Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NICOL9

MAM 36 LAT I JUTRO IDE DOŁOZKA Z 19-LATKIEM...CO WY NA TO?

Polecane posty

Gość to zazdrość
i tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_
super w wieku 36 tez bym chetnie z 19poszla, pod warunkiem ze bedzie mial obcykane do czego słuzy jego sprzęt, ale z drugiej strony tez fajnie nauczyc takiego mlodego do czego conieco słuzy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9-ta prawdziwa
on juz dobrze wie do czego sluzy:psama widzialam na wlasne oczy:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co nauczyc sie pytam
no co??? wypinacie dupy i nic wiecej,reszte my robimy.....nawet nie reszte,wszystko!!! dzieki za takie nauki....nic nie wnosicie z doswiadczenia,a jak ktora na "jezdzca" troche poskacze to potem opowiada ze miala dziki sex!!! buahahahahah......zenada.stara/baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojajebie
do tego stara i malo inteligenta. pewnie dlatego Twoj maz musi zapierdalac za granica, bo Ty do niczego sie nie nadajesz tylko do opierdalania paly. I jeszcze cos dnie intelektualny. Jestem facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9-t prawdziwa
oj szkoda mi cie,masz tak waskie horyzonty....pewnie zeby przejsc na druga straone ulicy masz problem,co? ale takie osoby omijam z daleka,nie szkoda ci czasu na ten jad?mnie byloby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosc to kiepskie uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak tam NICOL
byłas już z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To życzę powodzenia. Żeby tylko za szybko nie skończył. Może przygotuj sobie jakieś wspomaganoie dla niego 'na wszelki wypadek'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
ciekawe o jakich wspomagaczach mowisz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
jutro sie spotykamy bo zdecydowalismy ze nadszedl nasz czas...ciekawe ale ja mam wiekszego stresa niz on:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somebody well known
mam szczerą nadzieję, że zajdziesz z nim w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
nie zajde w ciaze bi sie zabezpieczam i to dobrze,fajnie ze tak dobrze mi zyczysz...nawzajem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somebody well known
oj no to jak nie ciąża, to może jakiś syfilis czy inna rzeżączka, tak dla umilenia pożycia małżeńskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
jakie to proste:D:D,nic z tego bo bedzie tez prezerwatywa,a moze tak ty zalapiesz od jakiegos strarucha?mlodzi chlopcy nie miewaja takich chorob,a on mial 3 kobiety i zawsze z gumka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somebody well known
tak mówi, ale pewnie ruchało go w kakao stado Nigeryjczyków, stąd z resztą pewnie też problemy z mózgiem, bo kto normalny chciałby puknąć takie stare próchno jak ty, ladacznico :) nawet mąż od ciebie uciekł jak najdalej mógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
powiedzialabym ci wprost co o tobie mysle ale moja wrodzona kultura osobista mi na to nie pozawala,zazdrosc czy inne szemrane uczucie?kompleksiki?wspolczuje ale od tego sa specjalisci ...moze nawet gratis,dowiedz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somebody well known
zazdrość? o nieudacznika onanistę, który musi ruchać zdesperowane staruszki, bo nikt inny mu nie daje? wolne żarty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
nie wiem ile masz lat i nie chce wiedziec...za to swietnie tryskasz jade:D...a nie przyszlo ci do tego malego mozdzku ze ja po prostu go pociagam?i on mnie tez co jest w tym zlego?mozna sie tylko z tego cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewyrzyta
Zawiedziesz się, bo tacy są zazwyczaj krótko-dystansowcami, jak szybko wejdzie, tak szybko wyjdzie. Wiem, bo miałam takich młodzików, że strją się długo, a grają bardzo krótko. Muzykanci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
jadem mialo byc:D poza tym nie jestem staruszka,wierz mi...jak nie masz pojecia jak moze wygladac zadbana 36 latka to lepiej zamilcz dla wlasnego dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somebody well known
błagam cię, co może być pociągającego w blisko 40 letniej desperatce? koleś nie ma szans u normalnych lasek, to rucha taką padlinę jaka mu się trafi, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez owijania w bawelne - chetna kobiete z warszawy na niezobowiazujaca minetke zapraszam Nie musimy uprawiac seksu ani nie oczekuje niczego wziamian. Po prostu uwielbiam robic minetki ktore sprawiaja mi nierzadko wieksza przyjemnosc niz sam seks.. Bo coz moze byc przyjemniejszego niz widok kobiety ktora wije sie z rozkoszy pod moim jezyczkiem Zapraszam, a byc moze bedziesz chciala wiecej Oczywiscie zapewniam dyskrecje Zdecydowane kobiety prosze o odezwanie sie ;] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
moze sie zawiode ale pojde na to...poza tym mnie tak naprawde nie zalezy na wielokrotnym orgazmie tylko na bliskosci...bliskosci z mnim bo jest wart tego niezaleznie ile to bedzie trwalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
ten kloes jak go nazywasz ma powodzenie u lasek ale niestety nudza go pod kazdynm wzgledem,woli spedzac czas ze mna bo go rozumiem i za nic nie zrobilabym mu krzywdy...a mloda laska co?roznie moze z nia byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somebody well known
bo on taaaaki jest dojrzały, nad swój wiek :D głupia tzipa z ciebie i tyle, a gość będzie się miał potem czym chwalić przed kolegami, że nadział MILFa na rożen :D ale dalej tłumacz sobie, że to miłość :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
a niech sie chwali...bo ma czym,przynajmniej beda go podziwiac ze dal rade zbajerowac taka kobiete a nie kazdemu malolatowi sie to udaje🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somebody well known
stara hipopotamica to taka zdobycz niby ma być? :D śnisz babciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
oj coruniu,moglabys sie zdziwic jakbys ta babcie zobaczyla hahahahaha,boli cie to co?ze ja taka babcia mam branie a ty mloda i piekna i siedzisz przed kompem,coz,wycisnij tradzik moze to cos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somebody well known
Ja to przynajmniej zdobylem grubego hipopotama.. Jak mnie nadzial na klode to bylo przezycie.. Ja mam sie czym chwalic.. A zdobyc hipopotama i to jeszcze majac taka dziewicza dziurke jak ja to jest dopiero sztuka;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×