Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20 kilo za dużo

Zawzięłam się i schudnę w końcu 20 kg kto ze mną????

Polecane posty

Onaaaa pewnie , ze daje i to jakie tylko trzeba systematycznosci jak we wszsystkim z resztą . U mnie Andrzejki są takim jakby poczatkiem ,żeby zobaczyć jak będę wyglądać po 2 tyg diety i cwiczen ja nigdy tak na dluzsza mete nie cwiczylam tylko kilka dni a teraz juz planuje dluzej zobacze czy będę się lepiej czuć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika - nie daj się ziemniorom heheh! tak trzymac!!! a co! ja juz po obiadku :P było pyszniutkie...aj jaka dumna jestem poki co,oby tak to pieknie szło jak idzie teraz:) nie poddajemy sie:) tylko mi sie ćwiczyć nie chce ...ja nie lubie:(:o jak tu zacząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O taaak bo my wiemy ,że SB ma cudowną moc i już po 10 dniach widać różnicę ! U mnie @@@ się konczy wiec humor lepszy :) Tylko ta pogoda mnie dobija..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie pospałam pewnie z godzinke:) miałam ochote dzisiaj zacząć już diete ale wczoraj zrobilam karpatke i widzialam ze nie wytrzymam wiec od jutraa:)) mam nadzieje ze szybko mi dojdzie te hula hop i będę mogła sobie pokręcic:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co słychac dziewczyny? juz po obiedzie? ja jeszcze nie ale wlasnie wypilam bulion drobiowy - przyznam szczerze w proszku - sztuczny ale za to mało kaloryczny na obiad bedzie micha salatki z brokulów i kalfiora :) Chciałabym rozpoczac jakas konkretna diete typu wlasnie SB tylko akurat u mnie diety ktore wylaczaja ze spozycia jakies produkty koncza sie tym ze po kilku dniach rzucam sie na zabronione jedzenie jak wariatka - sama na sobie stwierdzilam ze moge sie ograniczyc ale musze miec urozmaicone jedzenie i tyle, inaczej nie daje rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wróciłam ze spacerku :) troche połaziłam ale jakos tak pusto na tych ulicach :/ co do hula hop to musze zamowic,bo inaczej nie zjmobilizuje sie do niczego:p włączam jakiegos filma bo umre z nudów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelina - ta dieta jest urozmaicona! mozesz sobie poczytac naprawde sa fajne przepisy.no jedynie ten brak chleba.a tak to wszystko jest przepyszne! poczytaj sobbie tylko,a najwyzej zobaczysz sobie czy Ci pasuje czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm rozpoczne od MŻ minus oczywiscie pozna kolacja a pozniej sie zobaczy moze po tygodniu przystosuje organizm do innego, lzejszego odzywiania i ropoczne cos konbkretnego Moj maz jest na restrykcyjnej diecie ketogenicznej i chudnie pieknie :) ja probowalam ale wytrzymalam 2 dni :( ketogeniczna eliminuje weglowodany prawie do zera - znaczy mozna do 40 g na dzien ale moj maz stara sie eliminowac je ile sie da - w praktyce je tylko mieso i ryby - ja nie daje rady, po 2 dniach nie moglam spojrzec na mieso bo mialam odruch wymiotny Ja kiepsko gotuje i nie mam wyobrazni kulinarnej wiec ciezko mi przygotowac sobie cos do jedzenia. Jesli mam gdzies napisane jkedz chudy drob to pewnie nie wpadla bym na pomysl jakiejs fajnej salatki tylko ugotowalabym piers i tak bym jadla ja caly czas - wiec wszelakie rozpisane na sztywno diety typu spozywaj to, to i tamto unikaj tego tego i tamtego u mnie sie nie sprawdzaja ale kto wie moze, moze - moze pobede z wami na forum, poczytam co tam wcinacie i mnie natchnie :) znaczy bede miala pomysly na zrobienie posilku, konkretnego dania z dozwolonych w south beatch produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie! spadam juz do mojego chłopa heheh :p wiec dzis juz nie zawitam,ale bede z rana tak wiec trzymajcie sie cieplutko:):) buziak:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🖐️ :P Moze nie zjadłam dzis za duzo.. Sniadanie 3 jajka i 2 plasterki szynki przekaska 15 pistacji.. I to tyle, Juz sie tłumacze... Zjadłam tyle poniewaz nie mam w domu nic innego a nie chce zawalic diety.. Jutro po szkole zrobie pozadne zakupy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kolacje zjadłam sobie jajecznice (z 2 jajek ) i z cebulka, Chleje teraz 1,5 l wode :D A wieczorkiem mam zamiar porobic jakies cwiczonka, bo teraz nie da rady, musze sie uczyc, praktycznie cały dzien sie uczyłam wiec nie miałam czasu na ciwczenia. We wtorek idem na łyzwy a w srode na basen to moze cos spale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawaliłam,dziewczyny :O Zjadłam 2 jablka zaczynam od jutra,a tak mi dobrze szłlo. Zaraz mnie szlak trafi ja chyba nigdy sie nie odchudze bo zawsze, zawsze jak sie odchudzam to jest tak.! Ze na poczatku idzie swietnie nie chce mi sie jesc i w ogóle, ale pod wieczór jestmem głodna nie wytrzymuje i zrem co popadnie.. zawsze tak jest, nie wiem jak temu zwlczyc.. :( :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkowo:)) dziewczyny trzymam sie wzorcowo- jestem z siebie dumna....!!! Po dzisiejszym dniu wiem ze dam rade!!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezioro łabędzie > to zaczynamy razem od jutra. nie wiem jak ja dam rade bo ma u mnie spac kolezanka bo mamy zrobic babski wieczorek:) moze jakos przetrwam:) Dobranoc dziewuszki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M-R-I-K-A
