Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

kto chce chrupiącą kajzerkę z dżemem wiśniowym, domowej roboty:classic_cool: właśnie robię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwcu no tak Mzoę nawet 4 jeśli ktoś połączy chrzest z rozwodem ---ktos coś o mnie??:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no przeciez mowilam ze to gołgoł😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam się nie zniżać do twojego poziomu ale pewnych rzeczy nie mogę przemilczeć. "po prostu was czytam a leniwiec wyrażnie napisała o tym,że jej matka piła w ciąży aklohol więc ocb? mam ją pogłaskać po główce i powiedzieć,że fajną ma matkę? " A kto Ci każe w ogóle się na ten temat odzywać? Czy to Twoja brocha? jeszcze rozumeim wyrażenie opinii, ale wyzywanie od kurew to juz chyba lekka przesada nie sądzisz? :O Wybaczcie dziewczyny, że "daję jej pożywkę" ale nie mogę się powstrzymać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowy--to masz słodziutka pyszna kanapeczke na poprawienie humorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cholerka🖐️ gździjcie sie w pokoju:classic_cool: a ja kupilam swieza, wedzona makrelke, mam kiszone i jajko, zrobie paste rybna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto ci każę
dobre:D nikt mi nie każe ,to wolne forum,czytam i się wypowiadam,takie mam poglądy na temat pijacych kobiet w ciąży,proszę widelec podważaj wyniki badań,myśle ,że jesteś sklonna stwierdzić nawet .że ziemia jest płaska tylko po to aby być przeciwko mnie:D a co do słowa k...wa,no cóż szafujecie nim na prawo i lewo to i ja sobie pozwoliłem:D zabronicie mi?NIE:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange....mojej mamie lekarz kazał pić piwo....tylko widze, że to Ci nie daje spokoju, więc wyjaśnię...pić----w rozumieniu kilka razy w miesiącu niewielką ilość :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no dobra, ja wam zycze milego obijania sie o ring, ja spadam po mloda do p-la🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto ci każę
no cóż,nie wszystkie rady lekarzy są dobre,co widać po tobie,współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
",proszę widelec podważaj wyniki badań,myśle ,że jesteś sklonna stwierdzić nawet .że ziemia jest płaska tylko po to aby być przeciwko mnie "-- TAKK??? :D:D:D A to dobre, pokaż mi gdzie ja podważyłam cokolwiek :D:D:D:D:D ""A co do słowa k...wa,no cóż szafujecie nim na prawo i lewo to i ja sobie pozwoliłem """ po raz ostatni pytam. My Szafujemy czy ktoś szafował, a ty znów uogólniasz? :O:O Swoją drogą to przykre, jak do tej pory nie możesz sobie z tym poradzić :( Leniwiec Ty już pewnie do domu zebrana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż widelec
jak ciebie ktoś nazwie k...wą to po to tobie to spływa jak woda po kaczce,bo ty jesteś jaka jesteś niestety broń takich podobnych do siebie to ci pomnik z goowna postawią🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec...ja właśnie się zbieram do wyjścia :D :D Orange...mnie nie masz co współczuć :D Lepiej się nad sobą porozklejaj :) Bo Samarytanki już dawno wyszły z mody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie że spływa :D Jeszcze by tego brakowało, żebym sie przejmowała tym, co o mnie (bądź co bądź jednej z tysięcy fikcyjnych postaci na forum) napisze jakiś frustrat/tka :D spłyń bejbe Leniwiec to do pogadania potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż widelec
prawda boli fikcyjna osoba?czyli oszukujesz koleżanki kim jesteś:D to było do przewidzenia:classic_cool:ale przejmujesz się tym ;-) i możesz sobie pisać co chcesz,inaczej byś ze mną nie pisała:classic_cool:a ja już z tobą nie piszę bo nie kontaktuję się z k..ami,trzeba mieć zasady:classic_cool::p 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż widelec
leniwiec lepiej być samarytanką niż pindunią z kaffe:classic_cool:zapisz to sobie dużymi bukwami i ciekawe kiedy następnym razem się będziesz z nami żegnała,a było tych pożegnań kilka:Spiwo jednak zrobiło swoje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja tylko dodam od siebie, ze lepiej byc pindunia z kafe, niz meskim bimbałkiem na babskim forum:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
stalo sie😭 mloda oznajmila, ze wyjdzie za maz za mojego P😭 no to lipszton teraz juz na band zostane stara panna:o widelec, slyszalam, zes glodna? wpadaj do mnie, masz 3 zestawy do wyboru: 1. mielone, ziemniaki/ryz, mizeria 2.canelloni ze szpinakiem i twarogiem zapiekane z serem 3.wspomniana wczesniej pasta z makreli:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli za bimbałka uważasz
i klona i rewqa i ladaco i inne męskie nicki?:D:classic_cool:tu się zgodzę to faceci bez jajec:classic_cool:a reszta jest fikcją jak twoja koleżanka nadmienić zdążyła:classic_cool: można się być kim chce i dowolnie was wkręcać czego jesteś przykładem a tak btw czym bardziej 'mocny' nick tym większa pinda się za nim chowa:D;-)jakieś kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie apropos Rewq, muszę przyznać, że przysłał mi swoje (?) zdjęcie :) Zdzira właśnie wszamałam sztuczne puree z Dania w 5 Minut, mam jeszcze kisiel i jogurt naturalny :O I musi mi to wystarczyć do 19 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem kim jesteś
ale popieram:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec, ble:o orencz, nie bede wdawac sie z toba w dyskusje, ty napisales o Leniwcu, ja napisalam o Tobie, na tym koniec;) A jesli mowa o kompleksach - to raczej nie ja mam z tym problem, bo to nie ja ciagne sie za toba jak smrod po gaciach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×