Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

u mnie w domu to własnie oznacza, moja rodzicielka nie pozwala mi nic robić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia, tak jak ostatnio w jakimś filmie widziałam dziewczynka chodziła z napisem na koszulne"nie spałam z szefem":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwcu
a miałas sie nie pokazywac na kaffe :p a ty nadal tu urzedujesz skorpionica jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwiec to ofiara FAZ
leniwiec się co jakis czas żegna z kaffe:D tak już ma - rozchwiana osobowość:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
03.02.2010] 13:19 [zgłoś do usunięcia] leniwiec to ofiara FAZ wspólczuje takiej rodzicielki krzywdę dziecku zrobiła k...wa jedna Orange.....nie przeginaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wybaczale kobieta
która pije alkohol będąc w ciąży i jeszcze to głupio usprawiedliwia jest tym kim jest widelec coś za długo w googlach szukałaś:D:p opóznienie jakieś w rozwoju?ciekawe czym spowodowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wybaczale kobieta
zresztą słowo którego użyłem dla was nic nie znaczy więc po co te nerwy leniwiec?chcesz być jeszcze bardziej brzydka niż jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ej myslicie, ze jakbym zamordowala jedno dziecko, panie wychowawczynie zorientowalyby sie, ze brakuje im jednego chlopca w grupie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzirka, myslę że sama byłaby zadowolona:classic_cool:z tego powodu, pozbyłaby sie problemu czyimiś rekoma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zorientuja się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzu jednak ty prymityw jesteś
:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wybaczale kobieta która pije alkohol będąc w ciąży i jeszcze to głupio usprawiedliwia jest tym kim jest widelec coś za długo w googlach szukałaś opóznienie jakieś w rozwoju?ciekawe czym spowodowane 13:50 [zgłoś do usunięcia] no wybaczale kobieta zresztą słowo którego użyłem dla was nic nie znaczy więc po co te nerwy leniwiec?chcesz być jeszcze bardziej brzydka niż jesteś? Orencz, nie przeginaj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
orencz jest przewrazlwione, jest ofiara picia denaturatu w ciazy, ale spoko, PZU wie, co dobre, jejsie to nie przytrafi:classic_cool: sprobuje to z lalka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzirka dotarłaś :D Ja akurat jestem przeciwna wszelkiemu alkoholu w ciazy, ale każdy odpowiada za siebie, wiec tu nie ma czego sie czepiać. pomarańczowych wpisów nie czytam, bo i tak nic interesującego nie piszą 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie mam husbonda, chociaz costam ostatnio przebakiwal, kiedy (w jakim mcu) chcialabym wziac slub:classic_cool: no wiesz leniwiec?! jak mozesz😭 moj menszczyzna ma mnie, no i ew swoja prawice, tyle mu musi styknac:classic_cool: wezme lalke mlodej, tyle ich ma, tez sie nie zorientuje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohohoh, ja wam mówię, że zdzira się w końcu zaobrączkuje :D Ale zdzira, z tego co pamiętam, to nie masz zbyt wiele przeciwko prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
przeciwko nie mam, ale nie mam tez forsy:classic_cool: na wiosne czeka nas jeszcze jedna (ostatnia!!) przeprowadzka, w koncu bede miala 3 pokoje, ale nie ma nic za darmo😭 pojdzie pieprzyc sie tyle kasy, ze wole o tym nawet nie myslec:o tak wiec slub to nadal odlegla perspektywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzirka to moze hajtniesz sie przed widelcem :D Leniwcu, PZu, czekaja ans dwie imprezy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przeginam
po prostu was czytam a leniwiec wyrażnie napisała o tym,że jej matka piła w ciąży aklohol więc ocb? mam ją pogłaskać po główce i powiedzieć,że fajną ma matkę? dlaczego? mam takie poglądy na picie w ciąży jakie mam i większość lekarzy się ze mną zgodzi mam wam przytakiwać żebyście się poczuły fajnie?dlaczego?nie należe do tego twa i nie będę kłamał żebyście się moimi kłamstwami podbudowywały:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwcu no tak :D :D :D Mzoę nawet 4 jeśli ktoś połączy chrzest z rozwodem ;) A my jakie imprezy sobie znajdziemy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hola jola, spoko loko, nie spieszmy sie z tym, w koncu to decyzja na cale zycie(chrzest tez:D) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×