Zarchiwizowany
Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.
co ja robie zle.
Przez
Gość Nie wiem juz, w Poza Polską: praca, studia, życie
Polecane posty
-
Popularne
-
- 56 odpowiedzi
- 380 wyświetleń
-
- 18 odpowiedzi
- 180 wyświetleń
-
Kto się ze mną zgodzi że Cristiano Ronaldo i Portugalia są o wiele lepsze od Leo Messiego i Argentyny?
Przez Kamiennykrąg, w Życie uczuciowe
- 49 odpowiedzi
- 726 wyświetleń
-
