Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

nie chce wam wiecej szczegulow podawac , poniewaz to malo przyjemne , po tyg bede miala ct i zobaczymy czy nie ma !czy jest gdzie indziej , jak mnie plecy bola to zadaje sobie pytanie to on juz moje nereczki chrupie na deser ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rheia - źle się dzieje i wszyscy cię zabawiają, pocieszają itp. / o.k ? /, żeby Ci ulżyć. Ja to wyczytałam pomiędzy zdaniami, że chcesz Igrzysk Śmiechu. I tak weszłam w te chichoty , ale uświadomiłam sobie, że ja nie zawsze mam humor, czasem mam doły i rozumiem doły innych. Że ja jestem ta ciągnąca w dół / jakieś problemy itp./ , a Wy nie oczekujecie tu mroków - tylko zabawiania. I dlatego się zastanawiałam, czy potrafię być pełna optymizmu ,energii, przeć do przodu z uśmiechem na ustach ? Nie , nie jestem taka - i ta moja " aura " to rozwaliła. Odczarujcie mi moją " aurę " !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wIESZ CO ? UBAWILAS MNIE,,JAK BOGA KOCHAM,,UBAWILAS LIZAK......LIZAK LIZAK NIEZLA JESTES :-) DZIEKI ! MASZ HUMOR TO DOBRZE.........ALE Z CIEBIE NUMER.....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie - to ja jestem zarazą. Tak fajnie, błogo Wam się żyło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie zawsze jest mi do smiechu , zle mnie zrozumialas , ja tez jestem po przejsciach i potrzebuje sie wygadac , wyzalic ,wykrzyczec , takze nie kaka , moze ja to zle ujelam i to byl problem dla wszystkich ja nie lubie klotni , inny temat czy ty wierzysz w reiki? energia, aura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ty mozesz ja naprawic , czli twoje pozytywne podejscie do swiata , kochac ludzi, a przedewszystkim siebie sama , i bedzie ok reszte zrobi twoja energia , wiesz ja bardzo sie interesuje enrgia i jej moca i nawet mam zrobionego mistrza z reiki , dobre co , pani dr. znachorstwem sie zajmuje , nie ja o tym glosno mowie mnostwo kolegow sie ze mna nie zgadza ale wielu ludziom pomoglam , ja tez mam dar przewidywania ./teraz sie mario ze stolka z toczyl ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rheia, ja wierzę we wszystko, co czyni mnie lepszą, szczęśliwszą , zdrowszą, itp. Jednego nie mogę nauczyć się od małego ; Optymizmu, " będzie dobrze, dasz radę, jesteś naj itp ", Nie lękać się o jutro , nie bac się o nic itp. Ja pesymizm i lęk wyssałam z mlekiem matki. " Na pewno mi się nie uda ". itp Taka aura u mnie w rodzinnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty mi nie mów, co ty u mnie widzisz ..... Lepiej już żyć w tej nieświadomości. Byłam raz u wróżki, profesjonalny gabinet i ... ona pobladła, jak Tarota rozłożyła - i ..... to się dzieje ! A co dalej jeszcze. dodam , że wyszła karta śmierci / jocker to był, wieża ?/ nie pamiętam, nie znam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie zrobisz pierwszego stopnia reiki , proponuje JABlonska jest z polski lata po calym swiecie jak robilam to mialam okazje ja poznac taki kurs to 2 dni twojego zycia ale zapewniam ,ze odmienisz je nie odwracalnie i przerwiesz lancuszek negatywnej energi ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po drugim stopniu mozesz sama pomagac malemu swoja energia wlasciwie juz po pierwszym jak bedziesz miala otwarte czarkany , ty nie masz zlej energi , ty za malo wierzyszw siebie i w to ze bedzie dobrze , ja tez milalam stawiane karty i wyszla mi karta smierci , i to bylo jeszcze w europie to mialo sie zdarzyc do 5 lat ale jeszcze ciagne ponad 10 , wiesz jak czlowiek lata po wrozkach bo chce wiedziec czt to ten , czy tamten z zielonymi oczami /rozumiesz /itak z kolezanka wyladowalm u takiej babci ja wieze ,ze sami jestesmy rezyserami naszego zycia nie wiem dalczego ale od ciebie tylko z twoich wypowiedzi ja czuje mieszana energie ,duzo zlosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A , do tych pleców jeszcze - ale NIE TWOICH ! Jak 2 dni miałam ataki, bóle straszne pleców, takie, że nawet sobie nie wyobrażałam, że przez ból można przytomność stracić / to pierwsze rzucanie palenia na słoneczniku / - i do Szpitala , operacja - To okazało się, że to atak woreczka żółciowego był, pęcherzyk się zatkał od słonecznika.... Reasumując - ból w plecach - to nie