Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

pomyslalem o sniadaniu bo ....bo jest nastepnym posilkiem po kolacji :D :P jesli zas wolisz obiad to ok ...zawsze mozna isc pozniej do kina :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no to ja ide:o no mowie wam, zeby mi sie chcialo, tak, jak mi sie nie chce:(:( [no nic, trzymajcie pion i fason😭czesc]:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel...no wiesz...ja chciałam wypaść na taką nieśmiałą ;) a poza tym po kinie może być kolacja---ja stawiam ;) :D Zdzira...trzym się...byle jak ale się trzym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel....Ty stawiasz obiad i kino...a ponieważ ja jestem za równouprawnieniem....ja stawiam śniadanie :P Proszę to rozważyć....bo ja niestety muszę zniknąć na kilka godzin....idę poszwendać się po mieście...służbowo :P UWAGA KOMUNIKAT: jak ktoś z Was zauważy pełzającego Leniwca po miejskich ulicach....to proszę nie naciskać gazu!!!!! Z góry dziękuję ;) widelec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pewnych kwestiach jestem konserwatywny :P i nie ma w tym nic przeciw rownouprawnieniu ....poprostu kobiety w moim towarzystwie nie placa....co najwyzej moga zamowic bede sie rozgladal na drodze :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerka a co
sugerujesz tu jakąś dwuznaczność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przepraszam, że piszę to na tym topiku, ale dziewczyny prosiły, żebym na naszym Cię ignorował KLON- czy możesz mi to jakoś wytłumaczyć?" Widelec --->tzn: nie chcę aby utożsamiał was z tym, co napisałem - w moim nagłym porywie dzikiego, niepohamowanego szału :classic_cool: - na innym topku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladaco nie jest głupi, tylko szurnięty. Wie, że jest taktycznie ingnorowany. Zresztą, jak się jest ignorowanym przez kobietę to trudno tego nie zauważyć. Kolejna umiejętność, którą wysysacie z mlekiem matki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a złosliwosc wyssysajać dzieci płci meskiej z mleka matki :P widelec ja jestem zdania, ze klon pomimo tego , ze złamał mi serce 😭 nie zrobił nic złego. w końcu nie pisał z nim u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka, umieściłem @ w stopce, ponieważ sugerowałaś przezornie abym się uwierzytelnił jako autor poczty ;) Ladaco nie przestanie tu spamować daltego, że jest ignorowany. Przestanie dlatego, że mu się znudzi. Dla zasady do jesieni będzie tu wrzucał swoje teksty ale coraz rzadziej i z coraz mniejszym entuzjazmem. Nawet ktoś tak zaprawiony w bezcelowych działaniach jak on, nie jest w stanie pieprzyć bez sensu w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klonie muszę przyznać Ci rację odnośnie sprawy pana L... ale dzis jest dziwny dzień. nie wiecie ja z ciśnieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz pytanie za 100 punktów- czy ja powiedziałam, że klon_ zrobił coś złego? :classic_cool: Luuz moje dzieciaczki, takie osoby jak spamerzy naszego tematu to ja wieci, jak to mówi zdzira... ciepłą uryną z braku szacunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×