Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minidou

Polki zyjace we Francji

Polecane posty

Jakby mnie tknelllllloooo zajrzec............. Minidou a CO CI mowi Place d'Iena, rue Boissierre? Tam prawie dwa lata mieszkalam... Po przeprowadzce z Av. de Versailles...No nieee.... Paryz to NAPRAWDE MALE MIASTECZKO :D :d :D A zdjecie robil M. ja tylko bezczelnie, bezceremonialnie, bezwstydnie, bez skrupulow i bez czegostam jeszcze ;) sciagnelam z jego galerii. Kopiuj do woli, wstawie jeszcze inne znad Canal St. Martin nad ktorym teraz mieszkam . O tej kulturze glownie azjatyckiej, co kiedys, kiedys pisalam, to byla wspomnieniowa wizyta w Musee Guimet... Minidou... powalilas mnie kolana.. wzruszylam sie jak glupia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniakkk
Minidou masz slicznego synka :) buziaki a zima do pozazdroszczenia :) Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nadazam za Wami... ja nie wiem jak Wy to robicie ze macie czas na pisanie takich wywyodow ;-)... Mnie znow M na pol wieczoru kompa zajal, teraz korzystam z okazji ze w lazience siedzi to moge cos napisac ... jak wyjdzie to do wyrka bedzie ciagnal :-P... Jak ja z tym chlopem juz 19 lat wytrzymalam to nie mam pojecia :-D Myslaca, Atam - mowilam ze dzisiaj odpoczynku ciag dalszy :-P ... jakby nie spacer to bym przez caly dzien z opaska chodzila :-D Atam - fotka pierwsza klasa gratulacje dla fotografa :-) Minidou dobrze radzi, do kaloryfera go... no chyba ze macie ogrzewanie w podlodze to moze byc problem :-P Minidou - no nie ma sztucznych ogni pod Eiffelka :-(... sa na 14 lipca a na sylwestra juz nie ... :-( Synek slooodki ... i jak mowisz ze do mamusi podobny ... ;-) Naprawde bedziesz juz choinke rozbierac ? U nas jeszcze sie nie sypie, mysle ze spokojnie jeszcze ze 2 tygodnie postoi... Seketarka - znalazlam rue des Ormes w Charenton-le-Pont, w Romainville, w Montreuil, w Fontenay-sous-Bois i w Bobigny... ;-) a w Paryzu nie :-D Monia - mnie tam powrot do codziennoscie nie cieszy za bardzo... znow od jutra "métro, boulot, dodo... " ... i tak do nastepnego week-end'u :-) Ja tez nie lubie sie za bardzo publicznie na otwartych forach pokazywac... Moj @ pod stopka cos mi ostatnio szwankuje, a w tych pozostalych mam nazwisko, ale jak Mrgot pozwoli (i tu sie do Ciebie, Margot, ladnie usmiecham, o tak : :-) ) to posle moja facjatke i poprosze o rozeslanie... albo o adresy jesli nie macie nic przeciwko. Zrobilismy dzisiaj na spacerze kilka fotek, wiec bede swiezutkie :-) Lazienka wolna to uciekam... jutro chcemy w koncu sie wybrac do naszej kapliczki w Arcueil ... to trzeba sie zerwac skoro swit ;-) DOBRANOC !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśląca o...
