Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xeniaaa

dla kobiet w każdym wieku.

Polecane posty

Xeniu, Reedsowa dziewczyny zszokowałyście mnie tą korupcją słodyczową, uważam, że ludzi powinno się oceniać po tym co potrafią i robią, a nie po tym co się od nich otrzymuje, zwłaszcza, że znam ten ból zakuwania... Kiedyś w gim byłam typową humanistką uwielbiałam polski i troszkę mniej historię. Dzisiaj uwielbiam historię, j.angielski i matematykę [więc ani humanistka ani ścisłowiec a więc do której grupy należę?:D] za to za j.polskim nie przepadam, nudzą mnie analizy tekstów i wierszy. To przykre boję się czy czasem to samo mnie nie czeka na studiach z tymi słodyczami, przecież każdy może sobie kupić coś słodkiego sam a nie wyłudzać od ludzi, których się uczy :( Mam nadzieję dziewczyny, że Was tym nie uraziłam jeśli tak to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam i mi sie skasowalo;/ rozstepy juz mam wiec jakos mnie to nie przeraza:) co bedzie potem to sie zobaczy.W ciazy pewnie kilka wyskoczy taki tego urok:)a kochana co do prezentow nie kupuj zegarka,naprawde odmierzaja czas do rozstania,potwierdzilo sie w 5 przypadkach,lepiej nie ryzykowac. A ty czerwonaroza ile masz lat jesli moge zapytac?bo bardzo mlodziutko wygladalas na tych filmikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki kochane:):) do czerwona------->nie obrazilam sie bo niby za co,ale wszyscy kochana tak robia i nie jest to nic dziwnego. dzieki za rade w sprawie prezentu,napewno skorzystam.... wiesz w tamtym roku kupilam mu takie olbrzymie,puchate kapcie lwy,bo umowilysmy sie z siostra ze kupimy mezom cos smiesznego....ale mial mine jak zobaczyl hahaha a ja smialam sie az mnie brzuch zabolal:)zreszta szwagier mial nie lepsza -dostal ogniscie czerwona gatki wlwy tasmanskie.... w tym roku nie bede ryzykowac:):)ale skorzystam z tych propozycji:) mi twoj filmik nie chcial sie otworzyc i nie widzialam niestety:(:(moze dam ci gg i tam wyslesz mi link na nk.najwyzej potem jakby co zmienie numer gg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwona ale u nas na uczelni to odwieczna tradycja,ze zbierramy sie cala grupa ok 400 osob i jak mamy sesje to kazdemu robimy kawe i kupuje sie ciasto,bo co oni maja robic jak my piszemy egzamin i oni tam siedza caly dzien,tak samo mamy zawsze na mikolajki,ze wykladowcy dostaja jakis upominek,to chyba nic zlego,a i tak oblewaja:) na egazamin zawsze sie kawe zalatwia albo inbne napoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do reedsowa------>cos w tych zegarkach jest,juz od paru osob o tym slyszalam. mi tez sie wpisy kasuja co jest???? napewno bedziesz piekna panna mloda:):)odchudzaj sie jesli to ma ci poprawic humorek,trzymam kciuki... ciesze sie ze u ciebie ok:):)fajnie ze sie dogadujecie.... no i udanej imprezki.... a co tam pichcisz specjalnego????? masz racje zagon K. do roboty w kuchni,niech sie przyzwyczaja;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reedsowa prawie 19, to super, że młodo wyglądam! taki mój urok po rodzicach, mogłabym Wam wysłać zdjęcie mojej mamy i w życiu byście nie zgadły ile ma lat, tak młodo wygląda :) Reedsowa jeśli tak jak mówisz co sesje załatwiacie kawę i ciastko to rozumiem i tu się zgodzę, że mają co do roboty, chociaż o czymś takim to 1 raz słyszę, przynajmniej tam gdzie mieszkam takie coś się nie zdarza. Ja na początku myślałam, że Wy kupujecie te kawy i ciastko żeby nie oblać, źle to zrozumiałam. Xeniu no to zaszalałyście z tymi prezentami, tylko szkoda, że panowie ich tak optymistycznie nie przyjęli. Powiem Ci, że mój tata jest strasznie szalony, przebrał się w święta za kobietę i straszył