nawet 4 miesiace...;/ fajnie ze masz sukces! ze nie bierzesz tego pasudztwa juz do ust! a te dwa ostatnie dni to dlaczego koszmar? brak nikotyny czy tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABLETKI PRZESTALEM BRAC, 13-GO ,DWA DNI PRZED ZUCENIEM PALENIA!!! NIE MOGLEM ICH BRAC,ZERO SPANIA, PARANOJA......ROZNE TAKIE...NIE OBAWIAJ SIE NIE KAZDY MA TAKIE DOLEGLIWOSCI !!! TAK ZE WZASADZIE TO ZUCILEM BEZ CHAMPIX.....A OSTATNIE DWA DNI,TO POPROSTU MYSLE ZE TO GLODY, BRAK NIKOTYNY W ORGANIZMIE.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm moze zaproponuje Ci ksiazke? moge wyslac na maila :D cos tam jest o tym naszym wyimaginowanym glodzie! pytanie... spisz w nocy prawda? powiedzmy spisz tak 7 h--- i co musisz wstac dajmy na to po godzinie snu zeby zapalic? nie sadze :D w czasie snu nie odczuwasz glodu... wiec jak to mozliwe ze teraz odczuwasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. czytales? ja przeczytalam polowe...potem nie umialam sobie poradzic z emocjami itp. i po porstu jej nie dokonczylam. dlaczego -nie wiem. dlaczego po tabletki siegnelam-tez nie wiem. zreszta czy wazna jest droga? a to co przeczytalam do tej pory dodaje mi sily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA PRZECZYTALEM 25..MOZE 30 STRON, TEZ DODAJE MI SILY, BO BARDZO LATWO JEST SIE ZAPOMNIEC!!! TAK JAK MOWISZ, NIE WAZNA DROGA, JAKA DOJDZIESZ DO CELU...NIE BEDZIE USLANA ROZAMI...POWIEM JEDNO, MIMO DOLEGLIWOSCI !!! NIE SMIERDZE, NIE WALI MI Z PASZCZY....LUDZIE KTORZY WCZESNIEJ NIE LUBIELI MOJEGO SMRODU TERAZ CHETNIE ZE MNA ROZMAWIAJA :D.....WSZYSTKO SIE ZMIENIA W OKOLO .......NAJPOPULARNIEJSZY..TEKST...ZUCAJACYCH, TO NIK JEDNEJ DZIEWCZYNY...JESTES PACHNACA......WARTO, SIE POMECZYC......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no pewnie ze warto! najdziwniejsze jest to ze jak czuje "zapach" palacza to az mnie skreca:D ale swojego nie czuje oczywiscie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem. ale tak przymulam nad ksiazkami;/ chyba pojde "spac" (w sensie byle sie polozyc i zamknac oczy bo mnie glowa boli:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×