Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

chollerka- bo to nie są zdjęcia z ekshumacji (czyli nie ciało w trumnie) Tylko ciało jakie wykopali jak znaleźli po zabójstwie (4 czy 5 lat temu). Po prostu morderca zawinął ciało w siatkę i zakopał, potem ktoś wskazał miejsce, wykopali, a policja sobie zrobiła fotki i opublikowała w swojej gazetce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj to kobiety ciągną nas za włosy i nie powiem za co jeszcze, do jaskini :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon nie mów tylko, ze tego nie lubisz :P ;) widelcu dzięki za wyjasnienie. Przegięli z ta fotką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co chollerka, przegięli, ale mnie najbardziej wkurza fakt, że ten pieprzony brukowiec zarzuca coś policji, wrzeszczy że hańba, skandal, a sam robi dokładnie to samo, i nawet na większą skalę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon--za co Cię żona ciągnie, bo ja nie wiem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelcu ja z kolei uwazam, ze takich rzeczy nigdzie nie powinni pokazywać. Tym bardziej, jesli to akta ze sprawy. Poza tym troszke szacunku do zmarlego i jego rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, za uszy przecież.. a myślałaś że za co ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sposób się nie zgodzić. Czyjakolwiek by to sprawa nie była i czyjekolwiek ciało, takich rzeczy się po prostu publicznie nie powinno pokazywać. Ja wiem, że ta sprawa jest już "dość stara" itp. ale nie chcę sobie wyobrażać, co czuje rodzina, idąc ulicą i widząc na witrynie w kiosku zatknięty SE z pierwszą stroną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon--no właśnie nic nie myslałam:classic_cool: dziewczyny nie ma sie co napinać, nie takie rzeczy jeszcze zrobia dla kasy, a właśnie chodzi im o to żeby wszyscy mówili"...a dziś w SE to...." i wszyscy będą lecieć do kiosku kupić SE:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no dobra, ja lece. ede po 14:classic_cool: lowju, nidju, mysju😭 meryju:classic_cool: :D😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec a Ty do której dziś w pracy? Ja się dowiedziałam, że z czworga mojego szefostwa dziś jest tylko jedna, więc mam luzik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 19 to ja sie juz układam do snu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kiedy sie napiję drinka😭 w bliżej nieokreslonej przyszłości😭ostatnio kiedy miałam ochotę na piwo, to zaszalałam i wypiłam...karmi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź Leniwiec, śmiejesz się z cudzego nieszczęścia :O PZU już tu taka jedna była na innym topiku, na którym kiedyś pisałam, była w ciąży i napisała że wypiła jedno karmi, to tak na nią siadły, że na bank dziecko skrzywdziła, będzie miało wszelkie możliwe niedorozwinięcia itp. Masakra, lepiej głośno nie mówić, bo Cię zjedzą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:no bez przesady ciąża to nie choroba, ja akurat nie piję alkoholu ale niektórzy lekarze mówia że lampka wina nie zaszkodzi, tez mnie wkurza strasznie jak w pracy mówią" aty jeszcze nie na zwolnieniu, takie mrozy, tak slisko" doprowadza mnie to do szewskiej pasji, przecież ja nie jesten chora, wystarczy że będę bardziej na siebie uważała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta i odlezyn sie nabawić:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×