sąsiadów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu ja te filmy będę musiała poszukać na youtube, bo one z tamtej strony zostały kilka dni temu usunięte. A Twoje gg czy nk to może Reedsowa jeśli chciałaby wysłać na mój e-mail, to przy okazji bym Twoją nev fryzurkę zobaczyła. Dzisiaj wpadłam na pomysł żeby za niedługo zaszaleć i zrobić się na taki kolorek wpadający w czerwień? Jak sądzisz dobry to pomysł? Zaraz będę znikać, bo nadal chora jestem, w tym tygodniu odwiedziłam sporo lekarzy :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taqk swietnego tate:)musicie miec wesolo to super ze nie jest dretwy:):) a ja nie widzialam no :(:(:(ja tez chce :(:( o mamo ja stara D... w takim razie jestem hahaha:)ale mi tez naogoł daja mniej lat niz mam:)nikt nie wierzy ze mam syna prawie 7 lat:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym zegarkiem to kolejne zaskoczenie, może faktycznie się sprawdza, chociaż z tego co wiem moja mama kupiła tacie też zegarek a razem są 20lat, to ja nie będę ryzykować i na razie nie kupię zegarka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups.sory za te literówki... a jaki masz teraz kolor???a ta czerwien jaka bedzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu i ciesz się z tego to wielka zaleta młodo wyglądać, a ja uważam, że nie jesteś stara 28lat kobieto co Ty gadasz młodziara z Ciebie! Mam kuzynkę w wieku 35lat i bardzo dobrze się z nią dogaduje, tak samo z mamą mojego chłopaka. Chodzę na dyskoteki z mamą, chrzestną i ich koleżankami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co bedziesz sie smiac ale ja nie wiem jak tworzy sie ten tymczasowy e-mail:):)taki troche niedouk ze mniejesli chodzi o komputer:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no to na 18 moze ywgladasz:) ja wlasnie skonczylam skakac po lazience(mylam kafelki od podlogi do sufitu:)a jutro bede piekla sernik to moze odrazu wrzuce przepis i bede \robic salatki,a i jeszcze biszkopt z kremem owocami i galaretka:)Wiecie co?po tej meridi jest serio jakis przyplyw energii,a szczegolnie,ze zwiekszylam tez dzis dawke eutyroxu(na tarczyce) i jakas taka ozywiona jestm jak nigdy,tylko pytanie jak ja dzis zasne.Kurcze jak sobie pomysle,ze moge fajnie wygladac na slubie a potem pokazac sie swobodnie w stroju kapielowym na wczasach,to w srodku az skacze z radosci:):) i faktycznie nie chce sie po tym jesc,zjadlam dzis 6 malych posilkow z czego 2 to pomarancze(2) i jogurt,jedna kromka z serem i pomidorem na obiad makaron z sosem i na kolacje musli,jak na moje mozliwosci to malo;p i jestem taaaaka najedzona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu emaildlaxeni@onet.pl tak ten e-mail stworzyłam dla Ciebie żebyś mi wysłała nk lub gg obyło się to bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reedsowa wyslij maila do czerwonej z linkiem do mnie..bo ten moj stary grat nic mi nie otwiera:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki sorry ale ten komp chodzxi jakby mial sto lat i operacja wejsca na poczte i na no i wyslanie maila to dla niego za duzo.Ciezko mi nawet na kafeterie wejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupilam cosmo z kalendarzem i wpadlam w szal uzupelniania go:) tworze liste rzeczy,ktore trzeba zalatwic do slubu i te ktore trzeba zabrac na podroz poslubna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cale 8,50:) czytywalam kiedys cosmo,a teraz jak byla taka okazja to kupilam,bo gdzie ja kupie taki tani kalendarzyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reedsowa ty to masz super pomysly.najpierw ten kalendarz ze zdjeciami dla K. ,zaproszenia,naklejki .... super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×