musi być nic z tyłu.... Rheia - widzisz, ja jak zabrnę w trudne tematy... Jak ja Cię mam rozweselać ? A może natura potrzebuje takiej równowagi : Mario i ja - mroczna aura ? Ale nie tego Ci trzeba teraz. Wypracujemy z czasem consensus - ale ile się jeszcze krwi poleje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GORYCZ JET LEPSZYM OKRESLENIEM , dsorry ale po twoich przejsciach masz prawo ja miec ale bedzie wszystko dobrze karta sie odwroci i to juz nie dlugo , tylko musisz pomoc pozytywnym nastawieniem ,wierz ,ze dzieci wiecej widza i czuja i zawsze mowia co czuja i widza , zwroc bardziej uwage na to co twoj synek tobie mowi i bedzie dobrze tak jak on mowi , poniewaz om wie on to czuje , smieszne powiecie to tylko dziecko , nie /przekonasz sie /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WROZKE ODRADZAM, BO TO DZIALA JAK DWIE WIEZE W NOWYM YORKU!! MUSIALO SIE STAC. BO JAKIS PRZEPOWIEDNIK TAK POWIEDZIAL. TY TEZ DZIALASZ NA TAKIEJ ZASADZIE,WROZKA TAK POWIEDZIALA WIEC TAK, JEST........NIE TAK TO ROBISZ, SAMA CZESTO TO SOBIE ROBISZ NIE DO KONCA SWIADOMIE......WIESZ OCO MI CHODZI ? WIDZISZ COS CZEGO DO KONCA JESTES PEWNA LECZ NAWET JAK SIE COS STANIE NIE TAK.....TO POWIESZ PRZECIEZ WROZKA TAK POWIEDZIAQLA .....TO MATNIA....LABIRYNT...WIECZNE CIERPIENIE...PESYMIZM, PRZEDE WSZYSTKIM....BI I TAK WROZKA NIE POWIEDZIALA NIC DOBREGO.....WPADNIJ TO JA CI POWROZE :-) TWOJ LOS SIE ODMIENI....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej spokojnie , czy ja sie nie wyraznie wyrazam , mnie nie trzeba zabawiac i rozsmieszac ja tez tak jak dzisiaj potrzebuje porozmawiac ,a nie zawsze robic z siebie klauna , ok , zle mnie odbierasz , a z tym bolem to masz racje , bede miala badania , dzisiaj tak dla pewnosci to zobaczymy , mozesz powiedziec mi jak twoj syn ma na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAWO MARIO , WYJALES MNIE TO ZUST ,AJEDNAK POTRAFISZ JAK CHCESZ ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadło mi stronę moich wypocin !!!! Reasumując, bo już nie mam siły jeszcze raz to pisać, Nikt nie rodzi się złym człowiekiem - to życie, w którym wzrastamy nas takimi czyni. Wszystkie złe rzeczy, które na mnie spadały - uczyniły mnie teraz frustratką. i mnie się to nie podoba, ale odreagowuję na innych czasem mój ból, gniew . ale faktem jest, że u mnie w domu wręcz nie wypadało się chwalić, myśleć o sobie lepiej, niż o innych, nosić wysoko głowę i myśleć pozytywnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERIO! MASZ TAM U SIEBIE NA PEWNO OSRODEK BUDDYJSKI, NIE ZEBYM CIE AGITOWAL,,BRON CIE PANIE BUDDO :-) POPROSTU TAK CZUJE, POTRZEBYJESZ WYCISZENIA, MEDYTACJI,,W KTOREJ CI KTOS POMOZE,JEST TAM NA PEWNO TAKI KTOS......TO LUDZIE RACZEJ BEZPIECZNI !!! I WIEM ZE WIELE OSOB KTORE ZNALEM, OSIAGNELO SPOKOJ DUCHOWY, SZCZESCIE..... MOZE JUZ PRUBOWALAS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Rheia - ta dobra karta to Mario ! Los mi się odwróci. On ma 2 dzieci, ja jedno - to będę mieć 3 !!! Tak , jak wróżka / a nie, to jeszcze Cyganka była po drodze/ Z imieniem małego - to jaja są . Psychopata się uparł ! Ja nic nie mogłam ze Szpitala zrobić, już poleciał zarejestrować. To wstyd, ale ja długo nie mogłam tego imienia wymówić... KAROL KAROLEK Na drugie chociaż mu wpisał MILO. Miał być Milo, Iwo lub inne bałkanskie. Pies - Goran ... Mówię KIKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPER JAK JUZ TO WIDZISZ TO JESTES BLIZEJ NIZ MYSLISZ TO SIE NIE DLUGO SKONCZY TY POWINNAS MEDYTOWAC MYSLALAS O TYM TO OD TEGO BYM RADZILA ZACZAC A ZA 6 MIESIECY BEDZIEMY SIE SMIALY JAKIE TO PROSTE , I NIGDY NIE STAWIAJ SOBIE KART , JAK CZUJESZ,ZE SOBIE NIE RADZISZ W DANYM MOMENCIE , PONIEWAZ LUDZIE MAJA BARDZO ROZNA ENERGIE , I TAK JAK MARIO NAPISAL MAMY WAMPIROW ENERGETYCZNYCH TO PRAWDA , TY CZUJESZ POD SWIADOMIE ,ZE WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE ALE MASZ JESZCZE NIE ZAMKNIETY PEWIEN TEMAT W ZYCIU I TO JEST TA TWOJA BLOKADA, PRZESZKODA NA POWODZENIE W 80% ALE JUZ NIE DLUGO , /KTO CZEKA /DOSTAJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem nadwrażliwa na życie, wiecie ja więcej czuję, widzę, przeżywam, niż inni. Bardziej mnie boli również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×