Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

u mnie z logiką w miarę ok, ale gorzej z pamięcią :O tak więc pamięta ktoś jak się robi w excelu tabliczkę mnożenia, importuje dane albo np jak się zatrzymuje wiersze wybrane, np pierwszy i drugi żeby się nie przesuwały ??:O ale zamieszałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PZU....bo ja taka zapracowana :O chollerka...jak ja odnawiałam swój pokój, tonajpierw pozwoliłam 4 latkowi porysować na ścianach -a jak zamalowałam jego "dzieło" to następnego dnia pojawiło się nowe 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wariuję dzisiaj z nudów, rano miałam w cholerę:classic_cool: roboty, uwinełam się szybko i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwcu u ans nie jest tak źle :d Mamy farby zmywalne, wiec przejadę wilgotna szmatka i jest :classic_cool: ALe na wiosne bedziemy odmalowywać prawdopodobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ALe na wiosne bedziemy odmalowywać prawdopodobnie."--leniwiec to juz wiesz po co cholerka Cie zaprasza w kwietniu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chollerka....z powodu mojej wizyty, nie musisz odnawiać mieszkania :P ok...ja spadam do domku...może pojawię się wieczorem....jeśli pozostanę w domku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zmykam, głowa mnie tak boli, ze zaraz eksploduje 😭 Nie wiem czy bede w pon, bo czas wrócic do pracy o ile teraz ja sie nie rozchoruje 😭 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowy, a ja to nikt:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, pominęłam was niestety :( Przepraszam 😭 PZłu, ja się już dawno nie pytałam, a tatuś dziecka to jak teraz się zachowuje? Cicha nie wytrzymałam, i opowiedziałam o twojej walce berłem wręcz z publiczną tułaletą u mnie w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież istnieje szansa, że się nigdy nie spotkacie :D Ale nie gniewaj się na mnie :O Taka jakaś przygnębiająca w domu atmosfera była, to ją rozładowałam zgrabną żartobliwą historyjką ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia nie pokazałam, nie boj się. A nawet jeśli bym miała pokazac, to jasne, że nie twoje, pokazałabym np. zdjęcie PZU i powiedziałabym, że to ona tak nabałaganiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokazałabym np. zdjęcie PZU i powiedziałabym, że to ona tak nabałaganiła ---smieszne:classic_cool: tatus dziecka, czyli mój mąż zachowuje się, hmmm jakby to okreslic chciełby ale nie może, dzwoni srata tata ale nadal jest pod silnym wpływem swojefo sfrustrowanego tatusia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra to mało powiedziane:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowy--powiem Ci szczerze że ja tez to sobie inaczej wyobrażałam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta chyba dźwigiem:Oalbo tatusia gdzieś przymknąć:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście, ze nie moje zdjecie tylko PZU :D ;) Cholerek am przerwe w grach z powodu obiadu, wiec ja zagladnelam z ciekawosci do was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×