Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość czyżby dwie lewe rączki
? podobne to do pindulek z kaffe ,nic nie potrafią zrobić,danie z torebki żeby się tipsy nie połamały:o:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby dwie lewe rączki
psychiczna czyli że co?nie zmieniasz często bielizny? typowe dla takich "kole głowy strój kole doopy gnój' :D:D:D:D a fuj trzeba wywietrzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec po prostu nie ma oleju, kuchenki, stolnicy, lodowki i tluczka do miesa w pracy, zeby zrobic sobie obiad:) ale dla kogos, kto zapiertala u chinczyka na zmywaku moze byc to niezrozumiale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to, ze ty masz problem z czysta bielizna nie oznacza, ze kazdy tak ma😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzira ty gdzieś niedawno dawałaś namiary na psychiatrę, weź rzuć raz jeszcze, bo widzę, że nie wszyscy skorzystali z dobrej rady :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha bo padnę :D:D:D:D Normalnie jesteście jeszcze bardziej tępi niż myślałam na początku waszej krucjaty na tym topiku :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem kim jesteś
cytat z L., niezle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby dwie lewe rączki
btw za moimi dessusami żadnen smród się nie ciągnie:classic_cool:zdradzę ci sekret :woda,może jakiś płyn do higieny intymnej i czytsa bielizna:classic_cool:powinno ci psychiczna pomóc,polecam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby dwie lewe rączki
widelec idż sprawdż czy twojej latarni nikt nie zajał:pdo 19 masz jakiś urobek swojemu a donieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem kim jesteś
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby dwie lewe rączki
jedno jest pewne jak nas nie ma nie mają o czym rozmawiać,jakieś pierdoły o pogodzie i żarciu:D a to ich zmusza do kreatywności przynajmniej:D:p misja edukacyjna w toku:classic_cool::p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik się rozrasta
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby dwie lewe rączki
widelec czyli przyznajesz się do profesji?nie bój żaby nie ty zostaniesz ukarana w razie co ale twój a:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec, jestes?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak tylko pytam, bo w domu wszystko zrobione, na literakach nikt nie chce grac, to co tak sama bede siedziec:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, ja jeszcze co najmniej pół godz muszę kiblować :O Wkurwiłam się, bo mieszkam z jakimiś daunami. Mówię od wczoraj, że dziś przyjedzie właściciel mieszkania, i nie wiem, jak to moja sis i kawaler zrobią, ale ma być posprzątane, bo ja kończę o 19 i nie mam zamiaru latać z odkurzaczem i zmywać jeszcze w środku nocy, jak oni siedzą na dupie. To co? To im ciężko :O Ja pierdolę, wszystko trzeba wyprosić albo wymusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie zazdroszcze:o ja z kolei musze znowu robic za agenta nieruchomosci, sis wynajmuje m3 w moim miescie (ona mieszka na drugim koncu polski) i oczywiscie to ja musze ich wszystkich oprowadzac, wtajemniczac, odbierac telefony i takie tam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i jeszcze mnie szefowa z równowagi wyprowadza. Mamy tłumacza francuskiego, której zlecamy raz na kilka dni jakiś tekst do tłumaczenia. Dziś rano jej wysłałam tekst, do tej pory nic. Więc szefowa kazała mi zadzwonić i dowiedzieć się, co sie dzieje, czemu jeszcze nie ma tłumaczenia. Zadzwoniłam, dowiedzialam się, że ona sobie nie życzy popędzania, i to nie jest tak, że ona ma obowiązek dla nas pracować, my ją możemy spytać, czy ma czas nam coś przetłumaczyć. Więc przekazałam tak szefowej. A ta na mnie z ryjem, że ja powinnam od razu przełączyć ją do szefowej, a nie wdawać się w takie dyskusje. No ja pierdolę, jakby mi powiedziała, że mam ją połączyć, to bym połączyła, a skoro miałam się dowiedzieć co się stało, to się dowiedziałam. Ja pierdolę, nie nawidzę tej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa, nie mam dzieci a mieszkam jak z dziećmi :O Zadzwoniłam do jednego i drugiego i powiedziałam, że nie obchodzi mnie jak się podzielą, ale jak wrócę ma być pozmywane i posprzątane. Niby powiedzieli "dobrze", ale efekt pewnie będzie taki sam jak zawsze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kretynka:o bylo trzeba cos jej powiedziec, przeciez cie nie zwolnia;) u mnie tez mam taka stara tzipe, dyrektorke jednego p-la. nic jej kurwa nie pasuje, ale w koncu powiedzialam jej, co o tym mysle i sie odpierdolila. Cos mi brzdakala o tym, ze inne panie skarzyly sie, ze ja nie jestem mila, ze nie rozmawiam z nimi, ze nie jestem otwarta. No to jej odp, ze nie przychodze tu 2x w tyg na spotkania towarzyskie, tylko jestem w pracy i nie zalezy mi na kontaktach z paniami, ktore widuje 8 razy w miesiacu:o to ta poskarzyla sie do mojego szefa, ze jestem KNABRNA :o:o:o:o na szczescie szef jest :classic_cool:, olal ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ją w doopie, zadzwoniłam do tłumaczki i kazałam jej się dogadywać z szefową, bo ja tylko wykonuję polecenia i mam gdzieś jakie ona ma ustalenia z szefostwem. Nie będę za nią dupy podkładać, bo ona za każdym razem kombinuje. Jak coś jest nie tak, nie wyrabia się z tłumaczeniem czy coś, to zawsze dzwoni do mnie żeby przekazać, a jak ja przekażę to wysłuchuję jęków na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiesz co, juz w tylu miejscach pracowalam, z tyloma ludzmi sie poznalam, ze dochodze do wniosku, ze zawsze znajdzie sie jakas szlampa, co ci uprzykrzy zycie, albo bedzie orała polowe tego, co ty, a i tak zbierze na koniec wszystkie laury. Chooy im d doope:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×