Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

nie musicie się ze mną integrować, ja sama wtrące swoje 12 groszy jak będe chciała :P A poza tym jak pójdę do arbajta to pewnie czymś zawalą i tyle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchy chodzą że Leniwiec z jakimś młodziakiem się pod kołderkę schował i juz go kafe nie interesuje :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx xxx xxx
łojojoj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nastała cisza ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więcej was tutaj nie mogło być:D Od wczoraj tyle żeście nawpisywali,że pół dnia stracę na lekturę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no, muszę się odezwać. Jak czytam ten nowy nick - STETRYCZAŁY INTROWERTYK - to mnie pusty śmiech ogarnia hahahahahaha. Tetryk - zrzęda, maruda,ględziarz hahahahaha Introwertyk - wyłączne interesowanie się własnymi myślami i uczuciami - hahahahaha, no zleje się za moment. Lepiej dla ciebie, abyś został już przy nicku bobasek -hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanie i znów udało mi się ciebie wkręcić.hahahahahahahahahahhahaha Nie przejmujcie się weekend macie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psyche-- no własnie pewnie będe pić, mam spotkanie z koleżanką która łatwi mi mieszkanie do wynajęcia, więc myślę że wyskoczymy na jakiej piwo do urokliwej knajpki na Pradze :O Niestety, alkoholizm zbliża się wielkyma krokyma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslełem psychiczna że wiesz że mnie z Setunią łączy przyjaźń , stąd nick Belfasto z tą uroczą stopką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tępota tylko buractwo :D :D :D ale i tak jesteś moim największym fanem :D :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychiczna celowo tak idiotycznie napisałem :classic_cool: wiadomo kto jest czyim fanem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za ciasno się zrobiło trzeba stąd mykać.:D Jolkaza sądzę ,ze bardziej adekwatny tamten nick aniżeli ten.Przecież dokładnie oddaje to jakim byłem jak rewq mnie poznał wcześniej.Tutaj po jakimś czasie odezwała sie młodość ale w zanadrzu pozostało jeszcze coś z tamtego okresu.:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tower of London Katedra Świętego Pawła w Londynie Opactwo Westminsterskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wstępie dementuję, nim pojawią się pogłoski: Stetryczały introwertyk to nie ja. Choć po nicku pewnie od razu skojarzyliście go ze mną 😭 Oczywiście że pracuję. Zapobiegłem już z rana skutkom kilku poważnych katastrof, które wcześniej osobiście spowodowałem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiedziałem że introwertuk to desznik ja go rozpoznaję na 5 km :D klon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec moje gratulacje ... dobrego humoru oczywiście :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×