Hejka :) Atam - :D takie ,,klaaap,, słyszane właśnie, to se łapką w czoło ,,szczeliłam,, za gapiostwo :P Ale to wszystko przez męża! Bo ja mu często nabieżąco czytam wybrane fragmenty, dotyczące ściśle naszych planów. Kiedyś sam siadł, mimo mego ostrzeżenia, że niczego nie wyczyta pośród babskich tematów, bo ma inną konstrukcję szarych komórek niż przeciętna kobieta ,to parsknął, brzydko wydymając wargę i siadł... cisza z pare sekund, zaklął coś pod nosem i odszedł :P Marudząc o czym my tu piszemy :D A czy ja go nie uprzedzałam? ;) W każdym razie przy słowie czytanym, kiedy to dzieci szaleją przekszykując mnie i telewizor, do tego rozszczebiotana parka falistych... można się zagubić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Wam pomacham dzisiaj 🖐️ ... strasznie meczace to odpoczywanie :-D Zapraszam jutro rano na kawe :-) Dobranoc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmarzniete, trzesace sie z zimna 🖐️ :-D Zima do Pryza wrocila, dzisiaj rano jak wychodzilam z domu to bylo -7°C... Brrrrrrr !!!! Zgodnie z obietnica stawiam kawe... i to by bylo narazie na tyle :-P ... wracam do pracy bo skonczyla sie miedzyswiateczna laba :-D MILEGO DNIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minidou - jestem z Ciebie dumna - niedlugo bedzie 40 ;) A M. wzielam wczoraj na spytki - ta fotke robil jakis jego kolega i to jest najprawdopodobnij zdjecie z setnej rocznicy wiezy. Korzystajcie do bolu, to zdjecie profesjonalisty z SIPA-PRES, oczywiscie z tzw. odrzutu . M. zaczynal jako fotoreporter w tej agencji, przepracowal tam spoooro lat. Nadal utrzymuje kontakt z kolegami, wiec chodzimy na przerozne wystawy itp. Na Ternes pracowalam kilka lat, wiec znowu nasze sciezki sie zbiegly a Paryzewo mowie w rozmowach z bliskimi, bo oficjalnie nie smiem. Wszak to PARYZ :D Myslaca, OSTROZNIE z tym plaskaniem!!! Czolo masz tylko jedno :D A meza to masz gieroja - czytac babskie forum :D bohater niemal :D Ja mam ogrodek w doniczkach :P Zielona pietrucha, bazylia, melisa, tymianek - przemieszane z zielonymi badylami, znaczy z bluszczami i takimi tam niedookreslonymi. Rebeka, moge isc i kupic Ci jakie tylko chcesz kwiaty ale pozbyc sie z domu roslin, ktore juz sa?!?!?! Idac na WIELKIE ustepstwo moge dac naszczepki ale pod warunkiem, ze sama ukradniesz :D Margot - te buty to ja przemysle, to chyba jest metoda, bo kaloryfera nie mamy tylko grzejnik elektryczny, a ten to by chyba ze soba zabral nie? W szkole mialam ortografie wykladana linika po lapach :P - albo dla odmiany 100 razy napisac poprawnie. Teraz od lat klawiatura bez polskich liter i pôwiem wam, ze glupieje. Czasem sie zastanawiam jak sie co pisze. Br... Na Swieta i nowy rok tez jezdzilam do Polski i ogladalam tylko na 14 lipca sztuczne ognie, no iraz nad morzem - cuuudoooo... Margot - jak snieg nie stopnieje, to w lazience sucho? No i dentysta TEZ dla ludzi :D Nie bojaj sie :classic_cool: i nie smutkuj, szkoda dnia ;) A piesio? Hmmm... to juz na inny post :) Trzymam kciuki za niepalenie Kawa z bobem? Francja mnie nieustannie zadziwia... DOBRANOC WSZYSTKIM!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduneczek ;-)... i kawa na stole laduje : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> ... jak braknie do dorobie :-D Atam - dziekuje Ci za szczere checi, ale szkoda zachodu, u mnie kazdy, nawet najbardziej wytrzymaly kwiat padnie :-O... Jedna jedyna dracena jakos sie trzymie, sama nie wiam jakim cudem... moze dlatego ze zazwyczaj nie ja sie nia zajmuje tylko M :-D Kiedy proponowalem Ci wziecie od Ciebie kilku kwiatow to mialam na mysli, w podtekscie, pozbycie sie nadwyzek ;-) i selekcje (nie bardzo ;-) ) naturalna :-D Moj tata ma zielona reke, mama tez sobie dobrze z kwiatkami radzi wiec nie mam pojecia po kim mam taki antytalent... chyba po listonoszu :-D Minidou - G R A T U L A C J E !!!!! 