Witam was śpioszki:)) Znalazlam chwilke czasu wiec zagladam:)) Dzis mnie czeka stresujace przed południe- zawsze swoje stresy zajadalam:(( ale dzis sie nie dam nie zaprzepaszcze weekendu o nie!!! Dziewczyny moje nastawienie mnie samą zadziwia:)) kurcze jak widze cos pysznego do jedzenia ktorego nie moge zjesc - to czuje ze cała sobie krzycze"NIEEEEEEEEEEEEEE" i jest mi z tym o dziwo dobrze:)):)):)):)) zycze milego poniedzialku, 3majcie sie kobity dzielnie:)) ps. lece na zakupy bo kurcze pokonczylo mi sie wszystko:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ja niestety wczoraj tez zgrzeszyłam,a w sumie nie az tak bardzo ale jednak.zjadlam gruszke i troche chipsów takze zaczynam od dziś, a ze lubie od poniedziałków wszystko zaczynac takze nic straconego:P na sniadanko mam jajeczniczke z pomidorem...a na obiadek jeszcze nie wiem bo musze leciec do sklepu cos kupic...w lodowce jakies echo jest heheh co to za obijanie sie tu co??? o wy niedobre :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam skarbeczki :) My już z syniem u rodziców ( codziennie rano jeździmy ) mamy taki rodzinny biznesik :P a tak na powaznie to u rodziców w domu ejst zakład produkcyjny maż tu pracuje i ja przy biureczku a maluch z nami jeździ dzięki czemu nie musze dawać go do żłobka ani w rece niani lub co gorsza teściówki :D Oficjalnie zaczynam dzisiaj dietkowanie! gardło nie boli nic już nie zażywam! Rano plasterek szyneczki , pomidorek herbatka bez cukru z cytrynką :) Zaliczyłam już A6W rano :) zostaje mi rowerek , spacer z synkiem , biegać dzisiaj nie pobiegam bo nie starczy mi czasu , ponieważ czekam na paczki z Allegro fotelik dla synka i takie tam drobnostki :) Pokrecę za to HULA :) Mam nadzieje ,że duch w walki w Was drzemie ! ;) Czytałam Was w nocy jak nie mogłam spać na komóreczce ale w dotykowym komie nie umiem opanować logowania się na kafeterię :P próbowałam już jak urodziłam zalogować się na moje forum mamusiowe ale się nie dało niestety!!!jakoś ciężko to idzie :( Pozdrawiam i zyczę owocnego dnia dietkowego!!! buziunie!!! ps zazywacie cos ja planuje jakas l karnityne i pic aqua slim pilam juz kilka dni nie chcialo mi sie jesc po tym az za bardzo jednego dnia nic nie moglam zjesc!! buzi dupci :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Dziewczyny ja dzis wolne bo wyczerpującym weekendzie w pracy , spałam dosc długo :) wstałam, spacerek z pieskiem :) , kompiel a teraz dopiero sniadanko :) ale za to jakie pokaźne: cała micha warzyw duszonych na łyżeczce oleju z cuury - pycha :) tylko nie wiem czy nie przesadziłam z ilością na drugie sniadanie czeka na mnie sok wycisniety z marchwi, jabłka i grejpfruta - uwielbiam swiezo wyciaskane soki, moze w trakcie diety nie sa one wsakzane ale poprostu je lubie i sa zdrowe - postaram sie nimi zastepowac poprostu jeden posiłek albo pic wiecej soków warzywnych i tyle chociaz nie ukrywam że marchewka i pomarancza to moje ulubione soczki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Marcyś 🌻 Ja usypiam mojego małego żbika i zabieram się za ćwiczenia! Za rowerek i hula a potem zupka i spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umyłam właśnie łepek, grzeje mi się prostownica będę kręcić fale a'la Trzebiatowska :) jak dbam o siebie i czuje się bardziej sexy to wtedy chce mi się być na diecie :) Lubię być zadbana tak do perfekcji chociaż czasem jak stanę przed lustrem w bieliźnie odechciewa mi się żyć dlatego postanowiłam się zawziąć! Ja bardzo szybko tracę motywację jak nie widzę efektów a jak osiągnę polowę celu też tracę motywacje bo ludzie mówią ale schudłaś!!! i mi już ciepło na sercu :P i mi się odechciewa ale teraz dam radę. Może glupie porównanie ale nawet anorektyczki tak mają ,że milion razy się odchudzają i im się nie udaje az w koncu trzymają się diety az dochodza do anoreksji wiem wiem porownanie jest bez sensu ale chce pokazac , ze do diety trzeba dojrzeć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziurulka- ja zazywam tylko witaminy.lcentrum, a tak to nic innego.tez czekam na paczke z all i nie ruszam sie narazie z domu a musze isc rachunki poplacic.zawsze mam takiego pecha ze jak wyjde to akurat kurier przyleci a potem musze zapiepszac na poczte...:o dzisiaj porobie brzuszki.hula hop jeszcze nie zamowilam :p marcelinka-Ty sie bledami nie przejmuj:) narobilas mi smaka tymi warzywkami...no dobra ide do sklepu bo cos czuje ze i tak ten kurier nie przyjdzie :o :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja umówiłam się dzis do fryzjera oby to poprawiło mi humor a nie zepsuło :) chciałabym sobie poprawic wizerunek tak żeby mi lepiej to odchudzanie szło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×