Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość
widelec, jesli zrefundujesz mi w 100% kolejne dziecko, to robie je juz dzisiaj:classic_cool: myslicie, ze to wielki grzech zrobic sobie frytki na sniadanie?:o czyli jestem tu jedyna zrownowazona, spokojna, sprawiedliwa waga?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no to chyba sobie zrobie:o Leniwiec, no wiesz?? Przeciez ja zawsze jestem sprawiedliwa:classic_cool::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cicha, powodzenia, nie utoń w tych papierach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ok, skonczmy temat o moich cudownych cechach, ktorych nie jestescie w stanie zaakceptowac:classic_cool: Dzisiaj mi sie snilo, ze gonila mnie mumia:o:o:o I JPII mi sie snil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:o wczoraj cos tam ostrej doradzalam w sprawie strusiej sukienki:classic_cool: ja nie jestem z konca roku, jestem z wrzesnia:classic_cool: No wlanie nie zasluguje na JPII w swoich snach, dlatego tez, kiedy wyglaszalam przemowienie na jego czesc, on odebral komorke i wyszedl z auli:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sztuciec, to nie zazyle stosunki, a zlosliwosc, w najczystrzej, klasycznej postaci:classic_cool: nie chce mi sie odgrzebywac tego wczorajszego topa z ostra, jak mi sie gdzies napatoczy to podesle ci sznurka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, może nawet zostać twoją najlepsiejsiejszą psiapsiółką na forume :classic_cool: ale i tak onli mi bedę twoją drugą połówką śliwki węgierki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja ani razu nie powiedzialam, że kogokolwiek nienawidzę za kontakty z ostrą. Ja jej nie lubię i tyle, wy możecie sie nawet z nią buziaczkować 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×