Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość
tak sie zastanawiam, czy ostali sie na swiecie jacys ludzie, ktorzy maja jeszcze jakies resztki mozgu w czaszce:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla kasy ludzie teraz się zezwierzęcają:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
yyyy, tylko co to za teledysk?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zawsze tak jest, probuje rozkrecic towarzycho i wszyscy sobie ida😭:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ,ale co mam powiedzieć jak nie mam głośników w kompie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
przeciez to nie ja! to sztuciec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przecież leniwiec mówi, że to moja wina :D Przepraszam, więcej nie będę was dobijać. Prawie mnie zasypało jak szłam do pracy :O Normalnie muszę sobie kupić jakąś czapkę z wodogłowiem, żebym mogła pod nią całe włosy schować, bo teraz mam całe końcówki, co wystawały spod czapki, mokre i sklejone :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aaa, sory, na mozg mi juz pada:o nuuuuuuuuudyyyyyyyyyyyyyy😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam nudy :classic_cool: Wreszcie mogę czytać ksiązki, siedzieć na necie albo po prostu bezkarnie nic nie robić- bez wyrzutów sumienia, że mogłabym się w tym czasie pouczyć albo coś. Normalnie luźna szpara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec, ale nie kiedy masz w perspektywie wyjscie za 40min do roboty:o ale jak wroce do domu, robie canelloni ze szpinakiem:classic_cool: i porzadki w szafie, odstersowuje mnie to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jeszcze nie kupiłam :classic_cool: Na razie mam czapkę kondonka, ale mieści mi się tylko część włosów :D Może i prószy, ale razem z wiatrem tak smaga po twarzy jakby Cię ktoś biczował :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ zdzira, ja jestem w pracy :) Do 13 bezkarnie nie robię nic, nie ma szefostwa. A potem od 13 do 19 będę coś dłubać w papierach, może zacznę stare akta segregować i niszczyć, nie wiem, co mi się zachce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czasem mi sie teskni za praca biurowa😭 to byly czasy:D ale wtedy przytylam, wiec z dwojga zlego wole chyba smigac miedzy przedszkolami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakoś nie tyję :classic_cool: Do dzieci nie mam cierpliwości niestety :O Boję się, że jakby mnie mocno wkurzały, a ja nie wiedziałabym, o co im kaman, to chyba rzucałabym nimi po ścianach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec, nie chcialam, zeby to tak zabrzmialo, wiem, ze foka jestes:classic_cool: moje sie mnie troche boja wiec nie mam problemow:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, i tak połowa sfrustrowanych z tego forum powiedziałaby że jestem słonicą i pasztetem :D :classic_cool: a właśnie, spamerzy śpią czy jak? nudy bez nich :classic_cool: chollerka- uspokoiło się trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no widac tak sie uspokoilo, ze Cholerka idzie w kimacza:classic_cool: i slusznie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i menżczyznów znów dziś brak:classic_cool: poluja na mamuty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracajac do niemilej sprawy ze zdjeciem,a na którym nie rozpoznaje czlowieka... Dlaczego tam jest siatka z ogrodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś jest 993 hPa, więc nie ma tragedii ostatecznej, ale ta aura nie pomaga :O:O W tamtym tygodniu spadło w ciągu dwóch dni z 1020 na 980, to prawie 40 hPa w ciągu dwóch dni, koszmar :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×