4 dni to juz nie byle co !!! A ten Twoj psotnik slodki :-) ... i to chyba rzeczywiscie moze byc zazdrosc.... Troche Ci zazdroszcze psa... bardzo psy lubie i tez bym chetnie wziela ale wczesniej nas nie bylo calymi dniami w domu i nie chcialam zeby sam siedzial, a teraz przy dziecku sie nam troche mieszkanie skurczylo :-P... moze jak kupimy wieksze ...? A najlepiej duuuuuzy dom z ogrodem.... caly czas mocno wierze w "Francaise des Jeux" :-D. A tak na marginesie .... nie wiem czy przypadkiem wymienilas Bielsko czy moze masz jakis zwiazek z moim rodzinnym miastem ;-) ...? Margot - fotke zaraz wysle... a moze i nie jedna ;-) i oczywiscie czekam na rewanz ... i fotki od Minidou... no i jak jeszcze masz kogos innego to tez :-D. Lubie wiedziec z kim "gadam" :-D Nigdy nie mieszkalam poza Ile de France wiec nie wypowiem sie na temat kontaktow... tak jak mowicie w Paryzu jest mieszanka i w zasadzie 80% ludzi jest tutaj "obcych"... Sekretarka - przez kilka lat mieszkalam na Créteil wiec przez Charenton przejezdzalam codzinnie w drodze na studia ;-)... moze sie gdzies w wagonie fantastycznej linni "8" spotkalysmy :-D ? Ja mialam wczoraj wieczorem swietny pomysl zeby sie polozyc na kanapie jak M do lazienki poszedl... i oczywiscie zasnelam :-D... trwala ta moja drzemka moze 20 minut a pozniej do 2h30 miotalam sie po lozku z oczami jak 5 zlotych i za Chiny Ludowe nie umialam zasnac :-O... Bede musiala sobie z pracy jakas dokumentacje przyniesc... w pracy dziala bezblednie ;-) to moze i w domu w takich wypadkach pomoze ...? Dobra, ide te zdjecia wyslac... Zycze milego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopp
ZYCZE NAM SLODZENIA PRZEZ CALY ROK I JESZCZE DLUZEJ - na pohybel niezadowolonym a tym co zygaja (piatka z ortografii ) Jakie to uczucie tak sie zblaznic?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuuusssskka
Czesc dziewczyny, nie pisalam bo mialam problemy z praca , teraz bede mial wiecej czasu bo juz tam nie pracuje w tamtej firmie, chociaz mam na oku cos innego jesli zadam jakies pytanie ktore juz padlo to z gory przepraszam, widze ze bardzo duzo piszecie sluchajcie, czy jak sie wynajmuje mieszkanie to zawsze kaucje trzeba wplacic? Czy jesli bede miala w Polsce zasilek to moge go we Francji odbierac, czy tam sa jakies zasilki dla osob bezrobotnych, czy warto sie rejestrowac wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniakkk
Hej Rebeka 72 powinas otworzyc ekskluzywna kawiarnie :) Zawsze pamietasz o porannej kawie,co my bysmy bez Ciebie zrobily :) Widze,ze dziwczyny wrocily do codziennosci,ja tez jestem zakrecona jak holenderski wiatrak :) Ostanio mosialam przystopowac z netem,bo m:::sie burzy ze podlacza wszyskie kable :/ Naszczescie w czwarte wracam po swiatecznej przerwie na kurs francuskiego,troscze zaniedbalam edukacje :p Mnidou WIELKIE BRAWA I GRATULACJE :) Tak trzymam (kciuk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuuusssskka
niezla ilosc wpisow dziezczyny bardzo sie topik rozkrecil:D dla mnie to super bo jestescie dla mnie skarbnica wiedzy dzieki za wszystko z pracy sama odeszlam bo nie moglam patrzec na to co sie wyprawia, straszne jest to ze wszystko odbywa si po znajomosci i odkad poszla fama o kryzysie to mobing jest na porzadku dziennym, poza tym nei mam czego zalowac poniewaz zarabialam 1100 wiec same rozumiecie ze za takie pieniadze ja znajde co innego prawda szczerze mowiac mam moze za duze ambicje ale ja moge robic cokolwiek byle miec za to zaplacone, moj maz przyjechal na swieta i jest w szoku jakie w Polsce jest wszystko drogie decyzje o wyjezdzie podjelismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorny meldunek :-) Mala spi :-), M pojechal do pracy :-(... mam nadzieje ze go nigdzie snieg nie przyblokuje :-O... Ogladam jednym okiem "Super Nany" i wlos mi sie na glowie jezy (nie myslic z Jerzym :-D ) Bardzo sie ciesze ze moglam Was (Margot, Minidou) zobaczyc, lubie wiedziec z kim klikam :-). Gdyby jesze ktoras miala ochote nam swoja facjatke pokazac to ja bardzo chetnie poogladam :-) ... Margot - dziekuje slicznie za przeslanie fotek 😘 Jak bede pisala list motywacyjny to sie do Ciebie zglosze, dobrze ? Powiesz mi czego pisac nie nalezy ;-) Minidou - ty mnie mnie strzelilas jak ... string :-D : ja sie nastawilam na blondynke :-D Fajna z Was rodzinka, a Twojego synka bym sobie chetnie na ziecia zaklepala :-D Te oczy beda za pare(nascie) lat dziewczyny uwodzic :-) Wybraliscie ten samochod ? Chyba tym razem juz nie citroën ;-)...? I jak tam sprawy z ubezpieczalnia ? Ja tez sobie zdaje sprawe ze czasami robie bledy :-O... po slownikach mi sie nie chce szukac... sa w zyciu wazniejsze rzeczy... Pozwolilam sobie zapisac Twoj @dres ktory byl w mailu... Jak sobie nie zyczysz to wyrzuce ;-) Zuska - ten zasilek to tak jak dziewczyny pisza... trzeba przepracowc kilka muinimum miesiecy zeby dostac... a i to jest obwarowane wieloma warunkami : trzeba sie meldowac co miesiac na spotkania, udowodnic ze sie przez ten okres rzeczywiscie szukalo pracy i po odrzuceniu trzech ofert odpowiadajacym kwalifikacjom zasilek zabieraja... jak tylko mozesz to postaraj sie zachowac sobie zasilek w Polsce... zawsze to jakis grosz na poczatek bo tutaj nic nie dostaniesz... Ale za to jak juz bedziecie tutaj wszyscy to powinniscie dostac "rodzinne", kase na wyprawke do szkoly dla dzieci na rozpoczecie roku... Niech sie maz skontaktuje z CAF-em to mu tam wszystko powiedza... albo przez internet na stronce http://www.caf.fr/ CZEKAMY NA CIEBIE :-) Monia - pije kawe po przyjsciu do pracy to co mi szkodzi i dla Was zrobic :-D Zawsze mam nadzieje ze aromat jak najwiecej Was przyciagnie i milo dzien w Waszym towarzystwie spedze :-) Powodzenia na kursie ! Ide teraz spac... musze wczorajsza noc troche odespac bo dlugo tak nie pociagne :-O... ale bede jutro :-) DOBRANOC 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze zapomnialam napisac ze pominmo tego ze sie zasilku nie dostanie to warto sie na bezrobocie zapisac bo moga Ci sfinansowac kursy (jezykowe i nie tylko). Nie wiem czy istnieje jeszcze cos takiego jak "laczenie rodzin" (tzn czy obowiazuje Polakow) ale z tego tytulu tez mozna sie podobno zalapac na calkiem niezly darmowy kurs jezykowy... Spadam w koncu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuuusssskka
Hej dziewczyny planujemy przenosiny we wakacje po roku szkolnym, mam nadzieje ze wszytko wypali no to widze ze jakos bedzie na poczatek , ja bym najlepiej od razu do pracy poszla, a jak wy szukalyscie? Przez agencje posrednictwa? Przez urzad? Jakie wogole macie podejscie do pracy? bo ja zawsze szukam takiej zeby spelniala moje ambicje, ale mysle ze chyba powinnam sobie je schowac i sie cieszyc ze zarobie po prostu tak zeby godnie zyc, bo po co sie stresowac itp a jesli chodzi o mobbing w mojej bylej pracy, to po prostu przelozonym sie wydawalo ze moga robic wszystko, ponizac i szykanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOLDES !!! SOLDES !!! SOLDES !!! SOLDES !!! Latacie juz po sklepach ? :-D Zuska - a gdzie kawa ;-) ? Jesli chodzi o Twoja prace to mysle ze na poczatek lepiej schowac ambicje do kieszeni... Tez sie lapalam podczas studiow roznych prac : od fille au pair przez femme de menage do "chlopca na posylki" ;-) w kancelarii adwokackiej... Z czasem jak sie tutaj zaaklimatyzujesz i oswoisz z jezykiem bedziesz mogla myslec o "ambitniejszej" pracy... I tak jak mowie : warto sie zapisac na bezrobocie bo mozesz skozystac z kursow i szkolen. Kawe i chouquettes na stol stawiam i wracam do pracy... w wolnej chwili moze cos posolduje ;-) ZYCZE MILEGO DNIA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusyna 666
cześć dziewczyny nazywam sie justyna i od 6 miesięcy mieszkam w paryzu.mam pytanie fakt ze odbiegające od tematu ale może chociaż wy możecie mi pomóc .chciałabym starać się o kartę vital ale nie wiem jakie dokumenyy są mi potrzebne. proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 666
dziękuje bardo ale nie czytam biegle po francusku. moglabyś mi napisać czego potrzebuje .bo z tego słyszałam to 2 zdjęcia , kopia dowodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 666
dziękuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - do uslug ;-) :-) Minidou - nie kupowalam jeszcze na Allegro ale wiem ze u niektorych mozna placic systemem "PayPal" ...ja tak placilam u Merlina bo inaczej nie dalam rady (moj numer kary mial wg nich za malo cyfr :-D) i chyba zostane przy tym systemie gdzie tylko sie da ... kilka tygodni temu odebralam nowa karte i postanowilam ze juz nie bede podawac numeru tam gdzie to nie jest konieczne ... A wracajac do Allegro... jak tam wyglada sprawa kosztow wysylki za granice ? Oplaca sie ? Fotki oczywiscie zaraz Ci posle, Myslalam ze margot poslala i nie chcialam dublowac... A co do tej blondynki... sama nie wiem :-D... ale nie ma w tym zadnego podtekstu, po prostu tak mi sie skojarzylo to Twoje "mini" i "dou(x)" :-) Justyna - z tego co wiem to potrzeba zdjecia, dowod i przetlumaczony akt urodzenia... Ja tez za soldami nie przepadam, i tak jak Minidou raczej jak juz ide to pod koniec... Zreszta mnie sie zazwyczaj to co "modne" nie podoba albo po prostu mi to nie pasuje...wiec i tak duzo na soldach dla mnie nie ma... tyle ze tym razem musze corke ubrac bo mi z 90% ubran wyrosla :-) ... ona narazie niewybredna to korzystam :-D bo nie mam ochoty wydawac majatku na ubranka ktore posluza 3 miesiace ... Ide jeszcze przed obiadem troche popracowac na posag mojej corki ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - do uslug ;-) :-) Minidou - nie kupowalam jeszcze na Allegro ale wiem ze u niektorych mozna placic systemem "PayPal" ...ja tak placilam u Merlina bo inaczej nie dalam rady (moj numer kary mial wg nich za malo cyfr :-D) i chyba zostane przy tym systemie gdzie tylko sie da ... kilka tygodni temu odebralam nowa karte i postanowilam ze juz nie bede podawac numeru tam gdzie to nie jest konieczne ... A wracajac do Allegro... jak tam wyglada sprawa kosztow wysylki za granice ? Oplaca sie ? Fotki oczywiscie zaraz Ci posle, Myslalam ze margot poslala i nie chcialam dublowac... A co do tej blondynki... sama nie wiem :-D... ale nie ma w tym zadnego podtekstu, po prostu tak mi sie skojarzylo to Twoje "mini" i "dou(x)" :-) Justyna - z tego co wiem to potrzeba zdjecia, dowod i przetlumaczony akt urodzenia... Ja tez za soldami nie przepadam, i tak jak Minidou raczej jak juz ide to pod koniec... Zreszta mnie sie zazwyczaj to co "modne" nie podoba albo po prostu mi to nie pasuje...wiec i tak duzo na soldach dla mnie nie ma... tyle ze tym razem musze corke ubrac bo mi z 90% ubran wyrosla :-) ... ona narazie niewybredna to korzystam :-D bo nie mam ochoty wydawac majatku na ubranka ktore posluza 3 miesiace ... Ide jeszcze przed obiadem troche popracowac na posag mojej corki ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuuusssskka
