Zarchiwizowany
Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.
co ja robie zle.
Przez
Gość Nie wiem juz, w Poza Polską: praca, studia, życie
Polecane posty
-
Popularne
-
leżaczek co robisz że cię nie ma na forum ostatnio? grasz w gry?
Przez Malik gondwana, w Życie uczuciowe
- 7 odpowiedzi
- 44 wyświetleń
-
- 29 odpowiedzi
- 658 wyświetleń
-