Dziewczyny, poszlam na rozmowe o prace i dostalam, bede pracowala w zawodzie, jako nauczycielka w przedszkolu sluchajcie to jak to ejst z tymi dyplomami? Bo ja za stara jestem na rozpoczynanie studiow, z zawodu jestem nauczycielka ale racowalam w sklepie, w biurze, to jak to sie moze miec do poszukiwanai pracy we Francji? rebeko, kawke to ja z wami pije, jak czytam sobie rano wasze wpisy ale nie umiem takich filizanek zrobic a co to jest chouquettes??? minidou, moje gratulacje, dobrze ci idzie z niepaleniem, te patch co to jest? Namawiam meza do rzucenialae on za bardzo lubi palic, a mnie to wkurza Margot, to ty mieszkasz niedaleko Marsylii? Gdzie? Tam gdzies wlasnei w okolicy chce szukac mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuuusssskka
minidou, chcemy sie przeprowadzic, bo teraz tez przeciez mialam prace, zawsze mialam i jest tu ciezko, poza tym maz pracuje we Francji wiec bardzo tesknimy za soba, a w neiskonczonosc tak byc nie moze, ajk tutaj wroci to znowu kiepsko bedzie bo tutaj naprawde sie fatalnie zyje z takich zarobkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko :O Klop czy jak ci tam - chcesz trupa w kazdej szafie? Masz: - Czytaj do konca - umiem przyznac sie do bledu ale zblaznic sie??? JA??? Lit(e)roofka karzdemu sie morze staszyc a nafet pszydac, nie? Zblaznill to sie nasz zont likfidojontz biblioteke w Ynstytoocie Polskym i terass tokrztalcam sie na www.kretyn.pl - ordokrawia i poprafna polshztchzysna - piontka s ordokrawi to byla dla osobnika co to kcial sie wywnetszyc na naszym foroom popszes tresci rzolondkofe - a terass rzeknam osiemple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopp
Teraz tylko udowodnilas, jak bardzo przejelas sie swoim zblaznieniem:D Zycze milego wchodzenia sobie w dupe, bo trzeba przyznac, robicie to perfekcyjnie🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuuska, dawno Cie nie bylo. Faktycznie - przyjezdzaj do meza, nie wazne zarobki w Polsce - wazne zebyscie byli razem, zwiazek na odleglosc to nie jest dobry pomysl. Jesli masz wyksztalcenie i doswiadczenie w pracy z dziecmi, to mysle, ze nie bedzie problemu z praca, pod warunkiem, ze przysiadzesz faldow i wezmiesz sie za jezyk. Zdolna bestia jestes, dasz rade :D Transfer bezrobocia? - radze zapomnij :P , bo to Polska wlasnie, chociaz i tu we Francji, to tez nie jest spotykane. A w ogole dziewczyny maja racje! Do pieskow i waszych maili i fotek wroce, NIE POPUSZCZE ;) Minidou - wikipedia prawde Ci powie :P mobing to krotko mowiac psychiczne przesladowanie pracownika majace na celu jego samozwolnienie. Margot - trzymam kciuki za list motywacyjny, skoro sie do niego zmotywowalas ;) Rebeka - soldes sa zawsze w okresie, kiedy ja groszem nie smierdze, dlaczego? :O Ale tez nie ganiem w pierwszym hurcie :) wole isc jak Minidou - 75 - 80 % - przynajmniej gole polki poogladam :P Justyna - Jesli nie znasz dobrze jezyka, to albo z kims kto zna, albo sama osobiscie do Ass. Maladie i powiedz, ze nie wyjdziesz, poki nie uzyskasz wyczerpujacych informacji. Ja tak robilam - dziala. Rany.... Minidou - TRZYMAM NIEUSTANNIE KCIUKI, 6 DNI - NIEDLUGO 60!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×